Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

Nie zapytałam na ile jedziesz... kurcze. No ja się dzisiaj dowiedziałam że też jadę:multi:
Tylko nie do Zakopca a do Szczawnicy;) Ale w Zakopcu będziemy jeden dzień może gdzieś na sb wpadniemy;) Będę wypatrywać Joyke:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej :)
Wracamy 13 sierpnia ;)
O, a kiedy będziesz w Zakopcu? Może udałoby nam się jakoś spotkać :D
Joy podróż zniosła bardzo dobrze, nie bała się. Tyle co w nocy zaczęła się domagać spaceru:D
Dzisiaj zostawiliśmy ją na godzinę samą, wiedzieliśmy że nie będzie piszczec bo co roku sama zostawała i problemu nie było, ale piesek dorwał śmieci i się nimi pięknie opiekowała - przystroila nimi cały pokój

Link to comment
Share on other sites

To super może gdzieś na sb wpadniemy...
Ja będę przejazdem tylko i to jeszcze uzależniona od brata dlatego nie chce się umawiać na konkretne miejsce czy czas... no bo nie wiadomo jakie ona ma plany a ja mu nie chcę głowy zawracać. Ale mam nadzieje że jednak na siebie wpadniemy:) Chciała bym w realu wyczochrać Joye:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Może się uda :) A może chcesz mój nr telefonu to było by łatwiej się jakoś umówić nawet na chwilę ? ;)
A teraz zgadnijcie co sobie pokraka zrobiła - pokraka to ja oczywiście :) Zabrzmi niewinnie - paznokiec w małym palcu u stopy zlamalam. tyle że tak mocno - ot na pół go zlamalam. I jeszcze sobie trochę skóry na tym palcu przecielam. Krwi trochę było, teraz ledwo na tej nodze stoję... a zrobiłam to sobie oczywiście o róg kanapy :D Byłam wczoraj w tutejszym zoologicznym i się zdziwiłam ich zaopatrzeniem - pełno obroży i to tych lepszych, nawet lupine się znalazło :D Ale wyszłam bez obroży
, a z kongiem , na którego zakup przymierzałam się już dawno, ale mi się zamawiać nie chciało ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem jestem nie zapomniałam o was jak rzesz bym śmiała:D
Dostałam PW, Dzięki jak tylko będziemy gdzieś w Zakopcu to zadzwonię i się spikniemy ;)
Tylko jak na razie mój braciszek umilkł jeśli chodzi o Zakopca i chyba ma jakieś inne plany . . .:roll:
A na dogo siedzę krótko bo się boję o plecki moje i cały czas jeszcze coś do torby pakuję...;) Jutro już jadę do braciszka a w piątek o 4 rano wyjazd:multi: No i muszę się pieseczkami nacieszyć zanim wybyję w góry bo cały weekend ich nie będę widziała:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czyli nie wiesz jeszcze nic kiedy będziesz? Bo bym se plany ustawiła jakoś tak by mi pasowało ;)
W weekend wybieram się na wystawę tylko jeszcze nie wiem czy w sobotę czy w niedziele ;)
Joy jakoś buntuje się jeżeli chodzi o spacery "na siku" i po 10 minutach chcę wracać do domu, ale nadrabiamy sztuczkowaniem i frisbiowaniem :D Zwykle idzie też z nami na Krupówki no i zbierzemy ja ze sobą jak będziemy szli na dolinę chochołowską no i idzie ze mną na wystawę ;) Jutro być może jedziemy do Krakowa i Joy z nami też by pojechała ;)

Link to comment
Share on other sites

Jednak nie pojechaliśmy, a już myślałam że osobiście poznam większość spółkowiczek :D
Teraz nie wiem kiedy na ta wystawę jechać by mnie Buńka z niej nie wyciągnęła, więc prośbą do Ciebie droga Bunko - jak tylko będziesz coś wiedzieć to daj znać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']To popatrz na pointery, może nasza rodzinka będzie :)[/QUOTE]


I dopiero teraz mi to mówisz ? Bo ja byłam już dzisiaj i nie wiem czy chcę mi się znowu kasę wydawać na dojazd busami i wejscie , a pointery to chyba jutro są nie? A co, wystawiasz Waldka ?
No chyba że chcesz pojechać do Zakopanego - w końcu to blisko jest :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']I dopiero teraz mi to mówisz ? Bo ja byłam już dzisiaj i nie wiem czy chcę mi się znowu kasę wydawać na dojazd busami i wejscie , a pointery to chyba jutro są nie? A co, wystawiasz Waldka ?
No chyba że chcesz pojechać do Zakopanego - w końcu to blisko jest :D[/QUOTE]

To powiedz że masz psy przy ringu ;)
Szczerze - dość często tak wchodzę.
Nie, my narazie się nie wystawiamy, bo nie mamy jak. Dziecka nie zostawię i nie pojadę na wystawę, zresztą tak szczerze to mi się nawet wystawiać specjalnie nie chce. Gdzie z takim psem brzydkim jechać :evil_lol:?

Spojrzałam teraz na spis i z pointerów jest 4 sztuki (2 psy/2 suki), w tym napewno jedna to siostra Waldka - Artemis. Reszty nie wiem co to za psy.

Link to comment
Share on other sites

Hej no ja juz wróciłam a w Zakopcu w ogóle nie byłam cały czas Szczawnica . . . no to przez to że tylko weekend:-(
Może w przyszłym roku (po zlocie:diabloti:) wybiorę sie gdzieś na dłużej...
Sorry bo mogłam zadzwonić do CB i powiedzieć że ze spotkania nici ale wgl nie miałam zasięgu i przez weekend nawet nie wiedziałam czy w domu z piechami wszystko w porządku...
Zazdraszczam bo przed tobą jeszcze ponad tydzień, tak?
Ehh u mnie weekendzik zleciał w mgnieniu oka:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...