Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']Aniusia jest wystarczająco smutna nie dobijajmy jej :( wiemy ,że jest tępa każdy tak o niej myśli ,ale nie piszmy tego tak na forum ,bo aniusi będzie przykro :(





















Żartowałem jedźmy po niej jak po łysej kobyle niech zna swoje miejsce:evil_lol:[/QUOTE]

Wiesz, że przez moment się pogubiłam o którą aniusie Ci chodzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Aniusia jest wystarczająco smutna nie dobijajmy jej :( wiemy ,że jest tępa każdy tak o niej myśli ,ale nie piszmy tego tak na forum ,bo aniusi będzie przykro :(


[/QUOTE]

co z tego że tępa jak przy tym taka piękna:loveu:
jak mnie zobaczysz to zmienisz orientacje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable'] w Gdańsku mam do pożyczenia małą Gramową materiałową jakby ktoś chciał[/QUOTE]
taka by mi się przydała, ale nie będę Cię fatygować, jak mnie ten mop wkurzy to go przez okno wywale:eviltong: siostra powiedziała ze jak go coś w*******i to trudno (nawet delikatnie dała do zrozumienia ze może nawet i lepiej :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']taka by mi się przydała, ale nie będę Cię fatygować, jak mnie ten mop wkurzy to go przez okno wywale:eviltong: siostra powiedziała ze jak go coś w*******i to trudno (nawet delikatnie dała do zrozumienia ze może nawet i lepiej :evil_lol:)[/QUOTE]
Brum będzie miała zabawkę :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Rose ja przemilczę to Twoje bycie moim mózgiem :siara:




:diabloti:

Co do klatek/transporterów, to ja standardowo będę mieć taki średni- mop Rołs zmieści się. Tak jak i moje yorusie :loveu:

Gram Tinki też wejdzie na luzie :razz:

Oleczek pamiętasz, Kaja też w sumie weszła tam kiedyś :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Kto jedzie samochodem i kupi mi 4kg jakiejś marketówki dla mojego Szwaba co bym tego nie musiał taszczyć ze sobą?Ochotnik dostanie buziaczka:diabloti:[/QUOTE]
jaa!! jaaa!! ja Ci kupię Oleczku:loveu:
co chcesz? puffi?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...