Jump to content
Dogomania

Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!


justysiek

Recommended Posts

nie mam sily juz na dogo...zalamuje mnie ta bezdomnosc i usypianie szczeniakow..jeszcze sa na fotkach, to nie na moje nerwy..:(:(
Aniu z tego bazarku ,z ktorego czesc jest na Biszkopta, uzbieralo sie ok 100zl na psa, skoro on juz w DT to moze na ta sunie te pieniadze?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Monika[/B] bardzo bym była wdzięczna ale i tak musimy uzbierać deklaracje bo Tosi, która mam pod opieką brakuje 150 zł stałych i nie mogę wziąć psa do dt jeśli nie uzbieram kompletu deklaracji.
Źle mi z powodu tych szczeniąt, ale nie było wyjścia, chyba że miałybyśmy je zostawić w lesie.

[B]BasiuD[/B] czy to 10 zł to jednorazowo czy jako deklaracja stała?

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Ania102.
Eh.. okropny świat.. Mogę zadeklarować [B]jednorazowej[/B] 30 zł.
Na stała niestety nie mogę, dokładam na kilka psów i jakoś żaden do domu się nie wybiera.. :(
Może coś jeszcze się w kieszeni potem znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Jestem na zaproszenie Ania102.
Eh.. okropny świat.. Mogę zadeklarować [B]jednorazowej[/B] 30 zł.
Na stała niestety nie mogę, dokładam na kilka psów i jakoś żaden do domu się nie wybiera.. :(
Może coś jeszcze się w kieszeni potem znajdzie.[/QUOTE]

to tak jak ja. 30 jednorazowo, potem zobaczę. Od jakiegoś czasu staram się wchodzić tylko na ONki, bo mam świadomość swoich ograniczonych możliwości, a i owczarków jest aż nadto.
Gdzieś na dogo jest kundelkowa skarbonka, może udałoby się jakąś pożyczkę bodaj dostać, żeby na start było

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']to tak jak ja. 30 jednorazowo, potem zobaczę. Od jakiegoś czasu staram się wchodzić tylko na ONki, bo mam świadomość swoich ograniczonych możliwości, a i owczarków jest aż nadto.
Gdzieś na dogo jest kundelkowa skarbonka, może udałoby się jakąś pożyczkę bodaj dostać, żeby na start było[/QUOTE]

Tak,to link .
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej!-POM%C3%93%C5%BB[/url]!

Link to comment
Share on other sites

suka podkopała ogrodzenie w dt w którym była i uciekła, zapewne za szczeniakami... nie wiem jak jej się to udało wszędzie była podmurówka,
Ania pojedzie po pracy i będzie jej szukała, ja dziś nie dam rady z nią jechać, ale jeśli jutro się nie znajdzie to jej pomogę.
ech mała...:-(
ciotki potem któraś zapisze deklaracje, ale musimy ustalić miejsce pobytu suki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']suka podkopała ogrodzenie w dt w którym była i uciekła, zapewne za szczeniakami... nie wiem jak jej się to udało wszędzie była podmurówka,
Ania pojedzie po pracy i będzie jej szukała, ja dziś nie dam rady z nią jechać, ale jeśli jutro się nie znajdzie to jej pomogę.
ech mała...:-(
ciotki potem któraś zapisze deklaracje, ale musimy ustalić miejsce pobytu suki.[/QUOTE]


biedna mała, co ona musi przeżywac :(
zabrali jej dzieci, przecież ona tego nie rozumie :(
malunia żeby się znalazła :(
napiszcie do kundelkowej skarbonki może dołożą przynajmniej do pierwszego miesiąca i trzeba zbierać deklaracje
moja jest stała ale to tylko 10 zł :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek'][COLOR=#800080][B]suka podkopała ogrodzenie w dt w którym była i uciekła, zapewne za szczeniakami... [/B][/COLOR]nie wiem jak jej się to udało wszędzie była podmurówka,
Ania pojedzie po pracy i będzie jej szukała, ja dziś nie dam rady z nią jechać, ale jeśli jutro się nie znajdzie to jej pomogę.
ech mała...:-(
ciotki potem któraś zapisze deklaracje, ale musimy ustalić miejsce pobytu suki.[/QUOTE]
Biedna Maleńka, troskliwa i pewnie zrozpaczona Matka.... Oby tylko udało się Ją znaleźć!!!

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam ją, w tym samym miejscu co wczoraj. Ucieszyła się na mój widok, pewnie myslała że oddam jej szczeniaki. Dzisiejszą noc spędzi w kenelu na podwórku, gdzie znajoma dokarmia koty. Jutro przyjedzie wetka. Mam nadzieję, że się uda. Dziękuję wszystkim za deklaracje. Justro kupię jej karmę, a sterylizacja będzie na koszt Urzędu Miasta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102'][COLOR=#800080][B]Znalazłam ją, w tym samym miejscu co wczoraj[/B][/COLOR]. Ucieszyła się na mój widok, pewnie myslała że oddam jej szczeniaki. Dzisiejszą noc spędzi w kenelu na podwórku, gdzie znajoma dokarmia koty. Jutro przyjedzie wetka. Mam nadzieję, że się uda. Dziękuję wszystkim za deklaracje. Justro kupię jej karmę, a sterylizacja będzie na koszt Urzędu Miasta.[/QUOTE]

Chwała Bogu!!! Najważniejsze, że jest bezpieczna, przynajmniej na razie... A gdzie Ona będzie po sterylizacji, i czy to nie za wielkie ryzyko jednak na zabieg teraz?
Oczywiście nie odczytajcie tego źle, ale boję się o Nią, żal mi Jej.... ech, biedna Sunieczka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Dobrze,że jest. [B]Może trzeba było choć jedno dziecko jej zostawić[/B].Potworna sytuacja...
[B]Warto ogłosić bazarek na nadanie imienia suni.[/B][/QUOTE]

chciałyśmy, ale wetka się nie zgodziła, powiedziała, że albo wszystkie albo żaden, nie można robić selekcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']chciałyśmy, ale wetka się nie zgodziła, powiedziała, że albo wszystkie albo żaden, nie można robić selekcji.[/QUOTE]
Rozumiem ale myślę o uczuciach suni....Współczuję , to straszne:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']uwierz nam było mega ciężko, miałyśmy je na rękach... ech szkoda gadać, pierwszy i ostatni raz byłam świadkiem w takiej sytuacji, straszne...[/QUOTE]
Pisząc :"współczuję"myślałam o Was. Sunia zapomni, Wy nie...:(

Link to comment
Share on other sites

Jakie szczescie ze sie znalazla.
Bardzo Wam wspolczuje,znam ten bol,do tej pory nie moge zapomniec choc minelo tyle lat..
I choc nawet na nie nie spojrzalam ,serce boli do dzis..
Sunia zapomni ale teraz bardzo potrzebuje wsparcia:-(
Mam nadzieje ze DT Jej pomoze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']chciałyśmy, ale wetka się nie zgodziła, powiedziała, że albo wszystkie albo żaden, nie można robić selekcji.[/QUOTE]

a czy zadbała o to żeby jej wstrzymać laktację? od razu powinna jej dać zastrzyk a po jakimś czasie sterylka dopiero.
Boże jak ona cierpi.
Spisz prosze ile masz deklaracji i wpłat, żeby było wiadomo na czym sunia stoi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...