Jump to content
Dogomania

Dalsza część dramatu w ruskiej wsi :( piekło to za mało napisane !! Dt mega pilne!!


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedna Astunia, chociaż pod koniec swojego życia zaznała dobroci człowieka.. :(
Moja sunia też miała płyn w płucach, okazało się że przerzut.. 3 dni od zdiagnozowania i odeszła..
Czemu pieniądz tak zawładnął tym światem :( Smutne to wszystko, a człowiek praktycznie bezradnny przy takich urzędasach, którym zależy tylko na kasie .. :( Obejrzałam film tvn,, który pokazuje jak traktują tego biednego psiaka ze złamaną miednicą.. szok. Nie zasne dzisiaj. I jeszcze ten bezszczelny uśmieszech tego skurw...
Nie jestem trochę w temacie ale czy da się podsumować ile piesków już wyszło z tej mordowni ?
A jeszcze nie cały rok temu bawiłam się na biwaku niedaleko Grajewa.. a tu obok taki horror.
O tragediach ludzkich w tv gadają, ale to co się dzieje z tymi najbardziej bezbronnymi ani słowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xewelaynax']Biedna Astunia, chociaż pod koniec swojego życia zaznała dobroci człowieka.. :(
Moja sunia też miała płyn w płucach, okazało się że przerzut.. 3 dni od zdiagnozowania i odeszła..
Czemu pieniądz tak zawładnął tym światem :( Smutne to wszystko, a człowiek praktycznie bezradnny przy takich urzędasach, którym zależy tylko na kasie .. :( Obejrzałam film tvn,, który pokazuje jak traktują tego biednego psiaka ze złamaną miednicą.. szok. Nie zasne dzisiaj. I jeszcze ten bezszczelny uśmieszech tego skurw...
Nie jestem trochę w temacie ale czy da się podsumować ile piesków już wyszło z tej mordowni ?
A jeszcze nie cały rok temu bawiłam się na biwaku niedaleko Grajewa.. a tu obok taki horror.
O tragediach ludzkich w tv gadają, ale to co się dzieje z tymi najbardziej bezbronnymi ani słowa.[/QUOTE]


Do tej pory umarły dwie sunie, jednej nie zdążyliśmy wyciągnąć :( zmarła po sterylce sunia ON, teraz Astusia tylko ze ona zdążyła być pokochana... Jakie to smutne jest..

Zostało uratowanych ok 60 psów, zostało jeszcze 80 .. szukajmy DT/DS !!

Link to comment
Share on other sites

[h=6][URL="https://www.facebook.com/aleksandra.majchrzak.7"]Aleksandra Majchrzak[/URL]
[/h][h=6]UWAGA na FUNDACJĘ ROTTKA!
Do tej pory brak rozliczeń z jej strony.
Fundacja jako taka wzięła tylko 1 psa z Ruskiej Wsi!!!
Na dodatek w ostatni wtorek przy wielu osobach umówiła się z kierownikiem schroniska w Radysach na wzięcie suki kaukazki.
Kazała mi nawet przesłać zdjęcia do schroniska by przywiezil dziś właściwą sukę. Po czym przestała odbierać jakiekolwiek telerfony, reagować na smsy. Gdy pies przyjechał do warszawy umieszczono go w lecznicy, bo do końca mieliśmy nadzieję, że p.Pawlicka to odpowiedzialna i UCZCIWA osoba. Niestety! Z wrzaskiem kazała go zabierać *po kilku godzinach, gdy myślała, że nie oodbierając tel pozbędzie się kłopotu, czyli psa!!!). Teraz psa czeka dziś eksmisja i powrót do schroniska w radysach!
Ratujcie sunię i trzymajcie się z dala od takiej fundacji.
Większość osoób pomagających w akcji, którym p.Pawlicka obiecała pieniądze za leczenie, transporty-NIE DOSTAŁA ANI GROSZA! PIENIĘDZY JAK NIE BYŁO TAK NIE MA I JEDYNĄ OSOBĄ MAJĄCĄ DO NICH DOSTĘP MA P.PAWLICKA![/h]

