Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']Spodoba spodoba.Upije i przejdzie na dobrą strone mocy :P[/QUOTE]

no raczej jego nie upijesz :evil_lol:

To jest typ co ostatnio po kieliszku absyntu ściągnął z butli i popił browarem :evil_lol: ...i się nie porzygał :eviltong:

[quote name='Aleks89']Tobie wystarczyłby Michał od komara.:P[/QUOTE]

jaaaaaaa yhm :evil_lol:

[quote name='Asia & Ginger']Buahahaha! Chyba lepiej nie zabierać TZ-ów na zlot, bo Aleks będzie się na nich czaił. :p[/QUOTE]

[quote name='rose']A Komara już nie chcesz? :evil_lol:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']ja się cieszkam, jeszcze nigdy z Tobą nie spałam:loveu:
tylko nie wolno:
- chuchać
- dmuchać
- klaść na mnie nogi, ręki ani żadnej innej cześci ciała
- chrapać
- sapać
- gadać
- przytulać
najlepiej żebyś spiąc ze mna spała na osobnym łóżko, bo musze mieć dużo wolnej przestrzeni :evil_lol:[/QUOTE]A weź się bujaj, tak to ja się nie bawię :shake: Razem a jednak osobno? :shake:

Jak to nie spałaś ze mną?!
Serio? :lol:

[quote name='anka&autystyk']ej ej, guess who's coming! :D[/QUOTE]
:multi::multi::multi:

[quote name='Marta_Ares']oddaje pracę i będę miała obronę we wrześniu, a nie mam pojęcia na kiedy mi termin wyznaczą.... :-([/QUOTE]
Guzik mnie to. Bądź :eviltong:

[quote name='Aleks89']Ancor-jedzie tylko dlatego ,że ja JADE TAK MI NAPISAŁA MAM TO NA PIŚMIE I LUBI TYLKO MNIE :P[/QUOTE]No to będziesz ją zabawiał :eviltong:

[quote name='Mysia_']mam nadzieje, że to ja :evil_lol:
Jakoś mi dziwnie jako Gosia :diabloti:

Jak coś to mogę ewentualnie spać z moim TZ-em :eviltong:

Esterko :loveu: wysłałam właśnie moja zaliczkę, ale dalej nie wiem czy TZ będzie na 100%, bo u niego z tą pracą różnie bywa :angryy: Wysłać za niego też czy się wstrzymać? Jak myślisz?
[/QUOTE]Tak, tak, Ty jesteś Gosia. Tak masz na imię, nie wiem czy pamiętasz :evil_lol: No jak chcesz, to możesz z nim spać. Ale uważaj, bo jeszcze Oleczek Go przygarnie :eviltong:
Jeśli nie jest pewne czy TŻ (jak On ma na imię? :eviltong:) pojedzie, to wstrzymaj się do czasu aż będzie pewne :)

[quote name='Asia & Ginger']Buahahaha! Chyba lepiej nie zabierać TZ-ów na zlot, bo Aleks będzie się na nich czaił. :p[/QUOTE]
:lol:

[quote name='Aleks89']Wtedy to miałem przechlany mózg:shake: Na samo wspomnienie mam dreszcze.
Ale nie będę wypominał ,kto i co mu robil :diabloti:[/QUOTE]:evil_lol: A tak w ogóle to ktoś wie co się z Komarem dzieje? Nie zagląda tu ani nic :shake:



Atkaaaa, Mysia zaliczka doszła, już Was pokolorowałam na pierwszej stronie :loveu:

[B][COLOR=#ff0000][SIZE=5]
Nadal przypominam o zaliczkach, biorąc pod uwagę, że 15ty to niedziela, deadline jest 16tego. Wtedy muszę przelać zaliczkę i powiedzieć ile miejsc "biorę"[/SIZE][/COLOR][/B] :roll:

Edited by Estera
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']no sama Esterka ostatnio na moich urodzinach wspominałaś ze nigdy razem nie spałyśmy:eviltong:
bo Ty to mnie zawsze z kimś zdradzisz:-([/QUOTE]

Jejku nie pamiętam, że o tym wspominałam :lol: No bo Ty zawsze na zloty z jakimś tam Tżtem jedziesz i tak wychodzi no :cool3:
Chociaż na Sylwka leżałam z Tobą i Paciem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Jejku nie pamiętam, że o tym wspominałam :lol: No bo Ty zawsze na zloty z jakimś tam Tżtem jedziesz i tak wychodzi no :cool3:
Chociaż na Sylwka leżałam z Tobą i Paciem :lol:[/QUOTE]

no, Patryk leżał na Twoich cyckach:diabloti:

znowu bedziemy go rozbierać co?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']On rozebrał się dla Ciebie, więc też niejako brałaś w tym udział :eviltong:[/QUOTE]kurde, ja mam chyba jakieś dziury w pamięci :roll: :lol:

[quote name='KaRa_']JA pewnie wpadnę na jeden dzien, max dwa se przenocuje w samochodzie byle ktoś mi łazienki użyczył :) Będę z 3 x aussie[/QUOTE]No jak chcesz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...