Jump to content
Dogomania

DON Boston MA DOM! Pozostał jeszcze dług do spłacenia za szkolenie i hotelik...


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania J']na fb kilka osób deklarowało pomoc jakiś czas temu - ale gdzie mieliby wpłacać pieniądze?[/QUOTE]


:( prawdę mówiąc to chyba naprawdę mi dzisiaj głowa nie działa... zapomniałam zapytać...
[B]dopytam BUDRYSKA i dam znać... a jak się da podrzucę komuś konto na wszelki wypadek by więcej osób mogło podsyłać... ok?
[/B]
Komu będę mogła podrzucić konto na transport Bostona?

Aniu, a mogę Tobie podrzucić konto, by przekazać je chętnym do pomocy na FB?
...oczywiście z tytułem- dla oNka Bostona na transport

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']:( prawdę mówiąc to chyba naprawdę mi dzisiaj głowa nie działa... zapomniałam zapytać...
[B]dopytam BUDRYSKA i dam znać... a jak się da podrzucę komuś konto na wszelki wypadek by więcej osób mogło podsyłać... ok?
[/B]
[B]Komu będę mogła podrzucić konto na transport Bostona?[/B]

Aniu, a mogę Tobie podrzucić konto, by przekazać je chętnym do pomocy na FB?
...oczywiście z tytułem- dla oNka Bostona na transport[/QUOTE]

Już wiem... nie ma czasu na szukanie kogoś innego do zbierania srodków,tu czas także bardzo się liczy, więc[B] pieniążki na transport będzie zbierać BUDRYSEK na swoje konto.

Aniu,[/B] wysłałam Ci konto BUDRYSEK i jeśli możesz, podeślij ludziom na FB... będziesz mogła?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][SIZE=4][B]Pokazujemy Bostona i bardzo prosimy o pomoc dla niego...[/B][/SIZE][/QUOTE]

Jak wszystko ułoży się dobrze(bez jakichś niespodzianek), to Boston już jutro pojedzie do doswiadczonego w układaniu psów BDT...
pomózcie mu wykorzystać tę szansę!

Przed nim długa, wielogodzinna droga, ale może ona być poczatkiem dobrego i bezpiecznego życia!!!
Pomózcie mu wykorzystać tę szansę!

Link to comment
Share on other sites

... już jutro Boston ma szansę wyruszyć w drogę do BDT do Strzelna(pod Inowrocław).
To długa i daleka, wielogodzinna podróz, ale Boston pojedzie pod odpowiednią opieką doswiadczonego człowieka i w bezpiecznych, wygodnych warunkach...
ta podróz to początek możliwości wykorzystania szansy jaka przed nim sie otworzyła dzięki bezpłatnemu domkowi tymczasowemu doświadczonemu w układaniu psiaków i uczeniu zycia w rodzinie i z człowiekiem!

[B]Boston bardzo dziękuje za szansę i prosi- pomózcie mu ją wykorzystać![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']To cudownie! Wspaniale, że znalazł się BDT![/QUOTE]

... po przejściach Bostona najwyższy czas na coś ...milszego [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

To aż nieprawdopodobne, że takie wyjście się znalazło... cudem nie nazwę, ale blisko...blisko... bardzo blisko!
I do tego, transport z dnia na dzień i to "porządny"!!!...bez zbędnego stresu - ze schronu prosto do dt... doświadczony... z odpowiednimi warunkami...i tylko za zwrot kosztów paliwa...

Pomóżmy Bostonowi- on nie zbierał nigdy pieniążków, więc teraz jest zupełnie nieprzygotowany na tak dobrą dla niego perspektywę... wiem, że były osoby deklarujące chęć pomocy, ale nie mam czasu szukać, a BUDRYSEK ma stale problemy z netem lub jest w drodze z kolejnymi zwierzakami...
[B]Czy ktoś odszukałby deklarujących i napisał d nich pw o sytuacji Bostonka...
może miałby ktoś też odrobinę czasu, by zaprosić cioteczki Onkowe i Donkowe do Bostona? Być może one także bedą mogły pomóc?[/B]

[B]Ten domek to w zasadzie OSTATNIA szansa dla Bostona... [/B]jak schronisko podchodzi do sytuacji Bostona -wiemy!Wrócił z adopcji z etykietą: agresywny, ostatnia adopcja także nie skończyła się fortunnie... w schronisku nie ma żadnej szansy- zostanie uśpiony!
A hotele?
Jeśli nie będziemy w stanie nazbierać jednorazowo 500zł na transport plus na wyprawkę(1 worek karmy), to jaką mamy szansę nazbierać co miesiąc na hotel ok. 450zł???
A możliwość adopcji do ds?
Cóz- nie ma gdzie czekać na odpowiedni dom stały, a niestety tym razem nie wystarczą deklaracje, że ds miał do czynienia z Onkami przez 19lat(tak jak ten ostatni- warunki, "doświadczenie" 19 letnie ... wydawało się,że są... a nie było jednak odpowiedzialnego podejścia do nowego, dorosłego członka rodziny!).
Okazuje się, że potrzebne i doświadczenie i umiejętności w opiece nad psiakami porzuconymi, schroniskowymi oraz umiejetność spokojnego, odpowiedzialnego i konsekwentnego wprowadzania psa do nowej rodziny...Przyznam, że po tym jak Boston "wygrał" z człowiekiem za pomocą zębów, nie jestem za tym by bez sprawdzenia i przygotowania wszedł w jakikolwiek ds...wystarczy tych prób, bo każda następna utrwala złe nawyki i doświadczenia psa...

