Jump to content
Dogomania

Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karilka']paula - tak to juz bywa. U mnie przez moment było 6 psów (normalnie mam 3) + 1 po DT.

Niestety nie pojawiają się takie psiule w dogodnych momentach...[/QUOTE]

Żebyś wiedziała, to miał być mój pierwszy wolny wieczór od dawna, świętowanie egzaminu, a latałam za psiakiem:shake:
Przerażają mnie koszta....960zł miesięcznie, nie wiem jak ja to udźwignę, bo deklaracji mam 170zł, dlatego teraz robię ten bazarek, co w mojej mocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']paulo_t mogę Cie wspomóc fantami?? Jesli tak podaj adres.
mam ograniczony dostep internetowy, bo w domu juz nie mam swojego i musze pozyczac modem od taty a wieczorami on tez korzysta.[/QUOTE]

Jasne Aniu, jeśli tylko coś masz coś na bazarek dla Milvy, to wyślij, bo ja mam sporo fantów, ale nigdy nie wiem co się sprzeda, moje przewidywania się nie sprawdzają:shake:
Już wysyłam adres.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Fanty wyślę w przyszłym tygodniu, dzieki:)

Kompletnie nikt nie dzwoni o Milve, macie jakieś propozycje gdzie ja ogłosić?[/QUOTE]

Aniu, nie ma wyboru, trzeba ją ogłaszać w internecie, tylko widzę, że w łódzkim odzew adopcyjny praktycznie zerowy, więc trzeba próbować na sąsiednie województwa+dobrze by było, żeby ktoś porozwieszał papierowe plakaty w mieście+można by się dowiedzieć o ogłoszenia w gazecie (jaka cena, z której największy odzew itp.)....i czekamy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Karilka wysyłała Milve do jakiejs lokalnej łódzkiej gazety. Czy komuś przychodzi do głowy gdzie mozna ja ogłosic?

Plakatów nie ma sensu rozwieszać w mojej miejscowosci, co radzicie gdzie warto?[/QUOTE]

Najlepiej chyba by było w bezpłatnej gazecie rozdawanej na przystankach, ulicach, bo dociera do największej ilości osób, jeśli tylko taka jest w Łodzi. Można by napisać też do Ciotek z Łodzi z prośbą o porozwieszanie plakatów w swoich okolicach, no i ogłoszenia internetowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Plakaty nic nie dały nigdy, Milva jest co tydzień w gazecie (gratka) ale mamy w Łodzi METRO i ECHO MIASTA.[/QUOTE]

Właśnie w Krakowie też jest Metro i o czymś takim myślałam, tylko ciekawe jaki jest koszt w Łodzi takiego ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Do metra chyba można się dostać przez cafe animals ale trzeba robić regularnie, kiedyś tak robiłam ale nie wiem czy coś to dało.
A może lepiej na Kraków?Paulo ogłaszałaś psy w jakiejś płatnej gazecie w krk i możesz coś polecić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Do metra chyba można się dostać przez cafe animals ale trzeba robić regularnie, kiedyś tak robiłam ale nie wiem czy coś to dało.
A może lepiej na Kraków?Paulo ogłaszałaś psy w jakiejś płatnej gazecie w krk i możesz coś polecić?[/QUOTE]

W Krakowie prosiłam tylko jedną Cioteczkę, która ma "wtyki" (;)) i umieszcza psiaki w Gazecie Krakowskiej bardzo szybko i to za darmo. Na moje suczki zero odpowiedzi niestety, ale raz jechałam dla jednego psiaka (Reksia) na wizytę PA w związku z ogłoszeniem w tej gazecie. Jaki jest faktyczny odzew niestety nie potrafię powiedzieć:shake:

Link to comment
Share on other sites

Milva nie jest ogłoszona na mnie.

Nosi preventic, odchudziła sie - biega jak zawsze. Musiałam ją wyprać bo po wojażach polnych, kolor jej sie zmienił. Teraz pachnie kokosem ;). Dostała nowe legowisko - stare powędrowało na balkon. Chętnie "stróżuje" na balkonie, poznała wiejskiego kolegę z którym wojuje na spacerach..
Żyje sobie sielankowo - dużo czasu jesteśmy na dworze a ta wariatka dodatkowo, bo bawi sie z dziećmi przyjaciół. Drugi dzień pogoda niestety kiepska to i spacery ograniczyły się do szybkiej rundy po lesie, ale jak wróci słońce - będziemy razem z Milvą, Vuko i Iwanem pracować w ogródku :).

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie moje ogłoszenia na tablicy.pl są na Karilkę,a na pozostałych portalach są i będą na nr Karilki i Ani102.Odnawiam ogłoszenia na 4regiony co 2tyg.non stop odkąd wróciła.Wyświetleń telefonu przybywa na tablicy.Będę dorabiać kolejne portale i miasta.

Link to comment
Share on other sites

dzięki Zuzka2 - nikt nie dzwonił. Znaczy dzwonił Pan:
"Bry, gdzie jest ten pies?"
"Jakiego pan psa potrzebuje?"
"Suczke"
"ale do domu...?"
"na podwyrko! Dzisiaj!"

Na podwyrko, dzisiaj - Milva nie pojedzie...:shake:

Myślę, że takie hity to z gazety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Wszystkie moje ogłoszenia na tablicy.pl są na Karilkę,a na pozostałych portalach są i będą na nr Karilki i Ani102.Odnawiam ogłoszenia na 4regiony co 2tyg.non stop odkąd wróciła.Wyświetleń telefonu przybywa na tablicy.Będę dorabiać kolejne portale i miasta.[/QUOTE]

Ja nawet nie wiem czyj nr jest w ogłoszeniach przeze mnie robionych:roll:
Zuzka, na jakie województwa ogłaszasz Milvę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...