Jump to content
Dogomania

Galeria Vegsona-oszołoma i Pikusia Małego Wkurwa


gato

Recommended Posts

  • 6 months later...

Hej, hej. Co tam u Was?

Łoł, zupełnie zapomniałam o tej galerii! U nas po staremu, trenujemy, biegamy i fikamy, a poza tym to czekamy aż w końcu zacznie się prawdziwa wiosna  :rolleyes: 

 

Mamy bardzo mało fotek ogólnie, bo ja nadal bez aparatu, ale coś tam zawsze uda się wygrzebać

 

16516592720_4c3b0dfbdc_z.jpg

 

i jest też Vercia, elegancka jak zwykle

16678063356_9515053ec5_z.jpg

 

Przy okazji to witamy wszystkich nowych w galerii  ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Wow, wow, dziewczyny szaleństwo! :D Jeszcze wrócę do prowadzenia galerii jak taki tłok się tu robi! :D

 

Dobrze, że załączyłaś podpis pod postem, bo inaczej w życiu bym nie trafiła! Naprawdę miło się ogląda! Powodzenia i pozdrowienia  :)

Ja tam bym sobie maliniaka pooglądała, ale u Ciebie w podpisie pusto :P . Za resztę - dzięki.

 

Jestem pod wrażeniem epickości zdjęć.

Bez przesady z tą epickością  :o ! bo jeszcze coś dodam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Czo takie krzywe te pieski?  :( 

Skrzywione przez skrzywioną właścicielkę pewno :< 

 

 

Tylko co tak mało tych foteczek ?  :D 

Bo nikt ich nie ogląda, to co się będę wysilała :D zwłaszcza, że ja mogę te śliczne piesecki oglądać na codzień :D

Link to comment
Share on other sites

No dobra. Znajcie moje dobre serduszko, znalazłam jeszcze parę ekszyn szots więc wstawiam z dedykacją dla nowych widzów :D

 

17868882989_d900f9d9f9_z.jpg

 

17432563864_c518d6b356_z.jpg

 

Świetny piesek Vercia wczoraj rozwalił łapsko (wiadomo, jeśli na 100ha łąki leży jedno szkło to Vega je zaliczy) i na razie nie będzie mogła być ekszyn dogiem, tzn. będzie musiała być umiarkowana w działaniach. Zła jestem strasznie! Zwłaszcza, że oczywiście jest głębokie to skaleczenie.

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Pikuś ma czaderskie szelki! Też taki chcę :D

 

Współczuję Vedze, również szybkiego powrotu do zdrowia życzymy.

Link to comment
Share on other sites

No, Vega generalnie też uważa, że jest biedna i dziś na przykład użyła swojego najbardziej-żałosnego-spojrzenia-nr-7, chcąc sprawić żebym zabrała ją na bieganie. Namówić się nie dałam, ale i tak cały czas jak biegłam to myślałam, że ona biedaczka siedzi w domu taka smutna :P . Zagoić to się pewnie jakoś super szybko nie zagoi, no ale dziękujemy i tak. 

 

A miałam chwalić, że się Vercia super trzyma ale wizualnie bardzo dobrze wygląda  :D Rozwalanie łapek to u nas chleb powszedni, zamawiam bandaże częściej niż psie żarcie  :P 

 

Hah, ja przestałam inwestować w bandaże samoprzylepne, kupiłam buty z podeszwą dla niej. Do tego te najtańsze bandaże i gaza, ewentualnie od spodu plastrem lepię żeby było sztywniej i tyle. A co do wyglądu to dzięki - ale tak po prawdzie to ona jest aktualnie na diecie. Ostatnio nie mogę jej karmy dobrać i eksperymentuję, bo to co jej kiedyś pasowało teraz jest be. Jak tak dalej pójdzie to będzie się musiała nauczyć fotosyntezować, albo przejdzie na odżywianie się energią kosmiczną :P .

 

 

 

Pikuś ma czaderskie szelki! Też taki chcę  :D

Ruffwear, polecam ;) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...