Jump to content
Dogomania

ZWYKŁY? NIEZWYKŁY! Torik to.... Filip. W DS :)


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No chyba można już uchylić rąbka tajemnicy ;)

Filip już w nowym domu :) Oczywiście teraz trzeba potrzymac kciuki za "dotarcie się" z własnymi ludźmi, ale Państwo sa fajni i mam nadzieję, że odpowidzialni, więc jestem dobrej myśli ;) Oczywiscie są świadomi stanu zdrowia Filipa i jego skłonnosci ucieczkowych....

Fil ma dom w dosyć ekskluzywnej dzielnicy- ładne, chociaż nie bardzo wielkie domy, ogródki... Większość psów jakie się tam spotyka, to takie bardziej wypasione rasowce (wczoraj na wizycie po drodze widziałysmy np 3 afgany, kiedyś spotakałm tak dużego pudla itd). Ogród z ogrodzeniem po którym nie da sie wspinać, do tego Państwo jeżdżą na działkę. No i część czasu Filip będzie spędzał w podróżach, bo jego nowi Duzi regularnie pomieszkują w Niemczech. Będzie się musiał nauczyć szczekać po niemiecku, a co!!!!! Państwo są na emeryturze, ale w pełni sił, wiec mają i czas i siłę na psa, a jednocześnie szukali psa już dojrzałego, a nie świrniętego szczeniaka :)

Link to comment
Share on other sites

przeklejam tu post rozliczeniowy z postu nr 3 i zacznę zaraz akcję bazarkowania na spłacanie długu Fila, niech ma chłopak czyste konto na nową drogę życia :) ulv, odrobaczałaś go jeszcze jakoś niedawno, za ile?

[quote name='terierfanka']Finanse Filipa:

wg moich obliczeń:


[COLOR=#ff0000]wydatki[/COLOR]
20-30.06.2012
(karma zasponsorowana)
pierwsze odrobaczenie: -[COLOR=#ff0000]15zł [/COLOR][COLOR=#ff0000]
[/COLOR]
lipiec 2012:
karma zasponsorowana
drugie odrobaczenie: -[COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000]15zł [/COLOR][/COLOR]

sierpień2012:
koszty stałe [COLOR=#ff0000]100zł[/COLOR]

wrzesień 2012:
koszty stałe [COLOR=#ff0000]100zł[/COLOR]
badania [COLOR=#ff0000]116zł
[/COLOR]koszty weterynaryjne spowodowane bójką:[COLOR=#ff0000] 160zł[/COLOR]


wpływy:
116zł na pokrycie kosztów wet - dosercaprzytulpsa (?)
70,50zł - bazarek terierfanka na koszty wet.

Stan konta - 10.10.2012 - 319,50[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']No chyba można już uchylić rąbka tajemnicy ;)

Filip już w nowym domu :) Oczywiście teraz trzeba potrzymac kciuki za "dotarcie się" z własnymi ludźmi, ale Państwo sa fajni i mam nadzieję, że odpowidzialni, więc jestem dobrej myśli ;) Oczywiscie są świadomi stanu zdrowia Filipa i jego skłonnosci ucieczkowych....

Fil ma dom w dosyć ekskluzywnej dzielnicy- ładne, chociaż nie bardzo wielkie domy, ogródki... Większość psów jakie się tam spotyka, to takie bardziej wypasione rasowce (wczoraj na wizycie po drodze widziałysmy np 3 afgany, kiedyś spotakałm tak dużego pudla itd). Ogród z ogrodzeniem po którym nie da sie wspinać, do tego Państwo jeżdżą na działkę. No i część czasu Filip będzie spędzał w podróżach, bo jego nowi Duzi regularnie pomieszkują w Niemczech. Będzie się musiał nauczyć szczekać po niemiecku, a co!!!!! Państwo są na emeryturze, ale w pełni sił, wiec mają i czas i siłę na psa, a jednocześnie szukali psa już dojrzałego, a nie świrniętego szczeniaka :)[/QUOTE]

Wstrzymałam oddech... i nic nie napiszę, by nie zapeszać...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

i kolejny bazarro w części na dług po Filipku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234205-Marynarki-vel-żakiety-zapraszamy-tu-kobiety-)-TANIO!-dla-Filipa-i-Saszy-do-5-11?p=19872334#post19872334"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post19872334[/URL]
mile widziane "hopanie" bazarku :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Niedawno dzwoniła do mnie nowa Pani Filipa :) Fil jest bardzo grzeczny, uczy sie szybko komend (po polsku i niemiecku), zakumał, ze przed przejściem przez jezdnię się siada na tyłku. Serduszko zachowuje się świetnie, Fil jest aktywny i wesoły :) Skórka też zdrowa. Nie pisałam wczesniej, ale Pani jest emerytowanym lekarzem (anestezjologiem), więc jest jak najbardziej świadoma stanu zdrowia psiura. Fil jest pod stałą kontrola weterynaryjną. Państwo bardzo kochają Filipka i chyba troszkę bardzo rozpieszczają, bo usłyszałam całą listę rzeczy do jedzenia, na które Fil kręci nosem i takich, które lubi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Niedawno dzwoniła do mnie nowa Pani Filipa :) Fil jest bardzo grzeczny, uczy sie szybko komend (po polsku i niemiecku), zakumał, ze przed przejściem przez jezdnię się siada na tyłku. Serduszko zachowuje się świetnie, Fil jest aktywny i wesoły :) Skórka też zdrowa. Nie pisałam wczesniej, ale Pani jest emerytowanym lekarzem (anestezjologiem), więc jest jak najbardziej świadoma stanu zdrowia psiura. Fil jest pod stałą kontrola weterynaryjną. Państwo bardzo kochają Filipka i chyba troszkę bardzo rozpieszczają, bo usłyszałam całą listę rzeczy do jedzenia, na które Fil kręci nosem i takich, które lubi ;)[/QUOTE]



Kciuki mocno za Filipka zaciśnięte- niech tak dalej się układa!!!!

Bernardynka Kami, przybiegła z życzeniami także... wszystkiego najlepszego!!!

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/540926_552142338149111_1146624865_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...