Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Talia']:D Pamiętam minę Izy jak wyszła z domku, wróciła po chwili i mówi "Talia ktoś wisi przez okno w domku obok" :D

Estera, to się nazywa mieć konto w banku który nas rozumie :D[/QUOTE]Boże, kto wisiał? :shock: Ja tego nie słyszałam, o kim mowa? :cool3:

[quote name='rose']niestety pamiętam :D
w tym roku też będze, co?
tylko bez zlego zakończenia dla mnie :P[/QUOTE]Rose kotek.... po sylwestrze to ja chyba na alkochinczyka się nie piszę, to ZAWSZE źle się dla mnie kończy... nie umiem w to grać :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Boże, kto wisiał? :shock: Ja tego nie słyszałam, o kim mowa? :cool3:

Rose kotek.... po sylwestrze to ja chyba na alkochinczyka się nie piszę, to ZAWSZE źle się dla mnie kończy... nie umiem w to grać :cry:[/QUOTE]

Może ja wisiałam? :O
nie.. chyba nie, ja zwisałam z łóżka, bo pod łóżkiem była miska :D
kurcze gdzieś na bazarku widziałam alkoholową ruletkę.. ale chyba już ten bazarek się skończył..
może ma ktoś w domu? albo coś podobnego skoro alkochińczyk dla nas za trudny? :D

Link to comment
Share on other sites

I ponieważ chodzę do boskiego ośrodka zwanego powszechnie miejscem tortur (mniej popularnie: szkoła) nie będę mogła przyjechać :shake:
a podejrzewam, że Wera by umarła na miejscu - wczoraj zobaczyła przed wejściem na wystawę ok. 10 psów na raz i momentalnie przestała się do nich wyrywać, bo nie wiedziała z kim się witać najpierw, tylko stała w miejscu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Matke w kajdany do piwnicy ,wypuścisz jak wrócisz:diabloti:[/QUOTE]

Jesteś strasznie drastyczny :evil_lol:
Ja tam jestem mistrzynią wkrętu :lol: Mama do dziś myśli, że 2 lata temu byłam u kumpeli w Świeciu, a ja byłam na Woodstocku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...