Jump to content
Dogomania

Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD


Buńka

Recommended Posts

(*) Adelka
34t691z.jpg
Odeszła o 19.20. 20 minut wcześniej wzięłam ją do siebie na łóżko, leżała przytulona do mnie. Chyba pierwszy raz kiedy widać było że łaknie kontaktu z człowiekiem i że potrzebuje czułości. Zrobiłam jej to zdjęcie z powyżej z myślą że za kilka dni będę się z tego śmiała. Uwiecznienie potulnej Adelajdy. Poszłam po strzykawkę żeby podać jej wodę a jak wróciłam to na moich oczach wydała ostatnie tchnienie.
Jej ostatni w życiu "wybieg", ostatnie głaski. Nasze pożegnanie. :'( 

Śpij spokojnie kochanie... wreszcie spotkasz Juliana za którym tak bardzo tęskniłaś :(

edit: No i oczywiście bardzo dziękuję wszystkim którzy kibicowali małej. 
Anginie w szczególności za udaną próbę pocieszenia mnie :* 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przykro mi z powodu Adelki :( Za szybko odchodzą Ci nasi przyjaciele...za szybko...

 

___

 

nie wiem, czy kiedyś u mnie byłaś..jak nie to zapraszam ;)

http://www.dogomania.com/forum/topic/107352-owczarek-%C5%9Bl%C4%85ski-nizinny-holi-terier-%C5%9Bl%C4%85ski-masza-mix-bc-licho-kotusy-niepospolitusy-sol-potowrzyca-rupertus-niesfornus-i-dwaj-ogonia%C5%9Bci/

Link to comment
Share on other sites

Cóż gdyby nie dogomania nawet nie było by gdzie się podzielić smutnymi wieściami... w końcu nawet rodzina krzywo patrzy na to jak można przeżywać stratę szczura. A co dopiero znajomi...
A człowiek się przywiązuje...i potem ciężko na serduchu czy to szczur, pies czy kot...
Pogodziłam się już z jej odejściem ale dalej czuję pustkę. Już kilka razy na Siobhan ( nie przedstawiałam jej tu jeszcze, też szczurcia i też kapturek ) powiedziałam Adela... co na nią spojrzę to mam przed oczami tą moją grubaśną złośnicę...

Na pewno będziemy często was odwiedzać ;) O ile często będą wpisy :D - bardzo na to liczymy!
No i dzięki za link. 

Mam sporo fotek, może jutro dodam. 
A dzisiaj wstawię foteczki z wczorajszego spacerku. Dzień co prawda nie sprzyjał wyjściom bo cały czas utrzymywała się nieprzyjemna mgła ale mi coś ostatnio się "chodzik" włączył i niezależnie od pogody robimy dłuższe spacery. 
rwhp9i.jpg

 

"Co ta matka się na mnie z tym pudełkiem tak czai!? :D "

 

9t3n86.jpg

fekp61.jpg

2gw59v8.jpg

No a jutro o ile dogomania i mój internet nie ześwirują to dodam weselsze, prawdziwie jesienne fotki :D 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiem, co czujesz. Na mnie się dziwnie patrzą za to w ogóle, że mam takie zoo w domu. Jak straciliśmy małego szczurka, który był u nas tydzień to też się dziwili, że nas to w ogóle obeszło - to tylko szczur...Oczywiście nie wszyscy tak mówią, ale większość niestety.

 

Ja ostatnio na Ruperta często mówię Demon...jakoś nie umiem przyswoić sobie tego, że go już naprawdę nie ma, a przecież Patryk zakopywał go w ogródku...

 

Taki już nasz los - zwierzolubów niezrozumianych przez większość społeczeństwa ;)

 

 

Ja uwielbiam taką mgłę! Zdjęcia są takie tajemnicze ;) Myśmy ostatnio gęstą mgłę mieli wieczorami...jak wracałam z pracy autobusem, to przed nim było widać jakieś 50 metrów drogi ...

Pamiętam, jak kiedyś z koleżankami wybrałyśmy się w lutym na Jurę...chcieliśmy sobie trochę widoczków pooglądać. Śniegu nie było ani u nas, ani tam...ale jak tylko dojechałyśmy na miejsce to tak zaczęło sypać śniegiem i taka mgła się zrobiła, że nie widziałyśmy prawie nic :D

O takie miałyśmy widoki :D

DSC01598.JPG

 

 

to ja mam nadzieje, że jutro dogo będzie współpracować dobrze z internetem na czele i będą fotki ;)

 

u siebie też postaram się coś pisać...mam też sporo zaległych opowiastek :P a że lubię pisać, to może być tego dużo...o ile mnie leń nie złapie !

