Jump to content
Dogomania

Dalsza część dramatu w ruskiej wsi :( piekło to za mało napisane !! Dt mega pilne!!


Recommended Posts

[quote name='ostatniaszansa']klepiesz kobieto i w jakim celu , a jaka to tajemnica ? Tak jest u nas w OS , 6 psiaków z Ruskiej Wsi, zdjęcia na fb , dochodzą do siebie, zdrowieja, nabierają ciała. Juz są uczone chodzenia na smyczy bo jest to dodatkowy atut przy adopcji. Acha jedna sunia po sterylizacji ma już zapewnione dt , które de facto będzie ds. Coś jeszcze ? nie siedzą w gnoju, zamknięte, są wypuszczane na spacery , mają swoje legowiska, kocyki, jedza b.dobra suchą karme royal canin i mokrą karmę , kąpane w specjalistycznym szamponie. Już teraz są nieomal nie do poznania. Szukasz sensacji ?
Masz pieniądze na hoteliki ? Masz dt ? Bardzo proszę w porozumieniu z Fundacja Rotka i Bernardyny możesz je zabrać.
Byleby do dobrych warunków i byleby miały dobra opiekę, bo nadal wymagają specjalnej troski. Ewa Wiśniewska Fundacja Ostatnia Szansa[/QUOTE]

100% racji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy naprawdę na każdym wątku musi znaleźc sie jakaś menda która robi zamieszanie ?
Czy ktoremuś psu zabranemu z RW jest gorzej niż było ? Jeśli to są schroniska o dobrej renomie to co z tego że te sponiewierane psy tam trafiły ?? Jeżdżę regularnie do przytuliska w Boguchwale i gdyby trafił tu pies z RW zapewniam, że byłby pod dobrą opieką, objęty troską niejednokrotnie lepszą niż w dt lub ds.
Po co tu pieniaczyć na wątku i dawać pożywkę tym, którym to na rękę, bo jak piszecie wcześniej - wątek jest kontrolowany. Zastanówcie się jedna z drugą do czego możecie doprowadzić !!!
Umówmy się, że na ten watek wchodzą osoby co chcą pomóc, a nie mącić.

Link to comment
Share on other sites

poprawka jedzą hill'sa bo taka karmę dostaliśmy dla naszych podopiecznych od naszych szwajcarskich przyjaciół i całkiem niezgorszą karme mokra tez od nich podarowaną. Dostają witaminy. Są przytulane, głaskane. Nie cuchną bo były kapane i będzie powtórka , ten szampon ( dermatologiczny ) wręcz cuda zdziałał . Ignorujmy te "sensacje " szkoda na to czasu bo jest co robić. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']poprawka jedzą hill'sa bo taka karmę dostaliśmy dla naszych podopiecznych od naszych szwajcarskich przyjaciół i całkiem niezgorszą karme mokra tez od nich podarowaną. Dostają witaminy. Są przytulane, głaskane. Nie cuchną bo były kapane i będzie powtórka , [B]ten szampon ( dermatologiczny [/B]) wręcz cuda zdziałał . Ignorujmy te "sensacje " szkoda na to czasu bo jest co robić. Ewa[/QUOTE]

Jaki to konkretnie szampon, warto wiedzieć :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Jaki to konkretnie szampon, warto wiedzieć :lol:.[/QUOTE]


dar od szwajcarów jak będzie któraś z nas w tygodniu w schronisku odczyta producenta i nazwę, Wygląda jak taki specyfik typowo weterynaryjny , raczej nie czułam zapachu, a skóra biedaków z Ruskiej Wsi ładnie się goi, zaczyna porastać meszkiem, psy sie nie drapią. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Moi Kochani
Chciałem Wam serdecznie podziękować.
Dzięki wysiłkowi wielu Wspaniałych Ludzi zostałem uratowany.
Jestem Haskim który jako jeden z pierwszych opuścił schronisko w Ruskiej Wsi.
Teraz mam nowy dom, imię i miłość.

