Jump to content
Dogomania

Marcela i Frania-śliczne około 3 miesięczne dziewczynki.Bardzo proszę o pomoc !!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='paulinken']Dostałam wiadomość z tablicy, Pani z Dzierżoniowa, podała dokładny adres. Czy ktoś z nią rozmawiał telefonicznie? Jest zainteresowana Marcelą. Wysłałam zapytanie, czy zgadza się na wizytę.[/QUOTE]

a jakie tel. były podane, ja jak teraz robię ogłoszenia to podaję 3 tel. na Olę, Klaudię i Elę;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulinken']Dostałam pw od rotek, że miała kiedyś tam nieudaną adopcję, tylko nie znam numeru mieszkania, mam nadzieję, że to nie ci sami ludzie...[/QUOTE]
no to chyba na priw trzeba się wymienić nr mieszkań, żeby upewnić się, że to nie to samo miejsce?

Link to comment
Share on other sites

Opinia pozytywna :)
Moja subiektywna ocena jest taka Pani jest bardzo rozsądna i nie wykazuje huuura optymizmu w stylu będziemy mieć pieska i reszta jako tam się uloży,rozmawialyśmy o wychowaniu, nauce czystości, karmieniu itp rzeczy, rodzinka jest 4 osobowa rodzice i dwie córeczki, jednak jak dla mnie w wieku wczesno szkolnym, druga jakieś 4 lata, dziewczynki będa wychodzily z pieskiem na spacer dlatego ważne jest by piesek nie byl duży i by dziewczynki poradzily sobie z tym obowiązkiem, Pani rowniez martwila się czy sunieczka nie będzie rozszczekana, bo poniżej mieszka rodzinka z bliźniakami i nie chcieliby zaklócac spokoju zachowaniem pieska, jak dla mnie bardzo racjonalne podejście do sprawy, bo wiadomo sąsiedzi potrafią uprzykszać życie :) Ogólnie rodzinka aktywna, spacery piesze i rowerowe na które chcą zabierać psinę
Mają kotka, którego karmią sucha karmą i sunieczke też chca przyzwyczajac do suchej stąd pytnaie Pani co sunieczka je by nie miala rewolucji, ale wyjasnilysmy, że tego nie da się uniknąć i potrzeba troszkę czasu by piesek przyzwyczail się do nowego pożywienia, bo nie wiem czym sunia jest teraz karmiona,
Pani obecnie przebywa na urlopie, więc mialaby czas na naukę czystości i przyzwyczajenie malej do rytmu dnia
Co do transportu zaoferowalam pomoc w ewentualnej podróży z Wrocka do Dzierżoniowa, jeśli ktoś jechalby do Wro, ale dopiero w przyszlym tygodniu, bo od jutra jestem na szkoleniu w W-wie do końca tygodnia,
Na koniec poprosilam Pania o kontakt mailowy na adres podany w ogloszeniu i decyzję czy jest nadal zinteresowana tą adopcją i ewentualne pytania o zachowanie sucznieczki ponieważ ja nie potrafię na nie odpowiedzieć, gdyż nie mam kontaktu z psinką,
Tyle, reszta w Waszej gestii, ja ewentualnie mogę slużyć Pani rada i transportem na podanej wyżej trasie
Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']super opinia, oby Pani się odezwała:)[/QUOTE]
Oj tak:)
[B]Czy Klaudia wie? Zadzwońcie kochane do niej żeby domek nie przepadł.Sorki ,że proszę ale jestem za granicą i roaming drogi.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...