Jump to content
Dogomania

AMBER - bursztynowa piękność zostaje u Jo37!Szczęściara!


Ania W

Recommended Posts

[quote name='Mośka']Jo37 - upewnie sie tylko: TY za sterylke nie zakładałas z wlasnej kieszeni?
Wisimy cala te kwote klinice, tak? AFN ma przelac calosc do kliniki z fry, tak?[/quote]
Zgadza się - wisimy całą kwotę z faktury . Do kogo mam wysłac fakturę ?

Link to comment
Share on other sites

A może być Kluseczka?
Amber wprawdzie jest mocno zbudowana ale nie widać po niej aż 17 kg...Ale gdyby miała trafić np. do jakiejś starszej osoby , to powinna trochę schudnąć ;-) Ja myślę , że byłaby idealna dla starszej osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']Listę ogłoszeń wkleiłam ale nie wiem co mam rozumieć przez informacje, które mogą pomóc w ogłaszaniu. Właściwie jedyną rzeczą jaka wyszła w trakcie wątku to niesprawdzona reakcja na koty. Macie jakieś sugestie?[/quote]

Miałam na myśli te, które będą się w trakcie pojawiały, a będą ważne pod kątem adopcji

Link to comment
Share on other sites

Nic nowego nie wynikło . Co do kotów - w lecznicy Amber spotkała się z kotem i na niego nie reagowała . Na podwórku zauważa koty ale nie stara się ich gonić . Niestety reakcja w domu nie do przewidzenia .

Link to comment
Share on other sites

Aniu, chyba wszystko jest, może coś jeszcze wyjdzie w wpraniu.
Ale jak bardzo chcesz coś zmieniać to może te 'formacje' :evil_lol:
[quote name='Ania W'][SIZE=3][FONT=Arial Black]Inne formacje:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Arial Black]- niesprawdzona reakcja na koty[/FONT][/SIZE]
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Przez 3 dni nie miałam netu . U Amber wszystko OK . Niestety niechęć do suczek jej nie przechodzi . Dzisiaj znowu pokazała zęby seterce . Małpiszon i tyle . Nic dziwnego ,że nikt nie dzwoni ani nie pisze .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']Enia nie widzisz co ta Jo37 wyprawia? ;-)
Dla mnie to czysta "antyreklama" ! Ciekawe tylko czym podszyta;-)[/quote]
To nie jest "antyreklama" tylko szczera prawda . Nie chcę ,żeby sunia została oddana z tego powodu . Na spacerach trzeba uważać na każdego psa . Ona nie sygnalizuje niechęci tylko rzuca się do gryzienia .:mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']No ale żeby per "wredota pierwsza", albo "małpiszon"???
Ja ją w akcji widziałam...Pocieszające jest to , że mimo potrafi jeszcze doskoczyć do psa, to daje się natychmiast odwołać (przynajmniej przy mnie tak było :-))[/quote]
Zgadza się . Ona jest naprawdę karna i mozna ją odwołać . To jest bardzo miła sunia ale trzeba być czujnym . Do ludzi jest bardzo łagodna .
Martwi mnie tylko ,że tak się do mnie przywiązała .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...