[URL="http://img546.imageshack.us/i/img6380mm.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1805/img6380mm.jpg[/IMG][/URL]


Dziękuje wam z całego serca za podarowanie mi życia

Destino

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Destino']Moi Kochani
Chciałem Wam serdecznie podziękować.
Dzięki wysiłkowi wielu Wspaniałych Ludzi zostałem uratowany.
Jestem Haskim który jako jeden z pierwszych opuścił schronisko w Ruskiej Wsi.
Teraz mam nowy dom, imię i miłość.





Dziękuje wam z całego serca za podarowanie mi życia

Destino[/QUOTE]

Cudowny wzruszający widok :-) dużo szczęścia dla całej rodzinki

Link to comment
Share on other sites

Woziłam psiaki z Ruskiej Wsi do Gdańska, a także psiaki do DS w Warszawie- jakoś ze mną Agnieszka się rozliczyła. Wpadłaś Olu jak furia do Ruskiej Wsi, 2 psy wzięłaś do adopcji- zajebisty pomysł zostawić 2 adoptowane psy w cudzym aucie i pognać do Radys po 20 szczeniaków.Ciekawe gdzie umieścisz 22 psy? Nie jestem z Rottki jestem prywatą osobą, wzięłam sunię na DT. Ty robisz zamęt i utrudniasz uczciwym ludziom pomaganie tym biedom. Może tutaj też zablokujesz mój post, bo prawda w oczy kole?[quote name='kometa'][B][URL="https://www.facebook.com/aleksandra.majchrzak.7"]Aleksandra Majchrzak[/URL]
[/B]

[B]UWAGA na FUNDACJĘ ROTTKA!
Do tej pory brak rozliczeń z jej strony.
Fundacja jako taka wzięła tylko 1 psa z Ruskiej Wsi!!!
Na dodatek w ostatni wtorek przy wielu osobach umówiła się z kierownikiem schroniska w Radysach na wzięcie suki kaukazki.
Kazała mi nawet przesłać zdjęcia do schroniska by przywiezil dziś właściwą sukę. Po czym przestała odbierać jakiekolwiek telerfony, reagować na smsy. Gdy pies przyjechał do warszawy umieszczono go w lecznicy, bo do końca mieliśmy nadzieję, że p.Pawlicka to odpowiedzialna i UCZCIWA osoba. Niestety! Z wrzaskiem kazała go zabierać *po kilku godzinach, gdy myślała, że nie oodbierając tel pozbędzie się kłopotu, czyli psa!!!). Teraz psa czeka dziś eksmisja i powrót do schroniska w radysach!
Ratujcie sunię i trzymajcie się z dala od takiej fundacji.
Większość osoób pomagających w akcji, którym p.Pawlicka obiecała pieniądze za leczenie, transporty-NIE DOSTAŁA ANI GROSZA! PIENIĘDZY JAK NIE BYŁO TAK NIE MA I JEDYNĄ OSOBĄ MAJĄCĄ DO NICH DOSTĘP MA P.PAWLICKA![/B]

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ludzie to wierutne bzdury!!!Byłam w Ruskiej Wsi, woziłam też psiaki do Warszawy do DS i jakoś dostałam zwrot kasy za paliwo. Koleżanka co tu mąci wpadła jak furia do Ruskiej Wsi- awantura była bo nikt nie chciał zabrać szczeniaków z Radys. A jak to zrobić. Auta wypakowane psami z RW i co upchać szczeniaki na dachu. Poza tym zabieraliśmy psy bez chorób zakaźnych, w tym nieszczepione szczeniaki i co wpakować te z podejrzeniem parwo do zdrowych zwierzat, jadących do DT do ludzi, którzy też mają psy?To trochę chory pomysł. Pani weterynarz powinna mieć tego świadomość!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']klepiesz kobieto i w jakim celu , a jaka to tajemnica ? Tak jest u nas w OS , 6 psiaków z Ruskiej Wsi, zdjęcia na fb , dochodzą do siebie, zdrowieja, nabierają ciała. Juz są uczone chodzenia na smyczy bo jest to dodatkowy atut przy adopcji. Acha jedna sunia po sterylizacji ma już zapewnione dt , które de facto będzie ds. Coś jeszcze ? nie siedzą w gnoju, zamknięte, są wypuszczane na spacery , mają swoje legowiska, kocyki, jedza b.dobra suchą karme royal canin i mokrą karmę , kąpane w specjalistycznym szamponie. Już teraz są nieomal nie do poznania. Szukasz sensacji ?
Masz pieniądze na hoteliki ? Masz dt ? Bardzo proszę w porozumieniu z Fundacja Rotka i Bernardyny możesz je zabrać.
Byleby do dobrych warunków i byleby miały dobra opiekę, bo nadal wymagają specjalnej troski. Ewa Wiśniewska Fundacja Ostatnia Szansa[/QUOTE]

