Jump to content
Dogomania

Balbinka wrócila do Fundacji 03.03.13. Zaginiona wrócila sama do domu po zaginiéciu!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Crys']Jeśli chodzi o tą miejscowość o której pisze Ulka12 to tak mieszkam w tej Dąbrowie :)[/QUOTE]

Przepraszam, chodzi oczywiście o miejscowość Łazy.
Czy dałabyś radę wydrukować i porozwieszać plakaty o zaginięciu suni staruszki w miejsc gdzie przebywa dużo ludzi - markety, szkoły, kościoły, kina itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Przepraszam, chodzi oczywiście o miejscowość Łazy.
Czy dałabyś radę wydrukować i porozwieszać plakaty o zaginięciu suni staruszki w miejsc gdzie przebywa dużo ludzi - markety, szkoły, kościoły, kina itp.[/QUOTE]

Wydaje mi się że mogę jak dostanę takie plakaty.

Link to comment
Share on other sites

może jakaś większa grupa z Łaz przyjechałaby i pomogła? Może ci, którzy byli na poszukiwaniach? To większe miasto i warto pozbierać znajomych - może na weekend taką akcję ustawić? MOże przeszukać Dąbrowę, porozwieszać plakaty, porozpytywać ludzi, w sklepach. [B]Crys[/B] masz tam jakąś obstawę wśród ludzi psiolubnych, może byłoby kilka osób wraz z Tobą?

Link to comment
Share on other sites

może nada sięten plakat z FB: [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.103414733076035.7093.100002225264208&type=1#!/events/429886550425599/434251793322408/?notif_t=event_mall_reply[/URL]

Crys może wyjaśnię dlaczego w Dąbrowie chcemy pytać: otóż właścicielka psa pisała, że może pies został uprowadzony do Dąbrowy, więc trzeba by podpytywać też o taką możliwość - może pies nagle u kogoś się pojawił, a ta osoba będzie twierdzić, że to jej pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik'][B]elik[/B] a kto był na poszukiwania w Łazach? może do nich napisać. pomogę gdyby co w rozsyłaniu[/QUOTE]
Podamy na PW :)

[quote name='Crys']Wydaje mi się że mogę jak dostanę takie plakaty.[/QUOTE]

Masz konto na FB żeby ściągnąć plakat ? Jeśli nie, to wyślemy Ci na e-mail.

[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.103414733076035.7093.100002225264208&type=1#!/events/429886550425599/434251793322408/?notif_t=event_mall_reply[/URL]

Edit.
W profilu nie masz adresu e-mail, podaj prosze na PW.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwila dostałam telefon, że Balbinka wróciła. Podobno sama przyszła wqychudzona, brudna ale wygląda na to, że nic jej sie nie stało
Modliłam się gorąco i do św. Franciszka i do św. Antoniego i nawet coś im obiecałem :) Spełnię to z wielką przyjemnością, choć łatwe nie będzie :) :) :)

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Boze, ja w pracy chyba wyjade na taczkach, tak sié cieszé!!!!!

Nie mogé w to uwierzyc ze ona tyle czasu przezyla :OOOO Gdzie ona byla skoro nikt jej nie widzial i ledwo chodzila?? To nic, to wszyzstko nie wazne, mogé nigdy nie wiedziec, najwazniejsze ze jest CALA cudowna sunia. Po stopkach bym já teraz najchétniej wycalowala i nieba uchylila!!!

Bardzo bardzo Wam dziékujé ze nie traciliscie wiary, za pomoc w poszukiwaniach i za rozglaszanie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...