Jump to content
Dogomania

Laki. psiak pobity przez wieśniaków za zagryzienie kury... Zaglądniesz...?


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lobaria']Kochane Cioteczki, ja tam skromna, to wspólnymi siłami to wszysko.
Teraz nowina z domku - Laki strasznie skacze na Tekilkę, nie tylko w celach zabawowych ...jest bardzo podniecony, mimo, że sunia nie ma cieczki.
Laki ma za tydziń umówiona kastracje, koszt 250 zł.
Ponieważ jutro Tekila idzie na sterylkę - to juz bardzo duży wydatek - trzeba wesprzeć domek w kastracji.
Laki ma od darczyńców 215 zł, mam nadzieję, że nikt sie nie sprzeciwi. Brakującą kwotę dopłaci domek.[/QUOTE]

bardzo, bardzo Wam dziękuję, chciałam Lakusia na jutro do weta umówic, jednak za krótko u mnie jest i boją się go usypiać, ze względu na to, że nie wiadomo, czy nie przesadzą z narkozą, za tydzień będzie już ok. Więc z wielkimi oczami ze strachu oddaję jutro z rana Tekilkę na zabieg (trzymajcie kciuki) a za tydzień Lakusia i myślę, że wszystko będzie już dobrze. Bardzo dziękuję za wsparcie finansowe, Lakuś 250zł, a Tekila ok 370zł......więc jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teqla'], Lakuś 250zł, a Tekila ok 370zł......więc jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję[/QUOTE]

no i znów się potwierdza, że kobiety są droższe w utrzymaniu;

a tak na poważnie, ja też mam psa i sukę i oba ogony są wysterylizowane/wykastrowane, to naprawdę duży plus;
a jak będziesz z Lakim u weterynarza, to zapytaj go jeszcze o szczepienia na wirusówki, bo to też chwilkę trzeba odczekać, żeby szczepionka była 100% skuteczna, to i psiak musi być zaaklimatyzowany;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Przepraszam, przepraszam - na posterunku to ja byłam - tylko dziecu karmiłam :P
Zdjęcia piękne - spodenki Cioci Beaty - do wyrzucenia :evil_lol:

[/I][/QUOTE]

Ups, sorki....rzeczywiście byłaś...:oops:
A spodenki już się suszą, trochę proszku, wody i po sprawie.
Lakuś był taki tulaśny, nie mogłam Mu odmówić i przy 26 stopniach( mimo późnej pory) grzaliśmy się wzajemnie...fajowo było:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Laki i Tekila zaczynają ze sobą walczyć, zobaczymy, jak po kastracji będzie...
Pewnie ustalają pozycję w stadzie...[/QUOTE]

To niedobrze....:razz: Oby tylko nie trzeba było szukać nowego domku.....

Link to comment
Share on other sites

hej. Tekilka już po sterylce przebiegło bez problemowo, ja chyba byłam z moją paniką największym problemem, Tekla już biiega na spacery ciągnie, więc nie będzie źle. Lakuś kochany strasznie jest, już merda ogonkiem, próbuje całuski dawać, spoooro je więc zaczyna coraz lepiej wyglądać, sierść po kąpaniu bardziej pusiasta więc jest ok, ale niestety tak, już rozmawiałam z Izą i Elą, pomogę ile mogę, ale trzeba nowego domku szukać :(:( zaczynają na siebie charczeć i niestety nie ładnie zęby szczerzyć, o kość, o fotel, o miskę a najgorzej o mnie....ja już poruszyłam wszystkich znajomych w połowie PL w sumie, zobaczymy kto da radę zaopiekować się psiakiem, ja pewnego dnia mogę nie zdążyć z reakcją i będzie któryś pogryziony..chciałam dobrze, ale widać niestety mogę pomagać wirtualnie. Podejmę się kastracji itp, zaopiekuję się nim po kastracji, ale coraz więcej problemów z 2 przynajmniej tymi pieskami, coś im się w sobie nie widzi i koniec...ale o Lakim można powiedzieć coraz więcej dobrych rzeczy, na smyczy dalej ciągnie, ale już nie chowa się po krzakach, sierść troszkę mniej wypada, cieszy się moimi sąsiadami, więc coś dociera, że ludzie nie wszyscy są źli, daje się głaskać wszystkim kto tylko chce, więc myślę, że damy radę mu znaleźć domek, gdzie będzie tylko on i jego mamusia (też tylko dla niego). Ja cały czas dzwonię i pytam i szukam, może na dniach się ktoś odezwie. Pozdrowionka od Eli, Tekli i Laczka

P.S.
O najważniejszym sobie przypomniałam. Laki ma głęboko w ... kury. Przetestowane, sprawdzone, sąsiad hoduje kury, byliśmy z Lakim w odwiedzinach i na kury nawet nie zareagował, a królików bardzo się bał, więc nie wierzę, że kurę zjadł.

