Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']Zrób mu szelki tzw." ósemki" z gumki recepturki będą rosły razem z nim ,a potem zrobią się z nich szelki permanentne hahaha[/QUOTE]

Dzięki za dobre rady, nie sadzilam ze jesteś taki dobroduszny :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']
ej a nie możemy jechać na 2-tygodniowy zlot? :razz:[/QUOTE]A co, chcesz żebyśmy się pozabijali? :cool3:


Nadal nie mam informacji od ulvhedinn, karilki i i pineski :roll:
Nie wiem czy jadą, czy nie :roll:


Olus, a wiq namówiłeś? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No niestety:)
Lojalność to słowo obce.[/QUOTE]
Hm. Ja uwazam, ze wszyscy na tym forum jesteśmy do siebie podobni i nie wiem, czemu tak strasznie Ci przeszkadza, ze ktoś jedzie w inne miejsce. Lojalność to słowo obce, Olek?
[quote name='Estera']Chciałam poinformować, że żadna więcej zaliczka do mnie nie dotarła.
Karilka- podobno puściłaś przelew w poniedziałek- dzisiaj mamy piątek- kasy nie mam.

Tak się nie robi... teraz nie wiem czy mam wyłożyć za tych co nie dają znaku życia, czy mam ich olać i nie brać pod uwagę?[/QUOTE]
Przepraszam - Kasa sie "upłynniła" Dolar musiał mieć badanie serducha z dopplerem. Niestety zdrowie sie zaczyna rąbać, bardzo nei po naszej myśli. Okazuje sie, ze ma arytmie i zajebista spondyloze. Do tego jest dwa miesiące po operacji żołądka (przyklejona folia do ściany) i miewa problemy z trawieniem. Użeramy sie z tym co nas tak "nagle" dopadło. Powinnam 2-3 mieć pensje, także postaram sie przelać całość, jeżeli nadal sie kwalifikuje na ten zlot. Bardzo mi przykro Estera, ze tak Ciebie zawiodłam a do tego nie dałam informacji. Niestety priorytetem jest mój ukochany Dolce. Mało co innego sie liczy..

Na zlot chce jechać. We wrzesniu moge już rzucić ta smętną, durną prace (ciii...:diabloti:) bo pojęcie "urlop" to niestety abstrakcja:shake:.
Zdrowie Dolarowe do tego czasu wyciągniemy na Tip-top. Walczymy i sie nie poddamy :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Wiq ma praktyki i ni mam jak jej złapać.Więc nic nie wiem.
[/QUOTE] :)

[quote name='Karilka']
Bardzo mi przykro Estera, ze tak Ciebie zawiodłam a do tego nie dałam informacji. Niestety priorytetem jest mój ukochany Dolce. Mało co innego sie liczy..

[/QUOTE]
Karina, myślę, że dla każdego tutaj pies jest ważniejszy od zlotu i innych pobocznych spraw, ale wystarczy napisać- "sorry, pies mi zachorował jedę/nie jadę, ale... " . A to było nie fajne, brak znaku jakiegokolwiek czy jedziesz czy nie. Na razie czekam w takim razie na kasę.
I życzę zdrowia dla Dolara :)

[quote name='sunshine']Czy istnieje możliwość ja + kolega no i z nami dwa psy jeśli dostanę urlopik ;)[/QUOTE]no pewnie, tylko zaliczkę poproszę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']SUNSHINE-JEDŹ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Karilka-to o lojalności nie było do ciebie.:crazyeye:[/QUOTE]
Też Cie lubie hahaha

[quote name='Estera']:)


Karina, myślę, że dla każdego tutaj pies jest ważniejszy od zlotu i innych pobocznych spraw, ale wystarczy napisać- "sorry, pies mi zachorował jedę/nie jadę, ale... " . A to było nie fajne, brak znaku jakiegokolwiek czy jedziesz czy nie. Na razie czekam w takim razie na kasę.
I życzę zdrowia dla Dolara :)

[/QUOTE]
Tak, nie fajne.

Pzdr. K

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...