Link to comment
Share on other sites

a tak to bywa z rozliczeniami p.Pawlickiej

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189039-Rozliczamy-wp%C5%82aty-na-marsa-Szukamy-osoby-do-odczytania-wyci%C4%85g%C3%B3w-bankowych-z-W-wy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189039-Rozliczamy-wp%C5%82aty-na-marsa-Szukamy-osoby-do-odczytania-wyci%C4%85g%C3%B3w-bankowych-z-W-wy[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa'][B][URL="https://www.facebook.com/aleksandra.majchrzak.7"]Aleksandra Majchrzak[/URL]
[/B]

[B]UWAGA na FUNDACJĘ ROTTKA!
Do tej pory brak rozliczeń z jej strony.
Fundacja jako taka wzięła tylko 1 psa z Ruskiej Wsi!!!
Na dodatek w ostatni wtorek przy wielu osobach umówiła się z kierownikiem schroniska w Radysach na wzięcie suki kaukazki.
Kazała mi nawet przesłać zdjęcia do schroniska by przywiezil dziś właściwą sukę. Po czym przestała odbierać jakiekolwiek telerfony, reagować na smsy. Gdy pies przyjechał do warszawy umieszczono go w lecznicy, bo do końca mieliśmy nadzieję, że p.Pawlicka to odpowiedzialna i UCZCIWA osoba. Niestety! Z wrzaskiem kazała go zabierać *po kilku godzinach, gdy myślała, że nie oodbierając tel pozbędzie się kłopotu, czyli psa!!!). Teraz psa czeka dziś eksmisja i powrót do schroniska w radysach!
Ratujcie sunię i trzymajcie się z dala od takiej fundacji.
Większość osoób pomagających w akcji, którym p.Pawlicka obiecała pieniądze za leczenie, transporty-NIE DOSTAŁA ANI GROSZA! PIENIĘDZY JAK NIE BYŁO TAK NIE MA I JEDYNĄ OSOBĄ MAJĄCĄ DO NICH DOSTĘP MA P.PAWLICKA![/B]

[/QUOTE]


ja pierdzielę....czy zawsze przy tego typu akcjach musi być tak, że znajdą się osoby o nieuczciwych zamiarach, które próbują wzbogacić się na krzywdzie zwierząt....?
mam nadzieję, że te zarzuty są nieprawdziwe albo wynikają z nieporozumienia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']ja pierdzielę....czy zawsze przy tego typu akcjach musi być tak, że znajdą się osoby o nieuczciwych zamiarach, które próbują wzbogacić się na krzywdzie zwierząt....?
mam nadzieję, że te zarzuty są nieprawdziwe albo wynikają z nieporozumienia...[/QUOTE]
ja też ale.........,jak to mówią ''pieniądz to straszna rzecz'':shake:

Link to comment
Share on other sites

latwo potwierdzicie moje slowa-dzwoniac do kier schroniska w radysach (mam tez jego smsy), swiadkow co p.Pawlicka mowila nt tej kaukazki, mozna tez zapytac fundacji bernardyn ile osob sie zglasza do niej po pieniadze za pomoc psom z ruskiej wsi, obiecanym przez p.Pawlicka, a nie otrzymanym, mozna tez skontaktowac sie chjociazby z osobami z zielonej gory ktore moga opisac wtorkowa przygode z p.pawlicka, to jak nie chce im oddac ani grosza oraz to jak ich trzymala bez sensu z b chorymi psami wiele godzin w wyniku czego mieli wkoncu wypadek.
zapraszam tez do tej lektury

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/207708-Hope-po-wypadku-stan-tragiczny!!!Potrzebna-pomoc[/URL]

a sprawa Marsa?nierozwiązana od 2 lat!!!

