Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

Masz z tą alergiczką niezłe przeboje... Mam wrażenie, że z czasem liczba alergenów narasta: przynajmniej u mnie tak jest. Kiedyś mogłam jeść wiele produktów bez obaw o reakcję alergiczną, a teraz  w sumie niewiele... :p Więcej też pyłków mnie uczula niż uczulało....

Co do rasy, u mnie się zmieniło. :D Ze względu na alergię. Ale cicho sza na razie.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Masz z tą alergiczką niezłe przeboje... Mam wrażenie, że z czasem liczba alergenów narasta: przynajmniej u mnie tak jest. Kiedyś mogłam jeść wiele produktów bez obaw o reakcję alergiczną, a teraz  w sumie niewiele... :p Więcej też pyłków mnie uczula niż uczulało....

Co do rasy, u mnie się zmieniło. :D Ze względu na alergię. Ale cicho sza na razie.

Patrzac na joje zdecydowanie narasta :p Jadla sobie na barfie kroliczki, nutrie, golebie i jelonki, wszystkie spoko, ale cos biegunki ja meczyly (do tej pory nie wiem, czy byla to wina barfa, od dluzszego czasu na szczescie nic) i na miesiac przeszlysmy na puszki. Niewypal, biegunka na poczatku jeszcze jedna byla, potem spoko, ale jednak pies stwierdzil ze alergia gora. Wiec wracamy na barfa i tu bum, nagle kroliczki, nutrie, golebie i jelonki juz uczulaja. Wiec problem, no bo jak, pies cos jesc musi, a ja nie znam juz gatunkow mies na ktore by szczur uczulony nie byl, wiec tak o to wyladowala na royalu dla hiperalergikow (hydrolizat bialka pior, skorbia kukurydziana i inne takie, sklad tragiczny, ale o dziwo wyniki krwi wspaniale, wiec boli mnie ten royal juz troszke mniej), alergia sie zmniejszyla, ale wciaz zostala (w miedzy czasie pojawila sie alergia na leki dane przez 'cudowna' pania doktor, ktora spowodowala w kij ciezkie zapalenie uszu i przyczynila sie do znienawidzenia wetki <- dluzsza historia xd) uszu wyleczyc nie moglismy i tak pies jest wlasnie na karmie, na ktora wedlug wielu alergi miec nie moze, w dodatku silne leki na alergie i zgadnij co? Tak, dalej ma alergie.

Dodajmy do tego jeszcze lazenie po ortopedach, neurologach i kardiologach i tak skrocilam ci ostatni rok naszego zycia :P 

Link to comment
Share on other sites

Aaa, no i serio boje sie tej poprawki, pominmy juz to, ze moge jej nie zdac, ale ja sie boje co Joja wymysli... Nie bylo jeszcze zadnego zaliczenia z histologi (wliczajac w to biolkom ktory byl przedmiotem przygotowawczym tak jakby, ale generalnie to samo xd) bym nie wyladowala w jego dniu lub ewentualnie dzien wczesniej/pozniej u weta. Tak wiec na 8 roznych zaliczen, 8 razy siedzialam u weterynarza z psem ze sraczka, zapaleniem uszu, psem ledwo przytomnym, na usg i inne takie

Link to comment
Share on other sites

Eeeeee

To ten. Najpierw bylam w ostrowiu i porzucilam pieska mamie. Nawet sie spisala, wyszlo jej podawanie lekow, wiec wow :P Zaraz potem przyjechala do nas Kasia z Alfim, Joj srednio szczesliwa byla, zwlaszcza gdy potem jeszcze pojechalismy do nich :P Ale dzielnie sie spisala i nawet nie darla mordy jak zostawala sama. Bezposrednio z Rzeszowa pojechalysmy do nijakiej Augineuki, gdzie nagrywalysmy jojowy filmik (w ktorego coraz bardziej watpie, a tak bardzo chce) i nijaka joj darla morde juz troszke bardziej. A, no i probowala zwiewac, chyba cie nie lubi Angi :c Potem pojechalysmy na domki do gliwic, o ktorych mialam nie mowic... no coz :C To potem wrocilysmy do Gdyni, Joj mowi, ze ma bolilapke i swedziskorke, a ja narzekam na histologie, a w przerwach marudze juz trzeci raz wspomnianej Anginie o serialu xd A wlasnie, podjelam trudna decyzje, ze skoro ludzie czekali na kolejny sezon 25 lat to ja moge poczekac te 2,5 tygodnia i bede kontynuowac po histo, cieszysz sie? :p

To jak mi poszlo?... XD

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.08.2015 o 12:30, Baton napisał:

 I sorry za brak polskich znakow, ale cos mi sie popsulo w lapku :C Jezyk niby ustawiony na polski, ale nie dzialaja :/ Jakby ktos wiedzial co z tym zrobic to sie nie obraze xd 

 

Dnia 16.10.2015 o 17:21, Baton napisał:

i tak, dalej nie mam polskich znakow xD

Dwa lata minely, a znaki sie nie odnalazly XD 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, angineuuka napisał:

weź, za jakis czas znowu bede walczyć o filmik 

 

chyba

 

zycie pesymisty to cięzkie zycie xD

 

jak nie pyknie to wez mi wyslij na penie te filmiki co nagralysmy xd moze u mnie da radke, a jak nie to przynajmniej bede miec moj super filmik w kawalkach :p 

Link to comment
Share on other sites

Pol nocy slyszac jak Joja sie drapie i gryzie zalowalam, ze nie wzielam kolnierza z Wawy. Bylam tego pewna i zastanawialam sie, jak moglam byc tak glupia... Kto zgadnie co zobaczylam rano, kompletnie na widoku? Nieee, wcale nie kolnierz xd Noc jednak nie jest moja pora na myslenie :C 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Baton napisał:

Pol nocy slyszac jak Joja sie drapie i gryzie zalowalam, ze nie wzielam kolnierza z Wawy. Bylam tego pewna i zastanawialam sie, jak moglam byc tak glupia... Kto zgadnie co zobaczylam rano, kompletnie na widoku? Nieee, wcale nie kolnierz xd Noc jednak nie jest moja pora na myslenie :C 

fajnie się masz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...