Jump to content
Dogomania

Basza za TM.


Dżdżowniś

Recommended Posts

[quote name='Gabi79']Jasne. Może powinna to zrobić Dżdżowniś w pierwszym poście, skoro ona założyła wątek i zbiera kasę?
Z tego, co wyczytałam, to[B] na razie wpłynęło 10zł ode mnie, a zadeklarowanych jest 100.[/B]
[B]Dżdżowniś pisała, że potrzeba ok. 500-550[/B].
Monia dzięki za rozsyłanie wątku, ja też wczoraj rozsyłałam.[/QUOTE]

tak, Dzdziwnis powinna i wpisac te deklaracje w pierwszy post, tylko jej nie ma :/ a dobrze byloby wiedziec na czym stoimy , kto ile deklarowal i ile jeszcze potrzeba. OK . Dzdzownis pewnie zaktualizuje jak tu wejdzie. Czy ktos moglby zrobic mu wydarzenie na FB???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marra']Sentyment do staruszków jest więc i ja dokładam 20 zł :) Poproszę nr konta :) i popieram zrobienie mu wydarzenia na FB tam naprawdę ludzie są skłonni pomagać.[/QUOTE]
Dzięki serdeczne, zaraz wyślę nr konta. Ja fb nie ogarniam, bo nie mam tam konta.
[B]Bardzo prosimy o wydarzenie dla Baszy!!!
[COLOR=#4b0082]Mamy już zadeklarowane 120zł + 10 już na koncie[/COLOR][/B]:multi:

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']juz mu robie wydarzenie, ale wychodze do pracy za godzinke ,wiec prosze o rozsylanie

[URL]http://www.facebook.com/#!/events/290500707715993/?context=create[/URL][/QUOTE]
Dzięki serdeczne Moniczko!!!!
Proszę cioteczki rozsyłajcie!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Gabi79 Ja zbieram na transport, w tytule napisałam "Zbieramy na transport " Koszt to 500zł Chodzi właśnie o czas żeby Baszę jak najszybciej wysłać do domu.[/QUOTE]

... zbierać środki na transport trzeba, ale być może pojawi sie szansa na transport tańszy lub bezpłatny- cuda dla tego psiaka nie musiały się jeszcze wyczerpać :)... tylko na jakiej trasie?
Warto to napisać i na wątku i na FB... kto wie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']... zbierać środki na transport trzeba, ale być może pojawi sie szansa na transport tańszy lub bezpłatny- cuda dla tego psiaka nie musiały się jeszcze wyczerpać :)... tylko na jakiej trasie?
Warto to napisać i na wątku i na FB... kto wie?[/QUOTE]
Piesek ma jechać z Warszawy do Kartuz - na Pomorzu.
Dżdżowniś o tym wspominała na wątku, ale pewnie ta informacja gdzieś zaginęła w morzu innych.
Może trzeba zamieścić to w tytule?
Oczywiście, że najlepszy byłby transport bezpłatny, lub tani, ale jak na razie nie udało się takiego znaleść:-(
Ale nie ustajemy w poszukiwaniach!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']A moze jakas studentka podjechalaby pociagiem? Byloby znacznie taniej.[/QUOTE]
Oczywiście, że byłoby taniej. Jeśli ktoś się tego podejmie, to ja jestem ZA!!!!!!!!!
Dżdżowniś, co o tym myślisz?
Tylko niestety chętnych brak.
Cioteczki może znacie kogoś z Warszawy kto by pojechał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Piesek ma jechać z Warszawy do Kartuz - na Pomorzu.
Dżdżowniś o tym wspominała na wątku, ale pewnie ta informacja gdzieś zaginęła w morzu innych.
Może trzeba zamieścić to w tytule?
Oczywiście, że najlepszy byłby transport bezpłatny, lub tani, ale jak na razie nie udało się takiego znaleść:-(
Ale nie ustajemy w poszukiwaniach!!!![/QUOTE]

być może mi umknęła ta informacja.. i może rzeczywiście warto dać w tytuł- cuda się zdarzają, więc może to nie koniec cudów dla tego psiaka?
Może byłoby to nawet szybciej?
Tak przyszło mi do głowy- a może wstawić informację( o potrzebie transportu i środkach na niego potrzebnych) także na wątki warszawskie i pomorskie... może znajdzie się ktoś, kto akurat jeździ na tej trasie?A jeśli nawet nie, to może pomogą w zebraniu pieniążków...

Co do transportu pociagiem, to pamiętajcie, że trzeba brać pod uwagę mozliwości i zachowanie psa... nie każdy psiak, nawet gigancik do transportu publicznego z róznych względów się nadaje...

Psiaku... powodzenia!!!!
Żałuję, że mogę pomóc jedynie podpowiedziami... wybacz :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']być może mi umknęła ta informacja.. i może rzeczywiście warto dać w tytuł- cuda się zdarzają, więc może to nie koniec cudów dla tego psiaka?
Może byłoby to nawet szybciej?
Tak przyszło mi do głowy- a może wstawić informację( o potrzebie transportu i środkach na niego potrzebnych) także na wątki warszawskie i pomorskie... może znajdzie się ktoś, kto akurat jeździ na tej trasie?A jeśli nawet nie, to może pomogą w zebraniu pieniążków...

