Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

[quote name='(:Buńka:)']Tobie to w szczególności nie :diabloti: Mam swoje powody :mad: ahahahha xD
Jeszcze mi tylko jakiej grypy brakuje:roll:[/QUOTE]
A ja myślę, że mi ufasz... inaczej nie dałabyś mi czegoś co zaczyna się na 'ch' :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laylachihuahua']To my:D

Layla już dobrze, wracamy na treningi we wtorek:)

Może jakiś spacer?[/QUOTE]
O to super :multi:
Na spacer chętnie, ale akurat ten weekend mam zajęty, więc albo przyszły (który też jest pod znakiem zapytania) albo jakoś w tygodniu (np. we środę) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']A ja chciałam pytać o ten weekend... Mój pies gubi proporcjonalnie mniej sierści niż Joy:-o[/QUOTE]
No to niestety na pewno nie w ten weekend :-( No bo Lejdi nie ma takiego puchu jak Joya ;) Ona ma go tyle, że masakra. Tak na dobrą sprawę jak jej w zeszłym roku na lato wyczesałam cały podszerstek dokładnie to jej te włosy się w końcu układały jak powinny :P

Link to comment
Share on other sites

Ten język to jak nie od niej, jakby własnym życiem żył :evil_lol: :loveu:

Jakiej szerokości masz te szelki? Ja swojej kupiłam wielkością dobre ale są za cienkie i strasznie nie wygodne i dla mnie i dla Niej, i muszę zmienić na coś szerszego...


[url]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/401/h0ph.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.'][URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/836/spt4.jpg[/URL] ale futra wow :D[/QUOTE]
No tak, Ty przy tych łysolach to tyle nie zobaczysz :evil_lol:
[quote name='Paulina_mickey']Ten język to jak nie od niej, jakby własnym życiem żył :evil_lol: :loveu:

Jakiej szerokości masz te szelki? Ja swojej kupiłam wielkością dobre ale są za cienkie i strasznie nie wygodne i dla mnie i dla Niej, i muszę zmienić na coś szerszego...


[URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/401/h0ph.jpg[/URL][/QUOTE]

Te szelki maja 2cm, a na przodzie nawet 2,5 ;) Przód też miał być 2, ale nie wiedzieć czemu zrobili mi podszycie nie pytając się mnie o zdanie :mad: Na szczęście to nie wiele robi, gdyż podszycie jest tak miękkie i giętkie że na wygodę nie wpływa ;) Mamy też drugie norwegi 1,5 cm, a na przodzie 2 cm ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj będzie długo za co z góry przepraszam :evil_lol:, ale ostatnie dwa dni ciężko było by zostawić bez komentarza...
Wczoraj byłam z Joyą w lesie, niby nic niezwykłego. Chodziłyśmy sobie małymi ścieżkami, tam gdzie ludzie nie chodzą aż tak licznie. Joy miałam spuszczoną, jednak standardowo nie potrafiła się oddalić na więcej niż metr. Postanowiłam pójść sobie nad leśne bajora, jednak gdy się tam zbliżałam zobaczyłam 2 mężczyzn koło trzydziestki, ubrani w moro i dziwnie sie mi przyglądający. Także zawróciłam, a po chwili usłyszałam coś dobiegające z tamtej strony więc się obróciłam. I zobaczyłam, że jeden z tych mężczyzn trzymał strzelbę skierowaną mniej więcej w nas...a dokładniej w psa... Natychmiastowo zapięłam psa i stamtąd poszłam, w tym momencie facet schował strzelbę do torby.... Domyślam się, że byli to leśnicy, albo może pseudo leśnicy, ale nie bardzo rozumiem.... Nie wiem czy on faktycznie chciał strzelić i Joy uratowało tylko to że się obróciłam, może strzeliłby dopiero gdyby pies odbiegł, albo wcale by tego nie zrobił... Nie rozumiem jakie zagrożenie dla zwierzyny stanowi 1,5 kg psa, może i bez smyczy, ale przy nodze... Nie do końca rozumiem, to co się wczoraj stało, jednak cieszę się, że tylko na tym się to skończyło... Na pewno długo do tego lasu nie wrócę, a jak już to z psem na smyczy...

Dzisiaj z kolei wybrałyśmy się na spacer z Beatą i jej psem Zuzią. No i może zacznę od tego, że długo już nie znalazłam żadnego psa... dlatego dzisiaj chyba nieświadomie postanowiłam to nadrobić i znalazłyśmy... dwa psy :crazyeye: I to w dodatku za raz... nazwę je sobie Kundelek 1 i Kundelek 2 :cool3: Idąc chodnikiem zauważyłyśmy wałęsającego się po przeciwnej stronie ulicy psa, ot małego, szaroburego psa - Kundelka 1. Podeszłyśmy do przejścia dla pieszych by zobaczyć o co chodzi z psem i czy na pewno jest on sam... Przechodzimy przez ulicę, Beata idzie lekko z przodu, a ja czuję niespodziewanie że coś, jakby pies dotyka moich nóg. Na Joyę to zdecydowanie za duże, Zuzia idzie z Beatą, odwracam się i widzę... Kundelka 2 :crazyeye: Ze zdziwienia jestem w stanie powiedzieć tylko "Beata, pies!" przez co nastąpił mały problem z komunikacją, gdyż Beata myślała że dalej mówię o pierwszym psie, dopiero gdy się obróciła zorientowała się o co mi chodziło :evil_lol: Nagle zostałyśmy otoczone przez 4 psy, które chwilowo chciały się wąchać, chwilowo bawić i chwilowo 'kłócić'. Oczywiście wszystko w różnym składzie i wszystko na raz :lol: W tej szamotaninie udało mi się zauważyć że Kundelek 2 ma obroże i adresówkę, Kundelek 1 miał mniej szczęścia, miał obrożę, adresówki chyba nie miał, bo nie udało nam sie dokładnie sprawdzić, gdyż niezbyt podobało mu się dotykanie jego szyi. Po chwili niespodziewanie Kundelek 1 pobiegł przed siebie i więcej go nie widziałyśmy. Zadzwoniłyśmy za to na numer napisany na adresówce drugiego psa, pani która odebrała telefon powiedziała że jej mąż zaraz po psa przyjedzie. Pojawił się po 10-15 minutach i szczerze powiedziawszy nie cieszyłam sie specjalnie, zresztą nie tylko ja - Kundelek 2 praktycznie nie zareagował na swojego pana, po którym również nie widać było radości :-( Na koniec powiedział nam 'dziękuję bardzo' ale raczej bez przekonania, ot dlatego że coś powiedzieć musiał...

Podziwiam jeśli ktoś to przeczytał, obiecuję długo takich postów nie pisać (:evil_lol:) :P
Jutro idziemy na spacer z Gezową, mam nadzieję, że przygody będziemy miały już milsze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...