Jump to content
Dogomania

Laki. psiak pobity przez wieśniaków za zagryzienie kury... Zaglądniesz...?


Klaudus__

Recommended Posts

zrobię jeszcze więcej, jak uda mi się ulokować go u mojej sąsiadki z Wro, teraz już sąsiadki moich rodziców.Co 2 tyg będę go osobiście widziała, przywoziła smakołyczki, a rodzice na bieżąco będą mi donosić jak ładnieje i tyje przede wszystkim.Więc trzymajcie kciuki, właśnie mój Tato z Nią rozmawiał a ona poszła z dzieciakami swoimi porozmawiać. Na dniach będę wiedziała co i jak, a miał by raj na ziemi. Cały dom i wielki ogród dobrze ogrodzony-mieli w przeszłości wielkiego pięknego owczarka, więc teren jak marzenie, za płotem las, kawałek dalej jeziorko, i ciepły domek.....ehhhh niech się tylko uda

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Avilia']Dajcie znać prędko,bo mam zainteresowanych a nie wiem co mam mówic![/QUOTE]
Laki jest na śląsku, blisko. Jak masz kogoś, to dawaj - może jakiś cudowny dom sie wykluje, bedziemy mieli wybór.
Maleństwo kochane rozchwytywane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Laki jest na śląsku, blisko. Jak masz kogoś, to dawaj - może jakiś cudowny dom sie wykluje, bedziemy mieli wybór.
Maleństwo kochane rozchwytywane :)[/QUOTE]

Potrzebuję znać miasto.

edit

Już nieaktualne-Państwo są z Holandii.

Edited by Avilia
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, przeoczyłam zapytanie, do wieczora Laki był na łąkach, żeby się wybiegał.
Teraz jest u mnie w centrum Bytomia, w czwartek jestem umówiona na tą kastrację, raczej nikogo nie znajdziemy do tego czasu, a tak na zaś zostawiam swój numer tel.kom. 519-178-904 żeby od razu dzwonić, za często na neciku nie siedzę.

Link to comment
Share on other sites

taaak,czwartek sądny dzień. No Tekla się uwydatniła ze złej strony niestety, nie podejrzewałam nawet, że może z zębami do jakiegokolwiek psa wystartować, a Laki ugryzł kolegę, bo usiadł na podłodze w kuchni, czyli za blisko jego spanka :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teqla']taaak,czwartek sądny dzień. No Tekla się uwydatniła ze złej strony niestety, nie podejrzewałam nawet, że może z zębami do jakiegokolwiek psa wystartować, a Laki ugryzł kolegę, bo usiadł na podłodze w kuchni, czyli za blisko jego spanka :/[/QUOTE]

ot takie psie przepychanki, a nie chciałabyś spróbować porozmawiać z behawiorystą, często fundacje dysponują takimi ludźmi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ot takie psie przepychanki, a nie chciałabyś spróbować porozmawiać z behawiorystą, często fundacje dysponują takimi ludźmi?[/QUOTE]

Tekla już go raz konkretniej w noska dziabnęła, już jest strupek, ale ja nie widzę sensu, jak Laki ma byc w ten sposób ustawiany lub ,,hodowany'', Jemu miało być dobrze i z mojej strony jest, ale nie po to go zabrałam, żeby teraz większa Tekilka miała sie na czym wyżyć....a Laki widzę bez problemu przywiązuje się do nowego miejsca, do nowej mamusi, wcale przed ludźmi nie ucieka, wręcz sam podchodzi do ludzi w parku, żeby go pogłaskali, więc z akceptacją w nowym domku będzie problem może z 4 h....ale domek z innym pieskiem widzę, hmmm no średnio.....Mały poczuł się już jak u siebie po 2 dniach i nie ważne czy był pierwszy czy ostatni....też Mu szukam dobrego domku wśród znajomych, obdzwoniłam na razie 160 osób, może ktoś z mojej strony się odezwie.

Link to comment
Share on other sites

witam, jest problem z Lakim, który zaczął mnie przerastać, jak na razie ugryzł już 5 osób, na razie trafia na moich znajomych, więc nikt aż takich pretensji nie ma, ale boją się do mnie przychodzić. Byłam wczoraj z Laczkiem w parku, żeby nowa rodzinka (moja koleżanka z pracy) Go zobaczyli przed kastracją, po pół h łaszenia się i głaskania też ugryzł jej syna, więc ja Mu domku w takim gryzącym stanie nie znajdę.Myślałam, że gryzie u mnie bo swojego broni, ale w parku dokładnie taka sama sytuacja, nie wiadomo o co Mu chodzi, skacze, żeby go pogłaskać i zaczyna gryźć. Idzie dzisiaj na kastrację, ale proszę o szybki DT, bo jak uchapnie kogoś komu to się nie spodoba, to mi go zabiorą i pójdzie do uspania. Niech gdzieś ktoś go po kastracji wytestuje,czy też będzie się na znajomych rzucać itp. Bardzo chciałam pomóc, ale tak to nie może wyglądać......

Link to comment
Share on other sites

Tak, własnie tak Laki sie zachowuje...wczoraj póżnym wieczorem rozmawiałam z teqla przez tel,rozmawiałysmy długo,i tu jest naprawde problem bo nie wiadomo o co głupolowi chodzi,podchodzi z łepkiem do głaskania a w pewnym momencie cap za reke,ugryzł dzieko,kobitke a mógł miec sie dobrze i pod dostatkiem,dzisiaj kastracja ale trzba na cito zaecydowac co dalej z nim...inne dt musi byc...juz sie nawet pytałam czy ma uszy chore albo łepek no niewiem cos co sprawiło by mu ból przy dotyku ale Ela głaszcze tarmosi go i na nia nic,ale co bedzie jesli i do niej startnie?trzba sie dobrze zastanowic co z n im dalej....czy Laki ma ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...