Jump to content
Dogomania

Dalsza część dramatu w ruskiej wsi :( piekło to za mało napisane !! Dt mega pilne!!


Recommended Posts

[quote name='faith35']gdyby ktoś chciał go wspomóc nawet najdrobniejszą wpłatą, oto konto:
[B]Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych Bernardyn:
Bank PKO SA: 18 1240 3288 1111 0010 2985 8304 z dopiskiem „Szaman”[/B]

[/QUOTE]
Na ten numer konta przelałam właśnie 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie, po mojej długiej nieobecności chciałabym Wam bardzo podziękować za podnoszenie wątku .Dziękuje w imieniu psiaków za wszelkie wpłaty. Wszystkie osoby które są chętne dać DT proszę o kontakt z Agnieszką numer tel w pierwszym poście. Z tego co wiem od ostatniej akcji więcej psów nie zostało uratowanych,dlatego pilnie potrzebujemy waszej pomocy!! Potrzebne osoby do ogłaszania psów które czekają na DS i dzięki temu zwolnią się miejsca dla innych, a może ktoś zechce wykupić pakiet ogłoszeń ?

Potrzebne DT DS i $. Oraz rozsyłanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinKa030894']Witajcie, po mojej długiej nieobecności chciałabym Wam bardzo podziękować za podnoszenie wątku .Dziękuje w imieniu psiaków za wszelkie wpłaty. Wszystkie osoby które są chętne dać DT proszę o kontakt z Agnieszką numer tel w pierwszym poście. Z tego co wiem od ostatniej akcji więcej psów nie zostało uratowanych,dlatego pilnie potrzebujemy waszej pomocy!! Potrzebne osoby do ogłaszania psów które czekają na DS i dzięki temu zwolnią się miejsca dla innych, a może ktoś zechce wykupić pakiet ogłoszeń ?

Potrzebne DT DS i $. Oraz rozsyłanie[/QUOTE]

Zrobie ogloszenia.Tylko prosze o opisy i zdjecia na meila [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Masakra,kolejna mordownia dla tych biedaków,znów się zryczałam czytając do nocy cały wątek Ruskiej Wsi.Ostatnio czytałam o Wojtyszkach to dopiero piekło ok.4000 tys.psów -niewiarygodne kto na to pozwolenia daje i jak gminy(min.w jednej z nich mieszkam)mogą oddawać tam zwierzęta bez sprawdzania co się z nimi dzieje.Gdzie ustawa o ochronie zwierząt?Zaoferuję miejsce jako DT dla jakiegoś biedaka za koszty leczenia i ew.specjalistycznej karmy gdyby taka była potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35'][FONT=arial black][SIZE=3][B]Melduję, że część szczeniaków z Ruskiej Wsi, które przyjechały do naszego, Zielonogórskiego schroniska [COLOR=#ff0000]znalazła nowe domki[/COLOR]! [/B][/SIZE][/FONT]:loveu::loveu::loveu:
[/QUOTE]


świetna wiadomość, mam nadzieję że chociaż części starszych psów udało się znaleźć domki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35'][FONT=arial black][SIZE=3][B]Melduję, że część szczeniaków z Ruskiej Wsi, które przyjechały do naszego, Zielonogórskiego schroniska [COLOR=#ff0000]znalazła nowe domki[/COLOR]! [/B][/SIZE][/FONT]:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
No to super!!!:multi:
A co z pozostałymi? Czy zostaną w tym koszmarze?:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Masakra,kolejna mordownia dla tych biedaków,znów się zryczałam czytając do nocy cały wątek Ruskiej Wsi.Ostatnio czytałam o Wojtyszkach to dopiero piekło ok.4000 tys.psów -niewiarygodne kto na to pozwolenia daje i jak gminy(min.w jednej z nich mieszkam)mogą oddawać tam zwierzęta bez sprawdzania co się z nimi dzieje.Gdzie ustawa o ochronie zwierząt?Zaoferuję miejsce jako DT dla jakiegoś biedaka za koszty leczenia i ew.specjalistycznej karmy gdyby taka była potrzebna.[/QUOTE]

czy moglabys wejsc na wydarzenie na fejsie i potwierdzic chec dania dt- prosza Cie o kontakt osoby ktore beda jechaly po pieski

[url]http://www.facebook.com/events/329058717172650/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy zamknął to schronisko?
Skoro dzienna stawka to 8-10zł za psa, a psy są w takim stanie, to jest to marnowanie publicznych pieniędzy. Jeśli gmina nie zamknie tego 'czegoś' lub nie prekaża zarządu innej organizacji/właścicielowi, to należałoby gminę podać do sądu za marnowanie publicznych pieniędzy.


Czy tam nadal są przyjmowane nowe zwierzęta?

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam cały wątek, z trudem :( Nie obyło się bez płaczu !Ale co najważniejsze , jestem pod ogromnym ogromnym wrażeniem ludzi, którzy z taką determinacją walczą o te zwierzaki !!! ZROBILIŚCIE I ROBICIE WIELKĄ rzecz . Brak mi słów na wyrażenie szacunku dla WAS ! Dzięki WAM jeszcze wierzę w ludzi , jesteście WSPANIALI , dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi'] jestem pod ogromnym ogromnym wrażeniem ludzi, którzy z taką determinacją walczą o te zwierzaki !!! ZROBILIŚCIE I ROBICIE WIELKĄ rzecz . Brak mi słów na wyrażenie szacunku dla WAS ! Dzięki WAM jeszcze wierzę w ludzi , jesteście WSPANIALI , dziękuję ![/QUOTE]



dokładnie. Zwłaszcza,ze ludzie "ruszający" takie miejsca nigdy nie będą mieli natychmiastowego sukcesu,poniewaz z pseudoschronami walczy sie miesiącami,a potem pozostaje się z masą nieadopcyjnych psów,czyli walka o miejsca na kolejne miesiące czy lata. To nie jest pokazowa likwidacja pseudohodowli modnych ras,gdzie po pieski wyciagnie się tłum chętnych rąk. Tym większy szacun.

Link to comment
Share on other sites

z tego co mi wiadomo schroniska jeszcze nie zamknięto... A tu donosze ,że sunia w typie onka Masumi ( jedynyna w miare przyzwoitym stanie ), Bukiecik( przyjechał w tragicznym stanie, wychudzenie ,stan skóry ) oraz Pamik ( cały w dredach, koszmarnie wychudzony ) są już w stałych domkach. Cała trójka z Ruskiej Wsi. Szykuje sie też domek dla Lookiego( stan skóry koszmarny ) i Stokrotki ( była potwornie wychudzono w zaawansowanej ciąży. zły stan skóry ). Na razie niestety nikt nie interesuje sie Kodim a szkoda on jest do człowieka wręcz przyklejony:) Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...