Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']ROŁS pamiętam o żarciu dla mojego psa i jakiś zupkach chińskich!!!!Mogą być ostre!!![/QUOTE]
gulaSZowe :P

ja po nikogo nie jadę :-P
mogę co najwyżej zgarnąć jak spotkam gdzies na drodze i zrobi mi się żal.. ale raczej mi się żal nie zrobi, więc pewnie pomachamy i pojedziemy dalej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Hm. Ok - wiem, ze pewnie gdzies tu jest cos w stylu: "gdzie dojechac PKP/PKS, aby znalezc sie w okolicy". Takie cos + odleglosc jaka nalezy pokonac, aby dotrzec na miejsce - jest niezbedne.
Estera - Ty pisalas cos takiego?[/QUOTE]

Nie Karilka,nie pisalam. Bylam tam raz i jedyne co wiem to ,ze trzeba dojechac do szcecinka pkp. Do Jelenia polaczenia pks nie ma. Ja jechalam autem poprzednio. Teraz jest nas tak malo,ze mam nadzieje,ze komar i tz rose nie beda mieli nic przeciwko jesli zrobia po jednym kursie autem-to nie jest daleko. Daj mi znac o ktorej bedziesz a transport ze szczecinka Ci znajde :)
Prosze wsystkich o zapisanie mojego nr tel i informowanie mnie o ktorej kto bedzie :)
602 831 840
ja na miejscu bede ok 13 .
z tego co wiem auto komara i tzta rose-tez cos kolo tego. Do zobaczenia jutro :)

Edited by Estera
Link to comment
Share on other sites

Ja mam jakieś dziwne nastawienie... rano jadę, a nawet plecaka nie przyniosłam. Kompletnie nic mi się nie chce :oops:
Tylko mam stresa, bo wczoraj moje maluszki pojechały na wystawę do Wrocławia i znajomy nie ogarnął jakie są wyniki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja bede o 16:09 w Szczecinku. Psy jada dwa albo 3. Zobacze czy uda mi sie kogos w slepego wrobic... Stal sie CUD i mam materialowa klatke.
Musze juz tylko zrobic zakupy dla kotow na tydzien, znalezc łosia do opieki nad szczurami, kotami i slepakiem. Ehh.
Pociag jedzie 7 godzin. Cholera. W tym godzina na dworcu w bydgoszczy.
Czas zrobic prawo jazdy ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...