Link to comment
Share on other sites

To co przeczytałam na temat Marsa jest okropne .
Przez 2 lata pieniądze nie zostały rozliczone .
I jak tu ufać takiej osobie ..
To w końcu do kogo pisać w sprawie wzięcia psa na DT ? Do fundacji Rottka ? (a jeśli chodzi o DT ze zwrotem kosztów za karmę i ew. leczenie ?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa']latwo potwierdzicie moje slowa-dzwoniac do kier schroniska w radysach (mam tez jego smsy), swiadkow co p.Pawlicka mowila nt tej kaukazki, mozna tez zapytac fundacji bernardyn ile osob sie zglasza do niej po pieniadze za pomoc psom z ruskiej wsi, obiecanym przez p.Pawlicka, a nie otrzymanym, mozna tez skontaktowac sie chjociazby z osobami z zielonej gory ktore moga opisac wtorkowa przygode z p.pawlicka, to jak nie chce im oddac ani grosza oraz to jak ich trzymala bez sensu z b chorymi psami wiele godzin w wyniku czego mieli wkoncu wypadek.
zapraszam tez do tej lektury

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/207708-Hope-po-wypadku-stan-tragiczny!!!Potrzebna-pomoc[/URL]

a sprawa Marsa?nierozwiązana od 2 lat!!![/QUOTE]

tylko nie mówcie, ze te megaskrzywdzone zwierzaki okradli kolejni ludzie, i to w imię opieki nad nimi

Link to comment
Share on other sites

LUDZIE STOP !

Nie wierzę, że należycie do tych osób, które tak szybko ferują wyroki, dosłownie po kilku komentarzach jednej niezadowolonej osoby. Wypowiedzi Pani Aleksandry Majchrzak pojawiły się na facebooku dzisiaj popołudniu ? Już się zrobiło tak gorąco, że na pewno sprawa będzie miała ciąg dalszy i nie zostanie zamieciona pod dywan. Dajmy czas osobom zainteresowanym, czyli tym, które czynnie biorą udział w akcji pomocowej, na wypowiedzenie się w tej sprawie. Nie możemy do tego podchodzić tak emocjonalnie i trzeba pamiętać, że każdy kij ma dwa końce. Naprawdę chcecie brać udział w tych przepychankach, w które ktoś próbuje Was włączyć? Gwarantuję Wam, że największą ofiarę takich działań poniosą nie ludzie, a psy, które czekają na pomoc, te i następne. Wiecie dlaczego tak trudno zmieniać sposób myślenia zwykłych ludzi na temat pomocy zwierzętom ? Bo Ci "źli", którzy zarabiają na cierpieniu zwierząt, nie "piorą brudów" na oczach innych, a fundacje i tzw. "zwierzoluby" często robią to publicznie. Jestem za tym, żeby niejasności i nieporozumienia najpierw wyjaśniać we "własnym gronie", a dopiero potem, jeśli istnieje taka potrzeba, to wyciągać je na światło dzienne. Na pewno dobrze wiecie o tym, że zaufanie ludzi zdobywa się miesiącami/latami ciężkiej harówy, a wystarczy kilka emocjonalnych wypowiedzi w Internecie, żeby tak wiele tej trudnej pracy poszło się je**ć. Dlatego proponuję, żebyśmy poczekali z osądami. Jestem pewna, że wszystko się wyjaśni. Poza tym, pomyślmy logicznie... czy da się tak szybką i tak dużą akcję przeprowadzić bez niedociągnięć, problemów i na tip top? Moim zdaniem nie. Jasne, ktoś może napisać, że trzeba było czekać i się do tego lepiej przygotować. Ale gdzie wtedy byłaby większość tych psów? Myślę, że właśnie tam, gdzie dziś są szczeniaki z parwo, ONka po kastracji i Asta. Teraz powinniśmy pamiętać o tym, ile dobrego zostało zrobione dla zwierząt i ile jeszcze może być zrobione. A rozliczenia i inne informacje na pewno się pojawią. A jeśli nie, to wtedy będziemy mieć jasność.