A ja mam takie prościutkie pytanie.... Skoro ta Rottka taka zła i nieuczciwa, tyle nierozliczonych pieniędzy wisi - co skłoniło Olę Majchrzak, wzór cnót jak słychać, do współuczestniczenia w interwencji Rottki?

Link to comment
Share on other sites

Skoro Rottka nieuczciwa, zawsze mozna zgłosić na Policję do Urzedu Skarbowego itd:) co roku skłądamy sprawozdania i rozliczenia do US,KRS ,Min Srodowiska,GUS
Po drugie w poniedzialek zrobie rozliczenie niestety latam za psami i nie mam czasu klepać w kompa. Z rozliczenie wyniknie ze do Ruskiej Wsi z prywatnych pieniedzy dołozyłam ok 3.500zł
Sa potwierdzenie przelewów na konto osób z mojego prywatnego konta ilość faktur a ilość wydanej kasy tez mowi za siebie
Wkleje również faktury za taksówki Oli Majchrzak która sie nimi woziła, bo autobusem za ciezko a musiala do mnie na starówkę dojechać przed wyjazdami do Ruskiej
Co do tego ze psy sa w innych Fundacjach zadna tajemnica, wszedzie to było pisane i inne fundacje i organizacje sama na swoje konta zbieraja pieniądze
Psy sa u osób prywatnych, w OTOZ Animals, Ostatniej Szansie, Domu Tymianka,Pomorskiej Fundacji Pies Szuka Domu,Bernardynach,Rottce,Warminsko-Mazurskim Stwowarzyszeniu Obronców Praw Zwierzat
Jedna sunia którą Ola zabrała wylądowala w schronisku w Milanówku, trzeba ja zabrać ,Olka ja oddala bo nie miala co z nia zrobic:(( a teraz mowi ze psy w schroniskach.( sunia do zidentyfikowania bo ma czipa)niezła hipokryzja
Moge równiez przesłąć smsy od Oli jak chciala zebym z kasy dla psów z Ruskiej Wsi zaplacila za lekrstwo jej psa ok 300 zł. To tak w woli uczciwośći:) Pani Majchrzak:)
Co do suki z Radys, mowilam ze moge zabrac jak bede mial miejsce ,mialam potwierdzić w piatek nie potwierdzilam bo nie mialam a w sobotę sie dowiedzialam ze zrobiła to za mnie ola i suka na mnie czeka w klinice na powstanców slaskich gdzie Ola Majchrzak kazała ja zawieźć twierdzac ze ja o wszystkim wiem i klamiąć-na dowód maili od wolontariuszki ze schroniska

------ Wiadomość oryginalna ------
Temat:
Data: 2012-07-21 15:09
Nadawca: "Adopcja psów" <[email protected]>
Adresat: [email][email protected][/email];
[INDENT]Witam
Zajmuję się adopcją psów w schronisku w Radysach. Rozmawiałam wczoraj z Panią Olą, która wysłała mi zdjęcia psa, którego Pani zaproponowała przygarnąć. Dziś natomiast dostałam informację, że psiak ma być spowrotem zabrany dla Radys. Chciałabym się dowiedzieć co się stało, czy coś poszło nie tak, gdyż dziwi mnie taki obrót sytuacji
Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Kasia


[/INDENT]
Sunia jest na DT wszystko na FB

Co do Marsa ja czekam nie widze problemu mozemy z kimś zainteresowanym sprawdzić wplywy, prosilam o to jakoś do dzisiaj nikogo nie ma
moj mail [email][email protected][/email] 602159915
nikt nie usiadł i nie sprawdzil ze mna wplat na Marsa za to oskarzenia łatwo pisać

lece do psów:):):)
dziekuje wszystkim którzy pomagaja :):):):):) w przyszłym tygodniu znów wuyjazd do Ruskiej :)

