Jump to content
Dogomania

Basza za TM.


Dżdżowniś

Recommended Posts

Basza, to ponad 10letnia mixtura wilczarza z ??? Ponad cztery lata wstecz trafił do schroniska.Nikt się nim przez ten czas nie zainteresował nawet na chwilkę mimo ogłoszeń. Wiekowy, zdegenerowane oko, niewyleczalne ucho z racji warunków w jakich przebywa. Do tego przyplątało się zapalenie rany z racji zatargów z psem z boksu którego leczenie, jak tak dalej pójdzie będzie trwało chyba do końca jego dni. Wet daje mu rok, 2 lata poza schroniskiem. Nie straciłam nadziei w ogłaszaniu go na różnych forach i stał się cud. Pojawił sie pan który chce go zabrać i dać mu dom do końca jego dni ale mieszka 450 km od miejsca pobytu Baszy.Pan ma dom. Pies może przebywać w domu, przy tym ma wybieg i to ogromny. Błagam o pomoc w transporcie. Koszt to ok 550zł Niech ten pies zazna jeszcze psiego szczęścia.
Basza pojedzie do nowego domku szczepiony,odrobaczony i zaczipowany.



[IMG]http://i.imgur.com/E1EUn.jpg[/IMG]


[IMG]http://i.imgur.com/lO2rA.jpg[/IMG]


[IMG]http://i.imgur.com/N7sdk.jpg[/IMG]



[COLOR=#ff0000][B]Gabi79------------------ 10,00zł
dreag------------------- 20,00zł
MaxiMiller---------------30,00zł
Iwona71---------------- 20,00zł
grzenka-----------------10,00zł
Sharka------------------20,00zł
kasiaw201--------------70,00zł
Bogusik-----------------30,00zł
marra-------------------20,00zł
Figa---------------------40,00zł zaokrąglam, bo przyszło 41,72zł
Monika083---------------20,00zł
Barrybede---------------70,00zl
ATAO--------------------10,00zł
Skarbonka kundelków--150,00zł
Sabina02----------------50,00zł
-----------------------------------
jest na teraz------------570,00zł

DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI......:loveu:




[/B]
[/COLOR]

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przez tydzień pisałam do różnych osób i niestety tylko jedna dziewczyna od kotów chciała go zabrać za darmo ale odpisała w dniu wyjazdu.Innym trzeba zapłacić.Szukać transportu zwłaszcza łączonego ale to maciupci pies nie jest więc może być różnie.Przy tym jeśli będzie zabrany prosto ze schronu, to chyba sobie nikt nie wyobraża że będzie pachniał różami(: 450 km z takim smrodlejem na urlop (:
grooś w dziale transportowym jest iX osób oferujące przewóz.Takie niby profesjonalne przewozy biorą więcej ,bo muszą przecież zarobić

Link to comment
Share on other sites

Chyba trzeba dalej szukać i pytać, nie ma innego wyjścia. Tylko, czy ten pan poczeka, czy np. nie weźmie innego pieska. Trzeba spróbować zebrać na transport.
Szkoda pieska...... Gdyby ktoś zrobił wydarzenie na FB, tam wielu ludzi pomaga. Ja niestety nie potrafię.
[COLOR=#4b0082]Jeśli będzie zbiórka na paliwo dam 10 zł,[/COLOR] nie mogę więcej - niestety.
[B]Kto dorzuci jakiś grosz?[/B]
Trzeba porozsyłać wątek. Ja niestety mam ograniczony dostęp do netu.

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Gabi79 Ja zbieram na transport, w tytule napisałam "Zbieramy na transport " Koszt to 500zł Chodzi właśnie o czas żeby Baszę jak najszybciej wysłać do domu.[/QUOTE]
Podtrzymuję propozycję daję 10 zł, więcej nie jestem w stanie proszę o nr konta.
Kto coś dorzuci?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Super Gabi79 wielkie dzięki(: Już podsyłam na pw.[/QUOTE]
Nie ma sprawy, to kropla w morzu, skąd tu jeszcze 490 zł wziąć?
[B]Cioteczki dorzućcie ile możecie, każda złotówka na wagę złota.[/B]
Mnie najbardziej żal staruszków w schronie, a ludzie ich nie chcą.
Dla mnie psie staruszki są słodkie i mają w sobie jakąś magię
[COLOR=#000080]Przelew już zrobiłam!!!![/COLOR]

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Dzięki.Ja też jestem zakochana w staruszkach.Nie chcę aby ten pies w schronisku odszedł.Siedzi na samym końcu w miejscu gdzie mało kto z odwiedzających chodzi.Zresztą przy takiej ilości psów młodszych jego szanse na dom są naprawde żadne jeśli nie pojedzie.Przez 4lata dosłownie nikt się nie odezwał na ogłoszenia.Musi pojechać.

