Jump to content
Dogomania

Lola - Bis - bossska , młoda wyżełka czeska. Anioł nie pies :)))


farmerka63

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='margaret']3 dni, 3 noce i wyjdzie Lola-Bis w świat :)[/QUOTE]

- i farmerka będzie miała wakat... :siara:

A propos - mam w schronie sznaucerkę olbrzymią, bajka, nie pies - taka czarna zarośnięta Lola Bis, ino z ogonem :p.
Robiłam jej zdjęcia, i potem wymyślaliśmy jej imię, aby wpisać do kartoteki.
Pracownica myśli, myśli, i mówi: - o, a może Lolita?
:diabloti:

(jeśli malawaszka to czyta :p, to informuję, że sznaucerka jest boska, ma tylko 3 lata, i powinna jak najszybciej trafić do DT, na przykład takiego, który się zwalnia :scared:, bo jest zdominowana przez skundlonego sharpeia, z którym dzieli boks).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']- i farmerka będzie miała wakat... :siara:

A propos - mam w schronie sznaucerkę olbrzymią, bajka, nie pies - taka czarna zarośnięta Lola Bis, ino z ogonem :p.
Robiłam jej zdjęcia, i potem wymyślaliśmy jej imię, aby wpisać do kartoteki.
Pracownica myśli, myśli, i mówi: - o, a może Lolita?
:diabloti:

(jeśli malawaszka to czyta :p, to informuję, że sznaucerka jest boska, ma tylko 3 lata, i powinna jak najszybciej trafić do DT, na przykład takiego, który się zwalnia :scared:, bo jest zdominowana przez skundlonego sharpeia, z którym dzieli boks).[/QUOTE]

To komu teraz zawieść sznaucerkową ? :cool3: bo jakoś dawno nie jeździłam w dalsze trasy hehe ;)

Link to comment
Share on other sites

Ehhh...Co się polepszy, to się popieprzy...

Lola ma zapalenie uszu - lewe jest bardziej "zapalone", prawe mniej. Zauważyłam wczoraj i włączyłam standardową procedurę stosowaną u moich sznauców - czyli czyszczenie Vetridermem i zakrapianie Oridermylem/

Zbyszko przyjeżdża jutro ok. południa . Wracając podjedzie z Lolą do dr Magdy w Czarnkowie i zaprezentuje uszyska :( Ja już czasowo nie dam rady . Zaraz lecę do pracy na drugą zmianę :razz:

Link to comment
Share on other sites

Loli życzymy wszystkiego najlepszego !

A ja perfidnie wklejam dalsze bidy, dobrze kalkulując, ze tu siedzi wyżłowe towarzystwo ;-):

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230670-KOSZALIN-boski-weimar-CEZAR-Jest-DT-w-Warszawie-nie-mamy-transportu-ani-kasy-%28?p=19513623#post19513623[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie :placz: tylko takie mikro drzewka mają...takie właśnie na ząbek. A jak drzewko jest za duże dla tych małych popierdółek do wyrwania to wykopią.... ręce mi opadają z nimi. Złośliwe toż to jest... chwasty mogłyby powyrywac były jakis z nich pożytek ale nie chwasta minął uhhhhhhhhhhh no nic chciałam to mam nie ma co ryczeć trzeba grodzic i sadzić. A taki dąb to by mi się przydał oj przydał :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

He, he, heee ...A ja dostałam życzenia świąteczne od Lolci i jej Pana :)





"Dzień dobry Beata Wraz z Lolą Życzymy Wam Miłych i Wiosennych ŚWIAT. Lola czuje się wspaniale, bardzo lubi zimę i kąpiele w śniegu - ja mam już zimy dosyć!!!!!!. Czekam na słoneczne i ciepłe dni.Jestem bardzo dumny z Loli,jest wspaniałym psem,ciagle się jeszcze lubi bawić a jednocześnie jest bardzo odpowiedzialna. Dziękuję Ci bardzo za zaufanie i pomoc w trudnych chwilach Loli. Pozdrawiam zr "


No zdawkowo ciut - wiadomo - facet , ale i tak się cieszę z sygnału :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...