Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']W normalnych warunkach ciężko zobaczyć jak naprawdę wygląda ten jego atak.Bo mi się wydaje ,że to tylko agresja smyczowa jest.A na zlocie moge go to właśnie sprawdzić ,bo nie ma paniki "ojej pieski na siebie warczą i walą się po łbach kagańcami".[/QUOTE]
Jest szansa, że jak moją suke walnie kagańcem to jej łepek spuchnie i będzie większy? :evil_lol:

[quote name='Aleks89']Jak Luc popsuje ci suke to w odszkodowaniu dostaniesz




















Lucasa:diabloti:[/QUOTE]

eee... to ja jak co sama sobie tego collie kupie... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja chętnie z Werą poćwiczę ignorowanie rzucających się na nią psów, bo mamy tylko takiego jednego na osiedlu, który nas jako jedyne lubi i rzucił się na nas z dwa razy a teraz merda na nas ogonem no i nici z ćwiczenia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Karilka jest MOJA ,bo ma mi naprostować Lucasa (chociaż jeszcze o tym nie wie):diabloti:[/QUOTE]
Aj.. Wiesz jaką mam dziure po Dolarze? Mam niby 3 psy pod opieką ale..takie..normalne... Spacery są takie nudne.. Głupieje i świruje totalnie. Dostałam na DT suke, która w sieczke przerobiła dwa kojce i co? Dwa dni roboty.. Pies sie nie umywa do Dolce.. Nuuudaa...
Do tego cholernie tęsknię. Nikomu nie życzę tak kochać psa ani nikogo. Rozstanie bardzo boli..

[quote name='Unbelievable']chcesz Grama pod opiekę? :evil_lol: bo ja bym wzięła obydwa krasnale, ale ich nie ogarnę sama na bank i pewnie w końcu wezmę tylko Broom[/QUOTE]
Mam takie laski na DT:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FpV48xUg1EI/UDJFD1XStMI/AAAAAAAABGw/5t1WrV79Jek/s640/DSC_4496.JPG[/IMG]

Możliwe, że coś sie do tego 17 września zmieni.. jak na razie są dwie. Po resocjalu..takie miłe:shake: :diabloti:

[quote name='Talia']Karilka czym jedziesz na zlot? PKP?[/QUOTE]
Tego to sama nawet nie wiem. Obstawiam, ze pewnie taak ;)

[quote name='Aleks89']Dla Lucasa nie ma świętości ,że to suka czy szczeniak.:diabloti:Jego ojca karmią łopatą do kojca to o czymś świadczy:evil_lol:
Dlatego zależy mi na tym ,żeby poprzebywał OBOK psów ,które nie startują do niego z zębami na każdym kroku i troche ochłonął w tej swojej rządzy mordu.
Chciałbym też go w kagańcu puścić z jakąś większą suką (Talia twoją mam na myśli:diabloti:).[/QUOTE]
Potwora wychowałeś:diabloti:.

To, ze karmią łopatą do kojca to świadczy - masz racje. Dużo i "dobrze" świadczy.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']

Możliwe, że coś sie do tego 17 września zmieni.. jak na razie są dwie. Po resocjalu..takie miłe:shake: :diabloti:[/QUOTE]
to moze Brumę? ja chętnie odpocznę :grins: dzisiaj dostała prezent na 9 miesiąc w postaci kolczatki :grins:
i jakbyś ją nauczyła spać, to bym cię ozłociła :loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie no.. W sumie nie mam psa - mozesz mi ją oddać.. Nie lubie tego typu pracy no ale.. niech strace, haha. To jak? Mam brać smycz i obroże? Umowa adopcyjna i te sprawy?
Troszku frisbee i flyball zawiewa nudą no ale są bordery, gryzące. Może wyjdzie na psy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Nie no.. W sumie nie mam psa - mozesz mi ją oddać.. Nie lubie tego typu pracy no ale.. niech strace, haha. To jak? Mam brać smycz i obroże? Umowa adopcyjna i te sprawy?
Troszku frisbee i flyball zawiewa nudą no ale są bordery, gryzące. Może wyjdzie na psy..[/QUOTE]
100zł :grins:
hodowczyni by mi chyba łeb ukręciła jakbym się pozbyła jej złotego dziecka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Też mam głupiego psa, też zaczepia, też nie ma mózgu, ale na szczęście ma całe 2 kg. W razie problemu, za fraki podniosę dwoma palcami :loveu:

Ale na zlot nie jedzie, boje się o to, że popełni samobójstwo :lol:

Ale niech tylko ktoś mi Szyszunię albo Dusię tknie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Karilka- wiem, przekonałam się o tym na własnej skórze :)

Martyna napisałaś, że trzeba nauczyć ją spać, dlatego zapytałam :lol:

Ja pierwszy raz spotkałam się z czymś takim jak kupiłam Jessi. Pies zmęczony, słaniał się na nogach, oczy purpurowe, ale dzielnie łaziła dalej :roll: W końcu wsadziłam do transportera i myk, usnęła. Długoooo oj długoooo musiałam ją "usypiać" kiedy uważałam za stosowne, bo ona spać to nie miała czasu :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Karilka-jak mi zresocjalizujesz Lucasa to ja ci normalnie flache stawiam.Właśnie dziś gadałem z unbleble ,że w Tobie jedyna nadzieja.
Soko-Lucaska mam od szczeniaczka i niestety JEST CO Z NIM ROBIĆ.Ale już nie wiem co i jak.
Czar też był posrany ,ale go szło ogarnąć rykiem ,korektą a tą szwabską mende jest cholernie ciężko.

Link to comment
Share on other sites

Wierzę :) sama mam Happy którą każdy ze specjalistów oceniał na świetną kandydatkę do uśpienia, w tym jaśnie sławny pan Gałuszka którego prawie ciachnęła :diabloti: a w tym roku miałyśmy debiut na zawodach :) także da się. Najważniejsza zasada to tak samo jak pies ma wrośnięte w siebie przekonanie, że agresja jest jedynym wyjściem tak samo my musimy się upierać przy swoim. Gdybym to wiedziała, z Happy byłoby jeszcze lepiej, ale zabrakło do końca żelaznej konsekwencji i czuję niedosyt wiedząc, że można było to doprowadzić do ideału (dalej można - ale można było szybciej).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Unbebleble - chciałaś to MASZ. Jak nie będziesz miała to zgłupiejesz.[/QUOTE]

To moze chcesz moje bestie? Kelly sadzi się na każdego psa w złotym kolorze i poluje na małe, a świnia za nią idzie w ogień po czym stawia się jej i dostaje w*******. Dzień jak co dzień u mnie :)

Link to comment
Share on other sites

Konkurs: Kto wciśnie Karilce NAJGORSZEGO psa. :D

Nie ma co sie śmiać.. Ulvhendinn, jak sie dowiedziała o Dolarze to zadzwoniła natychmiast z informacją, że już zaczyna szukać najbardziej porąbanego psa na świecie - dla Karilki właśnie.

Chętnie popatrzę na wszystkie psy, miło mi będzie coś doradzić.
Bardzo brakuje mi ciągłego zajęcia.. Bardzo brakuje mi Dolara.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...