Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']Mały pies nie na moje nerwy. Chcę mieć spokój od debili, którzy wyciągają łapy i tiutiają mi na pieska :p. Dlatego Ci mocno współczuję, choć pewnie się już przyzwyczaiłaś.[/QUOTE]

Ojjj uwierz, że nie tylko na małe pieski titają i łapy wyciągają :p Nie znoszę jak ktoś to robi bez pytania :x

Link to comment
Share on other sites

Trochę mnie tu nie było :evil_lol:
Co do titania - racja Natalia, do dużych psów też łapy wyciągają, ale Lastiego przynajmniej nikt na ręce nagle nie weźmie :diabloti:
Ludzie którzy titają często chcą być mili, tylko nie zdają sobie sprawy że to jest denerwujące strasznie :roll: Bo gdyby tak tylko jedna osoba na spacer mnie zatrzymała i zaczęła się Joyą zachwycać to może jeszcze było by to do zaakceptowania, ale jeżeli to robi 10 osób w ciągu spaceru, to jest to już serio wkurzające. No i bardzo częste zwroty typu "ale ładny, a ile taka rasa kosztuje?" (często nie wiedząc nawet co to za rasa :roll:), "o, takie sobie na starość kupię, bo taki mały to nie trzeba z nim tyle chodzić" lub do dziecka "widzisz jaki ładny piesek, może takiego byś chciała?". No sorry, ale słysząc coś takiego na każdym spacerze to mnie krew zalewa :angryy: Chociaż nie powiem - teraz już to po prostu olewam, a jak ktoś bierze mi bez pytania psa na ręce to...hmmm miła nie jestem :p A na głaskanie bez pytania to mi się już nerwów nie chce tracić :P

W poniedziałek w końcu wystawianie ocen, potem 3 dni, zakończenie roku i od razu wyjazd do Ostrowa :loveu: :loveu: :loveu: Ostatecznie zdecydowałam, że Joy zostaje w domu z mamą - gdy okazało się że podczas naszego pobytu mają też być dzieci w wieku 3 i 5 lat, a potem jeszcze jakieś jedno w wieku nieznanym, to długo się nie zastanawiałam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

U mnie też już dawno było wystawienie ocen na koniec teraz tylko wyczekuje zakończenia roku , bo do szkoły to i tak nie chodzę od ponad tygodnia :D

Ale masz fajnie , że od razu jedziesz ja muszę jeszcze czekać po zakończeniu niecałe 2 tygodnie na wyjazd ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Że coooo... :crazyeye:
Dopiero macie wystawienie ocen? Ja miałam w zeszły piątek a ostatnio w szkole byłam... jakieś dwa tygodnie temu. :lol:
Przewalone z małym psem. O pogłaskanie Raszpli się chociaż pytają. :lol:[/QUOTE]
No, dopiero - strasznie to głupie, bo zamiast standardowo luźnego czerwca miałam czerwiec cały zapchany sprawdzianami :roll:
Dlatego nigdy więcej małego, słodkiego pieseczka :evil_lol: Dzieci się najczęściej pytają, ale dorośli to myślą że wszystko mogą :p
[quote name='Sonka95']U mnie też już dawno było wystawienie ocen na koniec teraz tylko wyczekuje zakończenia roku , bo do szkoły to i tak nie chodzę od ponad tygodnia :D

Ale masz fajnie , że od razu jedziesz ja muszę jeszcze czekać po zakończeniu niecałe 2 tygodnie na wyjazd ;)[/QUOTE]
Chyba każda szkoła miała wystawianie mniej więcej tydzień temu, tylko my tak późno :lol: Serio, przez to że cały czas do szkoły chodzę i jeszcze do sprawdzianów wkuwam to jakoś tych wakacji nie czuje :P A jeszcze być może we wtorek mamy próbną maturę z matmy z pierwszej klasy z oceną na przyszły rok - normalnie wspaniale :loveu: :angryy:
No, fajnie tak jest :) Od razu się wie, że się wakacje zaczęły :lol: W zeszłym roku też tak jechałyśmy - 1,5h po zakończeniu roku w Ostrowie już byłyśmy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']No, dopiero - strasznie to głupie, bo zamiast standardowo luźnego czerwca miałam czerwiec cały zapchany sprawdzianami :roll:
Dlatego nigdy więcej małego, słodkiego pieseczka :evil_lol: Dzieci się najczęściej pytają, ale dorośli to myślą że wszystko mogą :p[/QUOTE]

A to nie mogą? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam od dawna wchodzę na watek Joy bo ona taka fajniutka ,ale jeszcze nigdy nie pisałam ;) .Po prostu rozwaliły mnie te filmiki ,jaka ona mądra jest :) .Jak Ty jak tego wszystkiego ją nauczyłaś ?? Trzeba przyznać że obie zdolne jesteście ,Joy że wszystko tak ladnie umie ,a Ty że masz taką cierpliwość i wytrwałość w nauce Joy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Serio, czy tylko ja mam takiego trupa?
Wszystkie psy są młode, tylko moja już powinna sobie dół zacząć kopać. :diabloti:[/QUOTE]
Jeszcze psu na starość każe grób dla siebie kopać :shake: :evil_lol:

[quote name='rashelek']Jaka ona jest słodziutka, to wstydzenie mnie rozczuliło :lol:[/QUOTE]
Mnie wstydzenie za to zawsze rozbawia - za każdym razem robi je w trochę inny sposób :lol:


[quote name='maltanczyk89']Witam od dawna wchodzę na watek Joy bo ona taka fajniutka ,ale jeszcze nigdy nie pisałam ;) .Po prostu rozwaliły mnie te filmiki ,jaka ona mądra jest :) .Jak Ty jak tego wszystkiego ją nauczyłaś ?? Trzeba przyznać że obie zdolne jesteście ,Joy że wszystko tak ladnie umie ,a Ty że masz taką cierpliwość i wytrwałość w nauce Joy .[/QUOTE]
Witamy nowego gościa :)
Dziękujemy za komplementy :D A co do nauki sztuczek, hmmm samo jakoś tak wychodzi :lol: Obie to lubimy więc w wolnych chwilach sobie siadamy i ćwiczymy :P Cierpliwość faktycznie potrzebna, ale uzyskanie jej nie jest trudne, gdy się to lubi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...