Poza tym właśnie Pani Gosia Frąc z Fundacji Mondo Cane zamieściła taki komentarz na facebooku:

"W sprawie Aleksandry Majchrzak...kiedy pojawiła się tutaj na wydarzeniu wiele osób pisało, dosłownie "co ona tu robi?"...otóż Pani Majchrzak jest bardzo niewiarygodną osobą, która według świadków dosłownie podrzuca psy innym i to ona znika...pewnie niedługo Ci ludzie się sami odezwą,mało tego ma kontakty z jednym z najbardziej złych ludzi,który jest uważany za bestię dla zwierząt z Panem K. Kto wie o kim pisze, wiec co to za człowiek...Aleksandro dla dobra sprawy w Ruskiej Wsi prosiłam ludzi,żeby milczeli nie wiem jak się znalazłaś w Ruskiej Wsi...ale teraz widać jak chciałaś pomóc...i jak pomawiasz Fundację Rottka..."

Każdy kij ma dwa końce.

Link to comment
Share on other sites

SCHRONISKO W RUSKIEJ WSI-w zwiazku z tym, zebym nie mówiła prawdy bo jest ona niewygodna-wykasowano moje wpisy i zablokowano dostęp do wydarzenia chce wszystkich zainteresowanych zapytać-CZY WIECIE , ŻE B DUŻO PSÓW ZE SCHRONISKA W RUSKIEJ WSI POJECHAŁO DO INNYCH SCHRONISK??włąśnie tak!nie do dt, a do schronisk-jak np.do Elbląga, na Pomorze, do schroniska Ostatniej Szansy itd itp.
Lepszych oczywiście, czasem nawet świetnych-jak najbardziej ale schronisk

Link to comment
Share on other sites

prosimy o wsparcie i pomoc w ogłaszaniu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229769-Pestka-6-mies-malutka-sunia-odebrana-z-ruskiej-wsi"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229769-Pestka-6-mies-malutka-sunia-odebrana-z-ruskiej-wsi

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/599595_416624605041093_133224524_n.jpg[/IMG]
[/URL]

Edited by joteska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa']SCHRONISKO W RUSKIEJ WSI-w zwiazku z tym, zebym nie mówiła prawdy bo jest ona niewygodna-wykasowano moje wpisy i zablokowano dostęp do wydarzenia chce wszystkich zainteresowanych zapytać-CZY WIECIE , ŻE B DUŻO PSÓW ZE SCHRONISKA W RUSKIEJ WSI POJECHAŁO DO INNYCH SCHRONISK??włąśnie tak!nie do dt, a do schronisk-jak np.do Elbląga, na Pomorze, do schroniska Ostatniej Szansy itd itp.
Lepszych oczywiście, czasem nawet świetnych-jak najbardziej ale schronisk[/QUOTE]

klepiesz kobieto i w jakim celu , a jaka to tajemnica ? Tak jest u nas w OS , 6 psiaków z Ruskiej Wsi, zdjęcia na fb , dochodzą do siebie, zdrowieja, nabierają ciała. Juz są uczone chodzenia na smyczy bo jest to dodatkowy atut przy adopcji. Acha jedna sunia po sterylizacji ma już zapewnione dt , które de facto będzie ds. Coś jeszcze ? nie siedzą w gnoju, zamknięte, są wypuszczane na spacery , mają swoje legowiska, kocyki, jedza b.dobra suchą karme royal canin i mokrą karmę , kąpane w specjalistycznym szamponie. Już teraz są nieomal nie do poznania. Szukasz sensacji ?
Masz pieniądze na hoteliki ? Masz dt ? Bardzo proszę w porozumieniu z Fundacja Rotka i Bernardyny możesz je zabrać.
Byleby do dobrych warunków i byleby miały dobra opiekę, bo nadal wymagają specjalnej troski. Ewa Wiśniewska Fundacja Ostatnia Szansa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...