Link to comment
Share on other sites

A co do oddania pieniędzy dla "ludzi" Straz dla Zwierzat z Zielonej Góry, jak mam oddać skoro nie zabrali psów z Ruskiej Wsi ( a miali zabrac) tylko szczeniaki i psy ktore im Ola Majchrzak kazala z Radys, Dobrze ze zabrali ale jak kasa wplacana na Ruska Wieś nie moge placić za Radysy.
Poprzedni wyjazd jak byli 26 czerwca jest uregulowany dostali gotówke ( moja prywatna) i sa swiadkowie,
Znajac zycie jakbym zaplacicla za psy z Rady kasa z Ruskiej tez byłoby źle.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda mi w tym wszystkim psiaków, które cierpią najbardziej pomiędzy wewnętrznymi przepychankami pomiędzy pomocnymi i "pomocnymi" fundacjami... :(
Wszyscy starają się niby o to samo- o poprawę warunków życia- a jednak są kłótnie. O co chodzi? Ehh, nie chcę pisać jak to wygląda dla osoby nie związanej z żadną fundacją... (Nie chcę tutaj nikogo obrazić, powyższe posty mówią za siebie i na ich podstawie wysuwam wnioski...). Szkoda tak robić np Rott-ce pod górę (akurat z tą fundacją współpracuje moja znajoma) bo wiem że pomagają psiakom- po co jakieś oskarżenia?

Uśmiech(duży :)) wywołuje widok Destino- trzymaj się pieseczku!:thumbs: Oby więcej takich zakończeń...