Link to comment
Share on other sites

Musi!!!
Staruszki są wspaniałe i tak odżywają w nowych domkach, niejednokrotnie są nie do poznania. Ludzie niestety często wolą szczeniaki lub młode psy, czego ja kompletnie nie rozumiem. Boją się brać psy po przejściach. A nie ma nic wspanialszego niż przygarnąć taką bidulkę. U mnie w bloku pani grubo po 70tce, która nie ma żadnej rodziny nabyła ostatnio szczeniaczka. Już teraz ledwo za nim nadąża, jak on ciągnie na smyczy, a co dalej. A co jeśli pies ją przeżyje - wyląduje w schronie. Ludzie są bezmyślnymi egoistami.
Na szczęście nie wszyscy!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Idą wakacje, jak mu się teraz nie pomorze to jego los może być już przypieczentowany.
Gabi dziękuję że go wspierasz.[/QUOTE]
Nie ma za co, ja dzisiaj spać nie mogłam przez tego biedaka.
Dżdżowniś czy rozsyłasz ludziom wątek? Ja mam ograniczony dostęp do internetu.
Może trzeba zmienić tytył, np. zacząć od POMOCY!!!! Basza zbiera na transport, czy coś w tym rodzaju. Nie chcę, żebyś pomyślała, że się wymądrzam, nic z tych rzeczy!
Mnie tylko bardzo żal Baszy.

Link to comment
Share on other sites

To niesamowite że znalazła się osoba która postanowiła go przygarnąć, tym bardziej że jedno oczko niestety ma zdegenerowane. Zazwyczaj ludzie jak widzą takie psiaki, to już z góry je skreślają i już nie widzą jaki to wspaniały i ciepły misio. Strasznie się cieszę, że znalazła się chociaż jedna osoba która się nad nim zlitowała i postanowiła dać kochający domek!!!

[COLOR=#800080][B]POMÓŻMY MU POJECHAĆ DO DOMU!!!![/B][/COLOR]

Kochani, każde 10 zł na transport jest nieocenione !!!! Piszcie do Dżdżowniś na priv o numer konta!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='@grafk@']To niesamowite że znalazła się osoba która postanowiła go przygarnąć, tym bardziej że jedno oczko niestety ma zdegenerowane. Zazwyczaj ludzie jak widzą takie psiaki, to już z góry je skreślają i już nie widzą jaki to wspaniały i ciepły misio. Strasznie się cieszę, że znalazła się chociaż jedna osoba która się nad nim zlitowała i postanowiła dać kochający domek!!!

[COLOR=#800080][B]POMÓŻMY MU POJECHAĆ DO DOMU!!!![/B][/COLOR]

Kochani, każde 10 zł na transport jest nieocenione !!!! Piszcie do Dżdżowniś na priv o numer konta![/QUOTE]
Dzięki, że zajrzałaś, ja tu weszłam w sumie przez przypadek i Basza zapadł mi w serce.
Boję się, że ten Pan nie będzie długo czekał i Basza straci szansę.
Tak jak napisałam ja mam ograniczony dostęp do netu, jestem unieruchomiona i obolała po operacji. Przydało by się porozsyłać wątek i zrobić Baszy wydarzenie na fb, bo nie ma co liczyć na to, że tak przypadkowo ktoś tu zajrzy i wspomoże Baszę.

Link to comment
Share on other sites

Misiek80 jeśli możesz porozsyłać to z góry i z dołu wielkie dzięki.
Ja mam 3 psy w domu.w tym 2 po operacjach.Z jednym właśnie wracam po zabiegu do domu ii teraz jeszcze przez ok 7 dni muszę latać z pracy na kontrole więc przy kompie siedzę ukradkiem w pracy żeby nikt nie widział, a po tym dopiero wieczorkiem w domu. Agawa super że zaglądasz do dziadka, choćby podrzucić jego wątek. Może faktycznie zmienię tytuł ale nie w tej chwili, bo piszę z pożyczonego tableta.
BASZA może mieć dom trzeba go tam tylko przetransportować. Zbieramy fundusze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...