Jump to content
Dogomania

Galeria Vegsona-oszołoma i Pikusia Małego Wkurwa


gato

Recommended Posts

Szelki fajne, ale jak dla mnie trochę za bardzo zabudowane, Bumi uciekłby na sam ich widok :P

 

Mam nadzieję, że łapa zagoi się jednak szybko i Vega będzie mogła niedługo wrócić do pełnej aktywności ;)

Link to comment
Share on other sites

Szelki fajne, ale jak dla mnie trochę za bardzo zabudowane, Bumi uciekłby na sam ich widok  :P Mam nadzieję, że łapa zagoi się jednak szybko i Vega będzie mogła niedługo wrócić do pełnej aktywności  ;)

A powiem Ci, że Pikuś ogólnie nienawidzi szelek (ogólnie wszystkiego do ubierania, bo jest nudystą). Wahałam się czy je w ogóle kupić z tego powodu, ale jak już zamówiłam Vedze i je zobaczyłam to stwierdziłam, że trudno najwyżej będzie mega-obrzydzony, ale musi je mieć. A okazało się, że mega-obrzydliwe były tylko na początku, jak pierwszy raz zakładałam. Teraz są łaskawie tolerowane przy zakładaniu i zdały test na wygodę, bo w nich ciąga ;) . Więc miałam małe pozytywne zaskoczenie.

Co do łapy to dzięki. Dzisiejszy przegląd raczej nastraja pozytywnie, aż jestem zdziwiona.

 

Świetne Pikuś wygląda w tych szelach! To już wiem że mojemu Frodowi też będzie do pyska w pomarańczowych  ;) 

Dzięki! Ten pomarańcz ma fajny odcień.

 

 

Żeby nie było zupełnie łyso to wstawiam jeszcze dwa wiejskie burki.

18204917172_ac9f005d24_o.png

Link to comment
Share on other sites

A powiem Ci, że Pikuś ogólnie nienawidzi szelek (ogólnie wszystkiego do ubierania, bo jest nudystą). Wahałam się czy je w ogóle kupić z tego powodu, ale jak już zamówiłam Vedze i je zobaczyłam to stwierdziłam, że trudno najwyżej będzie mega-obrzydzony, ale musi je mieć. A okazało się, że mega-obrzydliwe były tylko na początku, jak pierwszy raz zakładałam. Teraz są łaskawie tolerowane przy zakładaniu i zdały test na wygodę, bo w nich ciąga ;) . Więc miałam małe pozytywne zaskoczenie.

Co do łapy to dzięki. Dzisiejszy przegląd raczej nastraja pozytywnie, aż jestem zdziwiona.

 

Boom akceptuje tylko norwegi, jak widzi, że biorę do rąk pomarańczowe Hurtty Y to od razu robi w tył zwrot albo zaczyna się cofać :P

 

Fajne wiejskie burki :)

Link to comment
Share on other sites

Boom akceptuje tylko norwegi, jak widzi, że biorę do rąk pomarańczowe Hurtty Y to od razu robi w tył zwrot albo zaczyna się cofać  :P 

Fajne wiejskie burki  :)

Pip jakąś szczególną nienawiścią pałał do guardów Rogza. Ale tak generalnie to chyba najłatwiej było go przekonać do norweskich, chociaż tak naprawdę i tak wygląda jakbym chciała go tymi szelkami bić długo i namiętnie a nie tylko je założyć.

 

świetne ujęcie 
:)

dzięki!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...