Co do transportu pociagiem, to pamiętajcie, że trzeba brać pod uwagę mozliwości i zachowanie psa... nie każdy psiak, nawet gigancik do transportu publicznego z róznych względów się nadaje...

Psiaku... powodzenia!!!!
Żałuję, że mogę pomóc jedynie podpowiedziami... wybacz :([/QUOTE]
Dziękujemy za obecność na wątku i podpowiedzi, to także bardzo dużo zważywszy, że jeszcze wczoraj o tej porze było tu pustawo i niewiele się działo.
Co do ewentualnego transportu pociągiem, to Dżdżowniś musi się wypowiedzieć, Basza od 4ech lat jest w schronie, taka podróż mogła by być wielkim stresem..... A może akurat było by OK?

Link to comment
Share on other sites

Ziarnko do ziarnka !!!

[COLOR=#006400]Kochani!!![/COLOR]

[B][COLOR=#4B0082]POMÓŹMY PSIAKOWI POJECHAĆ DO DOMU!!![/COLOR]
[/B]
Każde 10 złotych ma wielką wagę!!!

A tak przy okazji to opowiem wam, że specjalnie na prośbę przyszłego opiekuna Baszy i dzdzowniś, zrobiłam mu test z miską :)
To było niesamowite, miska pełna pyszności on sobie spokojnie zajada, a tu nagle koło pyska pojawia się wstrętna ręka, która zaczyna mu ruszać, mieszać jedzenie, wyjmować jedzenie z miski:diabloti:!!!. A nasz misio spokojnie zignorował rękę :roll: i sobie spokojnie jadł dalej z miski nie zwracając uwagi jakie niesamowite rzeczy dzieją się z jedzeniem!!!
[COLOR=#006400]Super łagodny[/COLOR]:loveu:[COLOR=#006400]!!![/COLOR] Naprawdę zasługuje na domek :)

[B][COLOR=#4B0082]POMÓŹMY PSIAKOWI POJECHAĆ DO DOMU!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie pieski zasługują na domek. Niestety ludzie często pozbywają się starszych psów, jak zużytej rzeczy. Rzadko się zdarza, żeby ktoś adoptował staruszka.
Basza czeka na naszą pomoc, chociaż jeszcze nie wie, że pan na niego czeka.
[COLOR=#ff0000]Pomóżmy mu, nie możemy się poddać!!!!!!!!!!!

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B][/SIZE]Kurde już jestem.Jak wczoraj zaczęły pioruny walić i to do rana, to mi net padł i dopiero teraz włączyli.W robocie dziś mało siedziałam, miałam misje na mieście i nie mogłam oficjalnie wejść na dogo.[B]Gabi79 [/B]największa dziekówa na świecie:modla: za to że trzymasz wątek bez mojej obecności. Lecę jeszcze z psami do weta i jak wrócę to ogarnę co kto wpłacił.[SIZE=3]Rozsyłaj nr konta bezproblemu.[B] [COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#ff0000]Wszystkim baaardzo bardzo dziękujemy za pomoc w przetransportowaniu Baszy do domu.

[/COLOR][/B]
[/SIZE]

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

A co do transportu pociągiem. Basza jest ciut niespokojny w nowych sytuacjach, czuć że się boi.Nie wiem jak zareagowałby na pociąg ale mogłoby się nie obyć bez problemów.Mały nie jest i do tego starszy więc swój rozum ma i jak by wpadł w panikę mogłoby być słabo. Biegnę z psami na autobus.Wet czeka. Czy wszystkie osoby zainteresowane dostały od Gabi79 dane na pw?

Link to comment
Share on other sites

Kurdwa $%##@@@ znowu zero netu nie wiem czy to UPC tylko tak ma jak są burze? Podliczyłam i mam na koncie 110zł zaraz uzupełnię na pierwszej.
[COLOR=#a52a2a][B]piechcia15[/B][/COLOR] tak w jedną stronę 450km ale wiadomo ze jak ktoś ma pojechać specjalnie to niestety trzeba zapłacić za 900km.Kurde i jeszcze o pociagu myślę ale z tak zasmrodzonym psem to nas wywalą jak nic.Nawet w przepisach jest że pies musi być wyprany.Poza tym jak go znam to jestem pełna obaw co do takiego przejazdu.przy tym żadna kolej do kartuz nie dojeżdża, bo szyn nie położyli i trzebaby z psem pewnie jakimś PKS-em dojechać.A jak to jest z takimi przewozami to już chyba każda z nas zna z autopsji.Mnie z psem 2x wywalił kierowca.I co z tego że w kagańcu, czysty itp. ale rasy groźnej.Nie pojadę z psem, bo on ma prawo odmówić i tyle.
Pomocy dla Baszy, błagamy.
Dziewczyny ale jubu od transportu to z wawy jest? Jak nie to nie ma co nawet pisać, bo to wyjdzie jeszcze więcej kasy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...