Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
ulvhedinn

Wrocław- zaginęła chora sunia okolice Komadorskiej!!!!!!

Recommended Posts

Ania zadzwoń na informację albo dopytaj na dworcu czy aby na pewno ten autobus jedzie, bo jutro jest święto, a poza tym mnóstwo autobusów jest pozawieszanych, a nie ma o tym wzmianki na internetowym rozkladzie jazdy.

Ja na weekend jechałam do Czech i autobusy pozawieszane, a o tym ani słowa nigdzie.

Jest ktoś kto by mnie przygarnął na czas pobytu we Wrocławiu? Mogę nawet na kilka dni u kogoś i znowu u kogoś innego. Maksymalnie jestem 2 tygodnie we Wrocku, chyba że stanie się cud i szybko ją znajdę...

Nawet nie śpie aby nie zaspać na PKS'a ;) o 4:50 mam autobus na dworzec, a z dworca PKS o 6:00 wyjazd. Na miejscu jestem o 10:00 i już zaczynam poszukiwania bo walicha na kółkach więc nie będę musiała nawet jej tachać w rękach. Od razu wybieram się na ul. Piękną i Nyską. Przesiedze, porozglądam się za psem i poczekam jak ktoś mnie przygarnie ;) A nóż może wtedy trafie na Bianke co byłoby naprawdę szczęściem, jednak wiadomo jak to wszystko wygląda i muszę się potrudzić... Telefon miałam rano, może i jak zajade to znowu będzie jakiś

Dzisiaj Iwona spotkała dwóch kolesi, którzy widzieli wczoraj Biankę ok. 1 w nocy przy śmietnikach przy ul. Nyskiej. Więc nadal musi być gdzieś w tych okolicach. Kto się piszę na wieczorną akcje poszukiwawczą, niech do mnie dzwoni (508109776). [B]Edit:[/B]
Bianka również widziana na ulicy Pięknej, tam gdzie buduje się przedszkole, możliwe, ze wchodzi pod te szklane kontenery i tam nocuje. Była tam wczoraj dwa razy widziana o 23 i 1 w nocy. Edited by mysa

i co? spotkalyscie ja? sa jakies wiesci?
Ja juz nie moglam wieczorem dolaczyc drugi raz, wypadla mi nagla robota:/
Dzisiaj wieczorem moge na pewno wygospodarowac 2h, chociaz mam nadzieje, ze zaraz ktos napisze, ze Bianka juz znaleziona...
Kurde, od jutra do ndz bede w Lodzi. Jesli wczoraj sie nie poszczescilo, to mam andzieje, ze dzisiaj se uda.
Dajcie znac, co nowego

Dzisiaj rano o godzinie 6:00 Bianka jadła pod kocim domkiem. Pewien pan widział ją już kilka razy, nawet raz-dwa pod rząd. Będę teraz tam czatować na nią z mielonką. [B]

Edit:[/B] Dziś ok. 5:30 Bianka prawdopodobnie przemieszczała się ulicą Jesionową. Do rana czatuję przez całą noc pod kocim domkiem i okolicach. Edited by mysa

Prawdopodobnie fundacja 2+4 będzie masowo rozdawała ulotki, wysłałam na maila Jarkowi z fundacji. Potrzeba dużo osób do rozdawania ulotek, wieszania plakatów również po okolicach. Niestety nie wiadomo czy Bianka się przeniosła, dlatego przydadzą się dalsze okolice... Dziś trochę porozwieszałam plakatów z Iwoną i porozdawałyśmy ulotki.

[B]Edit:[/B] Dziś około 23:00 miałam dwa telefony, że pies wybiegł z ulicy Orzechowej, następnie biegł ulicą Bardzką przez Świeradowską. A po 10 minutach miałam telefon, że pies jest pod kocim domkiem na ulicy Nyskiej. Wszystkie trzy telefony potwierdziły, że jest to kulejący na przednia łapę pies. Minęłam się z Bianką aż dwa razy, a pod kocim domkiem byłam dosłownie dwie minuty jak sobie tam siedziała i już rozpłynęła się w powietrzu. Edited by mysa

[B][FONT=arial][SIZE=2]Byliśmy tam wczoraj przy kocim domku na Nyskiej. Było polowanie z grupą sympatycznych panów po napojach alkoholowych. Wyparowała bez śladu i nie reaguje na moje wołanie. Ogólnie to Bianka była pierw na Orzechowej, skręciła w Bardzką przez Świeradowską i dobiegła do Pięknej, następnie do Nyskiej i legła się na trawniku przy kocim domku. Miałam wtedy 4 telefony, każdy mi mówił w którą stronę biegła wiec już wiadomo jaką ma trase.

Dziś rano też była na Nyskiej, około 8 rano.[/SIZE][/FONT] [SIZE=2]Kto się pisze na nocną akcje?

Ja tam będę przy kocim domku przesiadywać[/SIZE] - mysa.[/B]

Ja mogę tylko zdradzić tyle ile dowiedziałam się od uradowanej Agnieszki. Ania stała z koleżanką na Nyskiej, w okolicach tego kociego domu, kiedy Bianka tak sobie szła, aż przyszła ;) Kiedy już rozpoznała Anię to ani w głowie jej były ucieczki, było skakanie i radość :)

[quote name='Hitoshi']Jak dobrze, że wkońcu się znalazła. Ania napisz potem jak sunia się czuje :)[/QUOTE]

Wg relacji Ani, Bianka to mały rudy szkielecik, ale z rozmowy wnioskuję, że zarówno radości Bianki jak i samej Ani nie da się opisać ;)

Ania, cały czas śledziłam ten wątek i trzymałam kciuki za szczęśliwe zakończenie! Nie mogę sobie wyobrazić jaka Wasza radość (Twoja i Bianki) musi być wielka! :) Czas rozłąki musiał być dla Was obu koszmarem dlatego bardzo, bardzo się cieszę z tych wiadomości! :)) Odpoczywajcie teraz! :)

[quote name='honii']ha! to ja bylam tą kolezanką :) widok byl cudny :)[/QUOTE]

he he, szczęściara jesteś, mnie dzieliło od tego cudnego widoku jakieś 2 godziny.

Niesamowity pies z wolą przeżycia i niesamowita determinacja właścicielki w
odnalezieniu go. Cieszę się, że ta historia ma tak szczęśliwy koniec.
Życzę Wam abyście się już nigdy nie pogubiły. Trzymajcie się :calus:
Dziękuję Aniu za sms-a