Po drodze odpadły 2 hoteliki... brak miejsca i koszty min. 34zł/dobę...odpadł dom stały w Grudziądzu- po wizycie PA niestety nie kwalifikował się...
Bdt pod Inowrocławiem, u człowieka, który ma doświadczenie w układaniu psów, przygotowywaniu ich do życia w rodzinie, z człowiekiem(współpracował z Fundacją Rottka) nie nazwę cudem, ale blisko tego...bardzo blisko.
[B]Jest on ostatnią szansą tego psiaka na życie![/B]

[B][SIZE=5]Pomóżmy Bostonowi...[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilo']Ile jeszcze brakuje pieniędzy na transport?[/QUOTE]

Wszystko się znowu toczy błyskawicznie... zaczęłyśmy zbierać w zasadzie od wczoraj, po niepowodzeniu z ds. Nie wiem, czy już jakieś środki wpłynęły...było kilka deklaracji, ale jak one wygladają w realizacji, bedzie można powiedzieć jak środki wpłyną na konto.
Poproszę BUDRYSEK by spróbowała sprawdzić stan konta po południu... postaram się dać konkretną odpowiedź.
[B]Na ten moment przyjmuję, że brakuje ok. 400zł( deklaracji na FB konkretniejszych było na niecałe 100zł).[/B].. na dogo, zupełnie nie wiem jak wygląda sytuacja- nie śledziłam watku Bostona, a i teraz nie bardzo mogę to zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

To jest w pierwszym poście:[SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Deklaracje stałe:

[/COLOR]Anna J - 20 zł
__Lara - 5 zł
ewu - 10 zł
egradska - 30 zł do końcca roku


edit: jeszcze margola pisała, że może wpłacić 100 zł
[/B][/SIZE]

Edited by paulinken
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']To jest w pierwszym poście:[SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Deklaracje stałe:

[/COLOR]Anna J - 20 zł
__Lara - 5 zł
ewu - 10 zł
egradska - 30 zł do końcca roku


edit: jeszcze margola pisała, że może wpłacić 100 zł
[/B][/SIZE][/QUOTE]

...spróbuję napisać do tych osób... jak mi pw przejdzie...


[B]Czy macie dzisiaj także problemy z dogo?[/B]
Mnie dogo zniknęło na kilka godzin, potem pojawiło się i posty były jakieś poooorozciągane i w jakimś dziwnym widoku, a teraz nie potrafię zatwierdzić odpowiedzi, bo każe mi coś zatwierdzać, pisać... i skutek taki,że kolejny post jest pisany od nowa :(...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']przelałam 70 zł na podróż pieska. trzymam kciuki za Bostona[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo!... oj, to mam nadzieje,że BUDRYSEK bedzie miała co odnotowywać :)..

ja wstępnie też będę robić rozpiskę... z tego co wiem :):

[B]Na podróz Bostona...na razie wiem tyle...może AniaJ uzupełni info z FB...

_egradska_ 70zł

Dziękujemy w imieniu chłopaka :)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

z FB:
ode mnie i Grupy 60 zł - gotówka
Marta. K - 20 zł gotówka

Deklarowane wpłaty (do potwierdzenia)
Maria Wawrzyczny 100 zł paypal
Agnieszka Koleśnik - 50 zł (pójdzie jutro przelew)
Kasia Piotrowska 15 zł
Kasia D. 10 zł
Iwona Oziębłowska - ?
Allegro cegiełkowe Bernadety Parys - 32 X 2zł = 64 zł


W sumie 389 zł wpłacone lub zadeklarowane.

Edited by Ania J
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania J'][B]z FB:[/B]
ode mnie i Grupy 60 zł - gotówka
Marta. K - 20 zł gotówka

Deklarowane wpłaty (do potwierdzenia)
Maria Wawrzyczny 100 zł paypal
Agnieszka Koleśnik - 50 zł (pójdzie jutro przelew)
Kasia Piotrowska 15 zł
Kasia D. 10 zł
Iwona Oziębłowska - ?
Allegro cegiełkowe Bernadety Parys - 32 X 2zł = 64 zł

[B]...łacznie z _egradska_ 70zł...
[/B]
W sumie 389 zł wpłacone lub zadeklarowane.[/QUOTE]



...brakuje więc nieco ponad 110zł na zwrot kosztów paliwa...oczywiście zakładając, że wszyscy deklarujący wpłacą i PayPal nie odgryzie kawałeczek ...
[B][SIZE=4]Bardzo dziękujemy za JUŻ i prosimy w imieniu Bostona o JESZCZE...
[/SIZE]

