Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia & Ginger']Esterciu a którą noc zarezerwowałaś dla mnie? :cool3:[/QUOTE]No pierwsza z Atką, druga z Tobą, trzecia z Aleksem, czwarta z Rose :cool3: W kolejności zaklepywania miejsca :cool3: cieszkasz się? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']No pierwsza z Atką, druga z Tobą, trzecia z Aleksem, czwarta z Rose :cool3: W kolejności zaklepywania miejsca :cool3: cieszkasz się? :loveu:[/QUOTE]

ja się cieszkam, jeszcze nigdy z Tobą nie spałam:loveu:
tylko nie wolno:
- chuchać
- dmuchać
- klaść na mnie nogi, ręki ani żadnej innej cześci ciała
- chrapać
- sapać
- gadać
- przytulać
najlepiej żebyś spiąc ze mna spała na osobnym łóżko, bo musze mieć dużo wolnej przestrzeni :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']
Ma być w stylu Brazylijczyka/Włocha czyt. czarne włosy/łysy ,2-3dniowy zarost ,szczupły ,albo lekko umięśniony i najlepiej 30+ no i żeby był mojego wzrostu ,albo wyższy.[/QUOTE]
za duże wymagania :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nick- Toś mnie załamał :P a ja już zacząłem stawiać ścianke w mieszkaniu ,żeby nam przyszykować sypialnie haha.
Mi zawsze wiatr w oczy.
Rose-jak za duże wymagania?To jest minimum :P
Ancor-jedzie tylko dlatego ,że ja JADE TAK MI NAPISAŁA MAM TO NA PIŚMIE I LUBI TYLKO MNIE :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']oddaje pracę i będę miała obronę we wrześniu, a nie mam pojęcia na kiedy mi termin wyznaczą.... :-([/QUOTE]
jak będziesz miała obronę na początku września to możecie jechać, opijemy ją :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Rose, na rozmowy o pogodzie to ja jestem za młoda :shake:

Aleks kochany Ty mój, ja nie straszylam, ja się wkurzyłam tylko :cool3:

Mam nadzieję, że WSZYSCY do zlotu się rozruszamy troszeczkę, bo jak ma być tak jak na wątku to :shake:
Ale jestem dobrej myśli :cool3:

Atkaaaa dopisałam do Ciebie osobę towarzyszącą, bardzoooo się cieszę, że będziecie na 100% :loveu:

Przypominam też, że w domkach są 2-osobowe kanapy, więc proszę napisać ew. kto z kim chce być w domku i kto z kim może być w łóżku :cool3:

Domek największy zajmuję dla
1.Estera
2.Eliza
3.Asia
4.Basia
5.Ania
6.Martynka
7.Aleks
8.Patryk
9.Komar
[B]10.Gosia
11.TZ Gosi[/B]

Proszę się podzielić kto z kim w łóżku :eviltong:

no i resztę proszę o ew. propozycje, jak nie to sama Was podzielę jak opiekunka na koloniach :diabloti:

[/QUOTE]

mam nadzieje, że to ja :evil_lol:
Jakoś mi dziwnie jako Gosia :diabloti:

Jak coś to mogę ewentualnie spać z moim TZ-em :eviltong:

Esterko :loveu: wysłałam właśnie moja zaliczkę, ale dalej nie wiem czy TZ będzie na 100%, bo u niego z tą pracą różnie bywa :angryy: Wysłać za niego też czy się wstrzymać? Jak myślisz?

[quote name='Aleks89']Rose-co ty mi z takim Biberem wyskakujesz.OBRZYDLIWY.
Ma być w stylu Brazylijczyka/Włocha czyt. czarne włosy/łysy ,2-3dniowy zarost ,szczupły ,albo lekko umięśniony i najlepiej 30+ no i żeby był mojego wzrostu ,albo wyższy.[/QUOTE]

ufff! Mój jest niższy od Ciebie, bardziej niż lekko umięśniony i nie ma 30 + :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No Mysia Twojego widziałem i już się śliniłem ,więc niech jedzie :P 11,5h w pociągu bd sie na niego patrzył.[/QUOTE]

ejjj!!! ale widziałeś tylko na zdjęciach, na żywo Ci się nie spodoba... Mam nadzieję :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...