Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asia jako najstarsza zostanie opiekunką:diabloti:Jednak co 30letnia kobieta to 30letnia kobieta NIKT nie będzie w tej roli lepszy.:evil_lol::lol:

Talia ,Kondomanspaślak- ja za to w 1 i 2 prawie nie chodziłem :P więc zrobiłem jeszcze raz drugą klase:diabloti:W 3 opracowałem inny system niechodzenia do szkoły i w końcu zdałem i nawet mam mature zdaną całkiem nieźle jak na kogoś kto w szkole był gościem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']moja krew, siostra. :evil_lol:[/QUOTE]
:loveu::loveu:
[quote name='Aleks89']Asia jako najstarsza zostanie opiekunką:diabloti:Jednak co 30letnia kobieta to 30letnia kobieta NIKT nie będzie w tej roli lepszy.:evil_lol::lol:

Talia ,Kondomanspaślak- ja za to w 1 i 2 prawie nie chodziłem :P więc zrobiłem jeszcze raz drugą klase:diabloti:W 3 opracowałem inny system niechodzenia do szkoły i w końcu zdałem i nawet mam mature zdaną całkiem nieźle jak na kogoś kto w szkole był gościem.[/QUOTE]

Ha ha to tylko mama Ulv jest anomalią :evil_lol:

Może jesteś naszym bratem? :evil_lol: Twój stosunek do dogomanki mógłby na to wskazywać :evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam misje wpędzić kondomanke w anoreksje :evil_lol::lol:Chociaż prędzej w bulimię ,bo spaślak widać żreć lubi to nauczy się rzygać i będzie szczupła:lol:
Kondomanka krowo jedź na zlot ,bo nie będę miał komu dokuczać.Estera schudła więc nie może być obiektem drwin.A śmianie się z Aśki ,bo jest starą rurą też jest nudne ,bo ona się nie denerwuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ehehehehehehe pamiętacie Suli i naszą ulubioną koleżankę? :diabloti: ona dopiero miała chrzest :evil_lol: nesquiki i takie tam :evil_lol:[/QUOTE]

Jedzenie psiego żarcia to dobry pomysł na pierwsze zadanie? :D Może Puffi? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...