[COLOR=#ff0000]Potrzeba na transport(wstępnie określony zwrot kosztów paliwa za ponad 900km: trasę Żywiec- Strzelno x 2)_ 500zł
Jest we wpłatach i deklaracjach( w tym allegro): 389zł
Brakuje: 111zł

Boston także prosi o zasponsorowanie mu worka karmy...
[/COLOR]

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margola']Tak jak obiecałam, stówka powędrowała na konto Bostona :] i trzymam kciuki za niego[/QUOTE]

Margola... bardzo dziękuję... teraz już nic nie stanie na drodze Bostonkowi... już ma wiecej niż 500zł...jeszcze troszkę, to i na karmę powinno wystarczyć i na ew. dokładne rozliczenie kilometrów po transporcie... może jeszcze troszkę i moglibyśmy uważać,że chłopak niepokorny bezpiecznie trafi do bdt...


[B][B][SIZE=2]By mieć jasny obraz potrzeb "transportowych" Bostona na ten moment...

Potrzeba na transport(wstępnie określony zwrot kosztów paliwa za ponad 900km: trasę Żywiec- Strzelno x 2)_ 500zł
Jest we wpłatach i deklaracjach( w tym allegro): 589zł
Brakuje: nic nie brakuje już na transport... nic!
Jest jeszcze nadwyżka- i być może jeszcze kilka złotych i na worek porządny karmy wystarczy...
DZIĘKUJEMY W IMIENIU BOSTONA!
(oczywiście jeśli wszystkie deklaracje zostaną zrealizowane... )

Zestawienie wpłacających i deklarujących:

FB:
Margaret J. Maliszewska- 100zł
Anna Jankowska i Grupa Podaj Łapę- 60 zł - gotówka
Marta. K - 20 zł gotówka
Maria Wawrzyczny 100 zł paypal
Agnieszka Koleśnik - 50 zł (pójdzie jutro przelew)
Kasia Piotrowska 15 zł
Kasia D. 10 zł
Iwona Oziębłowska - ?

Allegro cegiełkowe Bernadety Parys :
32 X 2zł = 64 zł

Dogomania.pl:
_margola_100zł
_egradska_ 70zł...

W sumie 589 zł wpłacone lub zadeklarowane.

Bardzo dziękujemy za JUŻ ♥ ♥ ♥... w imieniu Bostona ... BARDZO![/SIZE][/B][/B]

(AŻ SIĘ WZRUSZYŁAM I OKA SIĘ MI JAKOŚ DZIWNIE ZMOCZYŁY :) )...nawet caps mi się jakoś włączył :)

Edited by zuzlikowa
Link to comment
Share on other sites

Przed momentem rozmawiałam z BUDRYSEK... sprawdziła konto- do tej pory wpłynęło 15zł oraz otrzymała potwierdzenie, że 100zł z PayPala przelewane jest na konto...

[B]Podróż Bostona przesunięta na czwartek... [/B]BDT wyskoczyło jutro coś ważnego rodzinnie(coś o szkole było, ale nie dosłyszałam dokładnie- to moje uciekanie fal robi swoje:oops:)... w środę transport ma zobowiazania(chyba dobrze usłyszałam...), wiec zgrał się czwartek... wytrzymajmy do czwartku...
Boston, wytrzymaj do czwartku- już spokojnie chłopie: pieniążki na transport już masz!:)!
Uśmiechnij sie słodko paskudniku cudny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Przed momentem rozmawiałam z BUDRYSEK... sprawdziła konto- do tej pory wpłynęło 15zł oraz otrzymała potwierdzenie, że 100zł z PayPala przelewane jest na konto...

[B]Podróż Bostona przesunięta na czwartek... [/B]BDT wyskoczyło jutro coś ważnego rodzinnie(coś o szkole było, ale nie dosłyszałam dokładnie- to moje uciekanie fal robi swoje:oops:)... w środę transport ma zobowiazania(chyba dobrze usłyszałam...), wiec zgrał się czwartek... wytrzymajmy do czwartku...
Boston, wytrzymaj do czwartku- już spokojnie chłopie: pieniążki na transport już masz!:)!
Uśmiechnij sie słodko paskudniku cudny[/QUOTE]
Ja też wpłacę zaraz pieniądze na dobry początek:) tym bardziej ,że deklaracja odpada skoro to bdt:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ja też wpłacę zaraz pieniądze na dobry początek:) tym bardziej ,że deklaracja odpada skoro to bdt:)[/QUOTE]

Dziękujemy - każdy grosik się przyda, bo chcemy, żeby Boston miał wyprawkę w postaci dużego worka dobrej karmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania J']Dziękujemy - każdy grosik się przyda, bo chcemy, żeby Boston miał wyprawkę w postaci dużego worka dobrej karmy :)[/QUOTE]

Kochane albo jestem ślepa albo numeru konta nie umiem znaleźć. Konto do wpłaty plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...