Edited by Teqla
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teqla']hej. Tekilka już po sterylce przebiegło bez problemowo, ja chyba byłam z moją paniką największym problemem, Tekla już biiega na spacery ciągnie, więc nie będzie źle. Lakuś kochany strasznie jest, już merda ogonkiem, próbuje całuski dawać, spoooro je więc zaczyna coraz lepiej wyglądać, sierść po kąpaniu bardziej pusiasta więc jest ok, ale niestety tak, już rozmawiałam z Izą i Elą, pomogę ile mogę, ale trzeba nowego domku szukać :(:( zaczynają na siebie charczeć i niestety nie ładnie zęby szczerzyć, o kość, o fotel, o miskę a najgorzej o mnie....ja już poruszyłam wszystkich znajomych w połowie PL w sumie, zobaczymy kto da radę zaopiekować się psiakiem, ja pewnego dnia mogę nie zdążyć z reakcją i będzie któryś pogryziony..chciałam dobrze, ale widać niestety mogę pomagać wirtualnie. Podejmę się kastracji itp, zaopiekuję się nim po kastracji, ale coraz więcej problemów z 2 przynajmniej tymi pieskami, coś im się w sobie nie widzi i koniec...ale o Lakim można powiedzieć coraz więcej dobrych rzeczy, na smyczy dalej ciągnie, ale już nie chowa się po krzakach, sierść troszkę mniej wypada, cieszy się moimi sąsiadami, więc coś dociera, że ludzie nie wszyscy są źli, daje się głaskać wszystkim kto tylko chce, więc myślę, że damy radę mu znaleźć domek, gdzie będzie tylko on i jego mamusia (też tylko dla niego). Ja cały czas dzwonię i pytam i szukam, może na dniach się ktoś odezwie. Pozdrowionka od Eli, Tekli i Laczka

P.S.
O najważniejszym sobie przypomniałam. Laki ma głęboko w ... kury. Przetestowane, sprawdzone, sąsiad hoduje kury, byliśmy z Lakim w odwiedzinach i na kury nawet nie zareagował, a królików bardzo się bał, więc nie wierzę, że kurę zjadł.[/QUOTE]

Bez paniki, teraz pewnie ustalają pozycje w stadzie, zobaczymy, jak będzie po ciachnięciu - zwylke psiaki uspakajają sie.
Chyba, że już zdecydowałaś, ze jadniak nie chcesz Lakiego...

Link to comment
Share on other sites

Wiesz...teraz to już nie ważne co ja chcę, ale dorosłą decyzję trzeba podjąć....Laki po ciachnięciu jak spokornieje, to będzie jeszcze gorzej, teraz chociaż odwarknie, z Teklą problem, przestało jej się podobać, a ja nie chcę dopuści do jakichkolwiek pogryzień....niestety, dalej poruszam wszystkich znajomych i mmsy wysyłam komu się da...też mi przykro, że tak wyszło, ale widzę, że pewnych rzeczy nie przeskoczę, a Tekla nie zdzierży...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teqla']Wiesz...teraz to już nie ważne co ja chcę, ale dorosłą decyzję trzeba podjąć....Laki po ciachnięciu jak spokornieje, to będzie jeszcze gorzej, teraz chociaż odwarknie, z Teklą problem, przestało jej się podobać, a ja nie chcę dopuści do jakichkolwiek pogryzień....niestety, dalej poruszam wszystkich znajomych i mmsy wysyłam komu się da...też mi przykro, że tak wyszło, ale widzę, że pewnych rzeczy nie przeskoczę, a Tekla nie zdzierży...[/QUOTE]
a powiedz, czy Laki na czas szukania Mu domu będzie u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Bezimienna. Wkrótce zostaną po niej tylko zdjęcia i żal, że nie udało się pomóc. Może gdy umrze, na facebooku ktoś napisze ‘biedna sunia
[*]’ i na tym skończy się jej historia… [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228635-Cie%C5%84-psa-%28[/url]
Oto ona:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/chudziakr.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4981/chudziakr.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/zxxx.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/7868/zxxx.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Postaram się jakieś fotki porobić.. był teraz znajomy w odwiedzinach, Lakuś strasznie się nim cieszył, a widział pierwszy raz w życiu, zero strachu, a radocha taka, ze aż miło, więc już nie drży przed człowiekiem, skacze, liże i robi piruety przed spacerkiem,może to zwiększy Jego szanse na znalezienie dobrego domku no i lepiej wygląda..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...