Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

Sorry, innym razem :P Za dlugo robilam w tym porzadek i wkladalam ladnie do pudelek by teraz wywalac to na podloge i robic zdjecia :P

 

Ogarnelam, ze Joja ma chyba alergie na cos co pyli w Zakopanem w okresie wakacyjnym i raczej nie wystepuje u nas xd juz ktorys rok jest tak, ze jedziemy do Zakopanego i pies nagle zaczyna sie drapac, a po powrocie do Gdyni przestaje... no coz, lepsze to niz kolejna pokarmowa, bo juz sie balam ze z karma bede znowu musiala kombinowac :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Szczur zwiedzal dzisiaj szkole! I mowi, ze ona to by mogla codziennie ze mna do niej chodzic - tyle raczek chetnych do glaskania :P 

Generalnie to nie wiem jak do tego doszlo - po tym jak dowiedzielismy sie, ze bedzie organizowany dzien talentow dla zartu rzucilam, ze moge przyjsc na psie sztuczki i tak jakos wyszlo, ze faktycznie zostalysmy zapisane :)

Krotko po tym, ogarnieta zlymi przeczuciami, zaczelam zalowac tej naglej decyzji xd Co mi palnelo to glowy by zapisac sie z psem na konkurs taletow? W glowie milion rzeczy ktore moga nie wyjsc, na czele z tym, ze zamiast sztuczkowac bedzie witac sie z wszystkimi :P No ale skoro juz sie powiedzialo to wycofac sie nie mozna i dzis razem przekroczylysmy prog szkoly. Pierwsza reakcja nauczycieli i uczniow zawsze byla ta sama - titanie i mizianie (joj w siodmym niebie), a dopiero potem nagle zaskoczenie - "ale zaraz, co pies robi w szkole?" Po wyjasnieniu ze bedziemy wystepowac wszyscy byli nastawieni pozytywnie, co niekotrzy nie dowierzali :P Przyszlysmy troche szybciej by Joy mogla sie przyzwyczaic i bysmy mogle wczesniej troche pocwiczyc. Gdy zobaczylam, ze chetnie pracuje od razu caly stress odszedl. Problemem pozostalo tylko to, ze na jedna godzine nie ziescily by sie wszystkie klasy wiec mialysmy dwa wystepy - o 9 i 11. Za pierwszym razem bylo super! Pelne skupienie szczura, wszystko wyszlo super, tylko w pewnym momencie jej odwalalo i zaczela mi przynosic zabawki, ktore wykorzystywalysmy do sztuczki ich sprzatania :P Za drugim razem bylo troche gorzej - tak jak podejrzewalam udzielilo jej juz sie zmeczenie, ale i tak wyszlo dobrze :) Jedyne co, to nie wyszlo nam wtedy wchodzenie na dlon i mialysmy problem z trupem, ale w koncu sie udalo. Jestem z niej mega zadowolona! Jasne, ze nie wszystko idealnie, ale zdecydowanie dala z siebie wszystko i jestem aktualnie bardzo dumna ze szczura :D

Ludzie tez zareagowali super, po wystepach uslyszalam wiele pochwal i milych slow :) Super bylo tez to, ze pare osob pozniej podeszlo do mnie mowiac ze wlasnie zmienilysmy stereotyp typowej chihuahua - jak to okreslila jedna z tych osob "szczekajacej z torebki zabawki". :D 

A no i warto chyba dodac, ze co roku bilety sa wsrod uczniow sprzedawane za 2 czy 3 zl, czyli cena raczej nie zabijaca i nikogo nie zniecheca, a zebrane pieniadze sa przeznaczane na jakis cel charytatywny - w tym roku stanelo na pomocy zwierzetom :D 

i tak, dalej nie mam polskich znakow xD

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ej, ale fajnie! Masz jakieś filmiki z występów? :)

Dobre pytanie hahahah

Oczywiscie nie wpadlam na to by kogos poprosic o zrobienie filmiku czy fotek, ale zdaje sie ze troche osob robilo, wiec jak cos do mnie dotrze to wstawie :)

 

Fajna sprawa, bravo dla Joy, ale ona zawsze dobrze pracowała w rozproszeniu ;)

w pewnym sensie tak, a w pewnym sensie nie :P Tzn z nia nie ma takiego problemu, ze jej sie nie bedzie chcialo pracowac i totalnie odmowi robienia czegokolwiek. Na sztuczki ona wiecznie nakrecona (z roznym rezultatem, ale chec zawsze jakas jest :P ), ale moglo sie okazac ze ludzie sa wazniejsi i wtedy skupienie bylo by juz slabe, bo krazyla by pomiedzy mna i sztyczkami a widownia i miziankiem :P Na pewno pomoglo to, ze wczesniej przez pol godziny mogla dowoli meczyc wszystkich o glaski, wiec pierwsza potrzeba zostala zaspokojona hahah

Link to comment
Share on other sites



Zmęczenie zmęczeniem, ale za żarcie i tak zrobi wszystko, choćby padała na pysk haha :D

Nie zaprzecze :P

 



a może jakiś filmik z występu ? :)

u mnie to kot prędzej nauczy się jakiś sztuczek niż Otto :)

Filmiku nie mam, zdjec zreszta tez nie - moze kiedys sie naucze pamietac prosic kogos o fotki/filmik hahha Jedyne co, to kradne fotke znaleziona na stronie szkoly :P

To ucz kota! I bardziej uwierz w Otto :P

 

IMG_8430_zpsppviwuio.jpg



przekroczyłyśmy próg szkoły.. borze baton jaka elokwencja ;d

No widzisz, zdarza sie xd

Link to comment
Share on other sites



O foto wiewióry :D

No, normalnie cuda sie staly ze tu jakies foto :P I nawet beda kolejne! (az cale 4 xD)

 



Wygląda profesjonalnie :cool1:

ale ze co, bo nie kumam xd

 

IMG_0262_zpsrdljli5c.jpg

 

IMG_0264_zpsgu9xwtae.jpg

 

IMG_0265_zps7rwdoyiv.jpg

 

IMG_0266_zpshwuyu8fr.jpg

 

A tak wgl, to Joya ostatnio jakas taka mlodsza charakterem xD Nie wiem co jej tam do lebka weszlo, ale ciagle chce sie bawic (nadzieje na zabawe na dworze poworocily... nawet mi sie to w nocy dzisiaj snilo! :P ) i jakas taka wesola sie zrobila :P Mamy tez chyba kolejny przelomowy okres jesli chodzi o leki, bo znowu cos sie ruszylo w tej sprawie i zdaje sie byc jakas pewniejsza w kontaktach z innymi psami :) A dzisiaj mnie duma rozpierala jak na polach, szczur lazil caly czas swoimi sciezkami przede mna, z nosem przy ziemi i tylko z rzadka ogladajac sie czy aby na pewno dalej za nia ide <3 Niby nic, a cieszy ogromnie :P

Link to comment
Share on other sites

Mój też młodnieje na stare lata :P

 

Jakie świetne fotki, proszę o więcej.

Dziwne te psy, im starsze tym mlodsze :P 

Prosic mozesz, ale kiedy sie doprosisz to nie wiem... 3:)

 

Widze, ze druga Alicja Zmyslowska rosnie xD

No! I to cale zycie cykajaca fotki kompaktem, bo sie nigdy lustra nie dorobie :P 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...