Link to comment
Share on other sites

no własnie co się stalo z ciężarna sunią i psem ,które chciano nam bez porozumienia ani z Agnieszka P ani z nami wcisnąć 17 lipca a juz jechał Pan Piotruś ( na osobistym utrzymaniu Agnieszki P ) wieeeelki kudłacz z Radys oraz na chwilę Przylepka SAMIEC nie sunia bez ucha oraz Skoczek zabrane do Tymianki 19 lipca ? wiozła je szanowna Pani Ola...
Poprosze mgie o wstawienie zdjęć Bukiecika z 28 czerwca i z 19 lipca , zobaczycie jaka różnica, Stokrotkę te same terminy, oraz Kodiego na drugi dzien po przyjeciu i z czwartku 9 lipca, oraz Pamiego co mial na sobie jak przyjechał a jak wygląda teraz , Masumi sunia w typie onka za moment jedzie do dt, jest po sterylce była w poprawnym stanie - jedyna. No i Loki z pierwszych dni lipca i obecnie . Bukiecik - ulubieniec Agnieszki, Storkotka jeszcze troche bojaźliwa, na widok kija od mopa przywiera do ziemi, Kodi daje koncerty , non stop domaga się uwagi człowieka , najlepiej jakby go nosił na rączkach , Masumi jej zachowania wskazują na bicie, usobienie łagodności, slicznie podaje łapkę , Loki zrównowazony, przylepa , nie lubia się z Pamim. Pami( miał tony dredów) charakterny, zaczyna zaczepiać psy i stawia się jak mu sie zwraca uwage- pyskuje ,powarkuje skubaniutki. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']dar od szwajcarów jak będzie któraś z nas w tygodniu w schronisku odczyta producenta i nazwę, Wygląda jak taki specyfik typowo weterynaryjny , raczej nie czułam zapachu, a skóra biedaków z Ruskiej Wsi ładnie się goi, zaczyna porastać meszkiem, psy sie nie drapią. Ewa[/QUOTE]
Dziękuję, myślę że zainteresowanych nazwą tego rewelacyjnego leczniczego szamponu będzie więcej :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[h=6]Z góry przepraszam jak się gdzieś pomyliłam:) i kogoś nie ma i coś przegapiłam
proszę sie upomnieć :):) i skorygować:)
wpłaty
Beata S-50 zł
Karolina W-50 zł
Danuta P -F-30 zł
Monika K-35 zł
Magdalena L-30 zł
Julia R-6 zł
Agnieszka M-30 zł
Magdalena B-5zł
Kamila G-15 zł
Barbara O-50 zł
Edyta W-30 zł
Monika Rz-5 zł
Małgorzata K-18 zł
Ela L-20 zł
Michał B-30 zł
Jerzy L-13 zł
Krystian H-50 zł
Katarzyna R-30 zł
Magdalena D-230 zł
Patrycja B-S-20 zł
Kamila F-100 zł
Hubert A-150 zł
Edyta K-50 zł
Dorota R-30 zł
Małgorzata B-50 zł
Elżbieta K-15 zł
Karolina M-100 zł
Anna G-10 zł
Barbara P-200zł
Aneta S-30 zł
Katarzyna B-200zł
Aleksandra J-60 zł
Magdalena B-10 zł
Aleksandra K-100 zł
Anna W-Z-20 zł
Beata Sz-20zł
Kamila F-200zł
Julia A-4,25 zł
Dorota C-100łz
Aleksandra N-S-23zł
Monika K-15 zł
Kamil Ś-20 zł
Joanna O-50 zł5
Joanna P-30zł
Andrzej D-100zł
Marzena D-100zł
Wioletta S-100zł
Krzysztof D-50 zł
Agnieszka J-200zł
Agnieszka G-30zł
Monika W-20 zł
Aleksandra A-80 zł
Barbara O-100 zł
Michał K-10 zł
Iwona R-15 zł
Malgorzata H-S-2ozł
Aneta F-15 zł
Małgorzata H-99,50
Alicja W-50
Anna H-10 zł
Katarzyna S-G-50 zł
Ewa R-30 zł
Krzysztof Ż-20 zł
Jowita G-M-1000 zł
Sylwia SZ-100 zł
Krystyna Ch-100zł
Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierzat 500zł
Paweł D-10 zł
Magdalena K-30 zł
Natalia R-10,50 zł
Mondo Cane-880zł
Anna W-50 zł
Joanna W-150 zł
Aurelia K-50zł
Irena K-M-200zł
Sylwia P-50 zł
Marzena G-100 zł
Agnieszka G-50 zł
Hanna S-50 zł
Agata S-20 zł
Aleksandra G-19 zł
Tatiana W-100 zł
Katarzyna G-100 zł wplata od Zofii M.
Kazimierz W-100 zł
Karolina S 20 zł
Agnieszka S-150 zł
Paweł G-100 zł
Bożena K-20 zł
Elzbieta S-45 zł
Aleksandra G-50 zł
Joanna J-30 zł
Jolanta B-100 zł
Monika S 100 zł
Elzbieta M 50 zł
Barbara K30 zł
Robert D-100 zł
Dorota C-100 zł
Edyta W-100 zł
Mariusz Cz-50 zł
Iwona G-60 zł
Szymon J-100 zł
Magdalena W-50 zł
Katarzyna B-100 zł
Zbigniew B 100 zł
Michał K-70 zł
Elzbieta G-40 zł
Andrzej D-30 zł
Adam R-50 zł
Buiro Rachunkowe 50 zł
Joanna M-30 zł
Wijciech M-50 zł
Jan B-100 zł
Dominika K 40 zł
Adam M-50 zł
Ewa J-50 zł
Anna K-100 zł
Marcel S-100 zł
Iwona P-M- 200 zł
Wega s.c-100 zł
Artur Rz-20 zł
Iwona B-50 zł
Joanna M 30 zł
magdalena K-30 zł
Malgorztata K-30 zł
Alicja Ch-50 zł
Michał sz-100 zł
Lidia N-150 zł
Elzbieta Ś100 zł
Ewa S-50 zł
Halina M-50 zł
Dorota M-100 zł
Przemysław S100 zł
Krystyna K-100zł
Krzysztof W-100 zł
Jolanta R 20 zł
Julia K-100 zł
Edyta K 100 zł
Magdalena S 20 zł
Emila J 40 zł
Anna G 100 zł
Dorota G 30 zł
Joanna P 100 zł
Dominika R 45 zł
Kinga K 41 zł
Grazyna P 200 zł
Katarzyna Sz-100 zł
Aleksandra B 35 zł
Agata S-50 zł
Danuta K 20 zł
Małgorzata K 25 zł
Julita W-30 zł
Michalina R 70 zł
Anata M 30z ł[/h]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...