Jump to content
Dogomania

Balbinka wrócila do Fundacji 03.03.13. Zaginiona wrócila sama do domu po zaginiéciu!


emilia2280

Recommended Posts

Ja zawsze myślałam ,że psiarz -to psiarz- miłośnik wszystkich szczekających sierściuchów..Niedawno stwierdziłam,że są miłośnicy :"tylko swojego, jedynego psa"...
To,że ta sunia jest u kobiety , to nie świadczy o niczym...
Dziwna ta cała historia, współczuję Eli i wszystkim Opiekunom Balbinki...
Bardzo mocno kibicuję żeby się sunia znalazła.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaglądam do Balbinki, ale nadal nie ma dobrych wiadomości, a czas działa na niekorzyść. Gdzie ta Balbinka, ja bym porozmawiała z tą panią, podpytała - może ona coś ukrywa( może nie powie, ale da się zauważyć, że coś kręci), ale to tylko poszlaki.Gdybym mieszkała bliżej chętnie bym Wam pomogła szukać suni, a tak mogę tylko mocno zaciskać kciuki, ale Balbinka utkwiła mi w głowie.:sad: Kurcze,ja nadal nieufna co do tej kobiety u której Balbinka była. Wybaczcie...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli to nie prawda z zaginięciem, to za daleko zabrnęła, żeby teraz odkręcić wszystko.

Czy sąsiedzi potwierdzili, że Balbinka do zeszłego tygodnia tam była? Tak sobie myślę, że przecież po 6 mies. mieliśmy po nia jechać na operację. Akurat planowałam przypomnieć się z tym Emilii.
Dziwne, że ta pani nie współpracuje. Jak chciała Balbinkę i zaraz po adopcji bombardowała nas telefonami i SMS-ami, a teraz zero kontaktu z jej strony. Z p. Elżbietą przecież była również w stałym kontakcie. Była bardzo miła i zaangażowana.
To kolejny dowód na to, że żadne prześwietlania, rozmowy nie wejdą ludziom do głowy i jak ktoś chce nas oszukać, to i tak to zrobi.
Ta pani miała wtedy przygarnięte własnie tą sukę husky, kotkę i szynszyle. Wydawałoby się, że to osoba z dobrym sercem, a teraz nie przejmuje się tym, że my wszyscy się o Balbinę tak bardzo martwimy. Przecież lepiej znać najgorszą prawdę, niż zamartwiać się, co się z nią dzieje, gdzie trafiła i wszędzie jej szukać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Coś nie tak z malamutką, czy z powodu Balbinki....???????[/QUOTE]
I jedno i drugie.

[quote name='ewu']Mam dziwne przeczucia ,że Pani wie , gdzie jest Balbinka....:([/QUOTE]
Niestety, ja od kilku dni także.
Ciężko mi bardzo. Co spojrzę na swoją staruszkę, to zaraz ją przytulam i łzy same jak groch lecą :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']link do FB: [URL]http://www.facebook.com/#!/events/429886550425599/432207930193461/?comment_id=433919583355629&notif_t=event_mall_reply[/URL]

ale dzisiaj widzę, że chyba ta pani zlikwidowała konto, bo wszytkie jej wypowiedzi zniknęły, chyba, że mi się przestały wyświetlać[/QUOTE]

Aaaa to link do wydarzenie, które my założyłyśmy, żeby szukać Balbinki. Niestety nie wiem jak to się dzieje , że ciągle cos innego tam widać. Zanim uaktualniłam poprzez edytowania tego eventu, widziałam wypowiedzi, których teraz nie widzę. Nie zaglądałam tam przez kilka dni, a szkoda, bo nie wiem co to babsko tam pisało, a może dałoby się to wykorzystać do zgłoszenia o popełnieniu przestępstwa. Jeśli ktoś ma skany jej wypowiedzi (wiem, że niektórzy tak dokumentują to co się pojawia na evencie) to bardzo proszę podesłać mi na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...