Jump to content
Dogomania

2-letni BERNARDYN - Pilnie potrzebna pomoc!!!


June22

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,
jestem tu nową osobą, dlatego przepraszam jeśli temat jest w złym miejscu.

Potrzebujemy Waszej pomocy.

Otóż w Gdańsku na pomoc czeka 2-letni bernardyn, który aktualnie przebywa w domu z bardzo złymi warunkami. Pies jest w tragicznym stanie - waży około 25 kg (samiec), wymaga operacji oczu, leczenia uszu. Właściciele wyrazili zgodę na oddanie psa, ale nie ma gdzie go przenieść.

Pieniądze na operację są zapewnione. Osoba, która dokarmia psa, karmi go tym co ma czyli karma Chappi.

Zdjęcia pieska będę mieć najwcześniej jutro.

Potrzebny jest co najmniej dom tymczasowy, do którego pies zostanie przeniesiony po podleczeniu.

Potrzebna jest pomoc w ogłaszaniu psa - ja nie mam w tym doświadczenia i w sumie nie wiem co i jak robić.

Potrzebne są środki na dobrą karmę, na ewentualny dom tymczasowy.

Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc ogarnąć ten temat? Jakoś wskazać co robić?

Link to comment
Share on other sites

Witamy!
Bardzo prosimy o więcej informacji na temat psa, gdzie w tej chwili przebywa i w jakich warunkach.
Chcielibyśmy pomóc psu i zabrać go pod skrzydła naszej Fundacji oraz umieścić go w hotelu.
Jeżeli taka forma pomocy psiaka może uratować to zrobimy co w naszej mocy aby tak się stało.
Najlepiej gdybyś podała do siebie namiary w celu uzupełnienia nam informacji bądź bezpośrednio do właścicieli psa.
Czekamy na jakiś kontakt na PW bądź meila [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...