Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

Ale piękna obcięta Joyka:loveu:
Ja Wikulke też ciachnęłam maszynką i poprawiałam nożyczkami fryzjerskimi, a i tak widziałam jakieś krzywizny, więc poszło Ci fenomenalnie jak na nożyczki do papieru:evil_lol:

Acz kolwiek sądzę, że jej akurat większej różnicy nie zrobiło, że jest obcięta..

Nie zawsze mam czas pisać, ale zaglądam do Was codziennie:multi:

Zdjęcie w spanku ' do kosza ' było super:lol:
Ślicznota z JOY:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Ale piękna obcięta Joyka:loveu:
Ja Wikulke też ciachnęłam maszynką i poprawiałam nożyczkami fryzjerskimi, a i tak widziałam jakieś krzywizny, więc poszło Ci fenomenalnie jak na nożyczki do papieru:evil_lol:

Acz kolwiek sądzę, że jej akurat większej różnicy nie zrobiło, że jest obcięta..

Nie zawsze mam czas pisać, ale zaglądam do Was codziennie:multi:

Zdjęcie w spanku ' do kosza ' było super:lol:
Ślicznota z JOY:loveu:[/QUOTE]
Ja też ciągle widzę te krzywizny i mnie korci żeby poprawić, ale to chyba Joy skończyłaby jako łysa ... :lol:
Po kilku spacerach widzę, że trochę później się męczy więc chyba wyszło jej to na dobre :) I szybciej jest sucha po kąpieli w rzeczce ;)

Link to comment
Share on other sites

Rami, ale nie wszystkie długowłose mają włos tak bujny jak np Twoja Dee- weź moją Milkę, nie ma super kołnierza, więc może i Wiki jest z tych mniej "bujnie owłosionych". I to w 90% kwestia genów.

[B]maryg22, [/B]włoski odrosną, a Joy będzie"mniej się pociła" w te piekielne upały ;)... Na przyszłość, kiedy będziesz cięła nożyczkami, weź chociaż krawieckie- i żeby nie było "schodów" tnij jakby "przez grzebień"- tzn trzymasz włosy grzebieniem i tniesz tam, gdzie wystają- ciężko to wytłumaczyć, ale może zrozumiesz moje tłumaczenie :oops:
Ja czasami mam ochotę trochę "ciachnąć" Draka- ma bujny, długi i do tego czarny włos- ale to nie jest dobry pomysł...

Link to comment
Share on other sites

Wiki ma busz... mówiąc, że nie odrosły miałam na myśli długość z przed cięcia Arielko:)
W sumie 2 powodem tego, że ją obcięłam było to, że jak na małego psiaka ma tyle włosów, że każdy mówił, że jest grubasem...:eviltong: choć po tym jaka była zagłodzona wpycham w nią ile wlezie;)

Mi się super poprawiało degażówkami;)
A fryzjerskie nożyczki są o tyle lepsze, że są super naostrzone i nie miażdżą włosa, tylko mają gładkie cięcie, co sprawia, że włos się lepiej układa i nie rozdwaja:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']A ja słyszałam, że ludzka maszynka lubi się tępić na psiej sierści ;). Stąd też sobie wybiłam pomysł strzyżenia psa ludzką... ale może w takim razie bez potrzeby? :)[/QUOTE]
To może zależy od rodzaju sierści..., albo jakości maszynki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...