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia w mgle również i mi się podobają, więc dawaj więcej jak masz :)

Jak się włącza trybik chodzenia? Bo u mnie się wyłączył i włączyć nie może... Leniwy człek ze mnie ostatnio.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam! Foty z mgłą są świetne! I zawsze bardzo zazdroszcze ludziom psow ktore chca spacerowac w kazdej pogodzie xd pod tym wzgledem ja z joj totalnie niedobrane :p ta musi miec idealne warunki do spaceru, a ja kocham deszcz :p tzn juz nie kocham, bo jak to go kochac gdy z psem na spacer wyjsc nawet nie mozna xd

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

https://lh3.googleusercontent.com/-1T90E_QG2U4/UvumS6VpJ1I/AAAAAAAArLU/0KBSavOxNbs/s640-Ic42/DSC01598.JPG- na krańcu świata :D 

Kurcze Tysiu żebym to ja wiedziała to bym go sobie wcześniej włączyła a nie teraz jak taka pogoda niesprzyjająca wyprawom :D 
Chociaż wiesz co... myślę że może trochę w tym zasługi FB. Jakoś tak co chwila przewijają mi się jakieś wydarzenia mobilizujące do większej aktywności i to mnie pobudza do działania :) Ale też nie na tyle żeby podjąć oficjalnie wyzwanie :D 
Ja też jestem okropnym leniwcem... aż wstyd mi za siebie. Trochę dłuższe spacery to tylko taka przykrywka :D 

 

Baton, Joje do plecaka i heja xD Możesz łazić w każdą pogodę! I nazwać to spacerem... jak robi większość ludzi wyprowadzając yorczki nie dość, że w kółko bloku to jeszcze na rękach :D 

Jesienna zbieranina:

8x3td1.jpg

zwmcz4.jpg

f046x1.jpg

 

1zog2t1.jpg

Odcisk chyba dzika xD
 

2u7yfkj.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O, murzyn ma obroze :o

To tylko na chwilę pożyczona od Leośki 3:) 

No kurcze już Ci mówiłam kiedy was nawiedzę :D 
Dla mojej nieuciechy dzisiaj ojciec coś zaczął wspominać o korkach z majmy ! Także ten :D Jest szansa na powodzenie misji ! 

Link to comment
Share on other sites

Elo, elo :>
Dwa zagubione w akcji zdjęcia łapcie ;>
Rocky & Murzyn
2v2f56r.jpg

sblhch.jpg
 

Ehhh kurcze tęskno bardzo za słoneczkiem... już nawet nie za ciepłem, tylko za samym słońcem. Bo deszczowe spacery nie są fajne :C Szczególnie jak się mieszka na zapupiu takim jak moje i przemieszczanie się nawet po drodze doprowadza do szewskiej pasji xD Już lepiej iść w pola bo równie mokro a chociaż buty czystsze niż po spacerze po żwirowo-błotniastej drodze :D 
Teraz pogoda iście depresyjna... a na depresję najlepsze są zakupy xD I tak oto dorobiłam się w końcu Juliusków dla Leokadii :D Już się nie mogę doczekać momentu w którym listonosz wręczy mi paczuchę xD 
No i równie mocno nie mogę się doczekać wystawy! Mam nadzieję, że w tym roku będzie to wszystko lepiej oświetlone co by móc cieszyć oko foteczkami. Rok temu nikoś nie dawał rady :C 

A tak po za tym wszystkim to mam fazę na puzzle O.o Nie wiem jakoś te dłuuuugie wieczory mnie dobijają :/ "nudzi mi się" a raczej lepszym stwierdzeniem było by że bolą mnie oczy ... za duuużo czasu (stanowczo za dużo) przy komputerze :/ . Do czytania książek ostatnio zmobilizować się nie mogę więc przerzuciłam się na wiersze,opowiadania itd a to równa się znowu kilku dodatkowym godzinom przed kompem :/ i tak mnie natchnęło, że muszę pomęczyć paczadła ale w inny sposób :D Przy okazji powiązała bym przyjemne z pożytecznym :D bo odkąd brat się wyprowadził tak w jego dawnym pokoju pozostały trzy osamotnione haczyki po obrazach xD No i mam ambicję, że co ułożę to oprawiam i na ścianę :D Muszę czegoś poszukać... A może u którejś z was leży jakieś zakurzone, zapomniane biedne pudełko puzzli których chciały byście się pozbyć, podarować im drugą młodość ? :D Ja chętnie odkupię ;) po za krajobrazami zimowymi, czarno-białymi i 3D :D   Albo może gdzieś komuś się rzucą w oczy na jakimś bazarku to możecie dać znać ;)
U mnie kurzy się (gdzieś?) 2500 tysiąca elementów kwiatów w pięknym wazonie... ale cóż z tego jak dobrze pamiętam, że brak co najmniej 10 elementów :C 

No to się wygadałam xD koniec przekazu :D  

Link to comment
Share on other sites

ja mam całą wielką szafkę puzzli :D 

będzie około 50 sztuk ;) już popakowałam po dwa obrazki do jednego pudełka bo mi się nigdzie nie mieściły :D

 

Jak Ci nie przejdzie mania puzzlowa do następnego przyjazdu Słodkopsiaków do Katowic to Ci jakieś podrzucę ;) tylko wolisz krajobrazy? zamki? miasto? czy zwierzaki ?:P

z tym , że mam głównie 1000-1500 części tylko...i jedne puzzle które mają chyba 2500 części, których nie układałam od lat !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...