Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

Jak Ania nie boi się spać z pleśnią w domku to myślę, że nie ma się co ściskać, w domkach i tak tylko śpimy. :)
A no w łóżeczku to ja chce być oczywiście z Wera xD Możemy też czasem przygarnąć Basię:loveu:, ale nie za często bo one dwie razem za bardzo psują mi moje inteligentne mózgowie.:lol: No i Aleksandra! To tak z wierności BanBanBananów! :diabloti:
Oluś już nie jest Olusiem tylko Aleksandrem... ehhh... jak ten czas szybko mija!:placz:
Unbebable, ferst tajm będą dwa bordy na zlocie! Idzie ku lepszemu!
Esti ja też się cieszkam, i zrobimy sobie nowe zdjęcie do familiady!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Unbelievable']Ja mogę być z Barbarką, będziemy się seksić po nocach, znajomy obiecał pożyczyć czarne murzyńskie dildo.[/QUOTE]O Boże. :lol: Dostaniecie osobny pokój, zamykany, z wyciszonymi ścianami :lol:

[quote name='rose']Ja chce być w łóżku z.. wszystkimi facetami:loveu: żebym miała milusio i pokoik zamykany, żeby nikt nie przeszkadzał :P
i dlaczego jestem piąta skoro zapisałam sie jako druga? ;(
czy ta rozpiska jest zależna od tego kogo najbardziej lubisz? ;(

chociaż w sumie.. pokonałam 6 osób :p[/QUOTE]Dobrze, jesli Ci wszyscy Panowie chcą z Tobą spać, to proszę bardzo :lol: Jest kilka pokoi zamykanych na kluczyk, możecie wybrać :cool3:
Rozpiska nie jest zależna od tego kogo lubię najbardziej :lol: Taka lista miałaby 3 miejsca, z czego na trzecim byłby wszystkie osoby, które nie byłyby ani na pierwszym ani na drugim miejscu :cool3:


[quote name='Atkaaaa']Jak Ania nie boi się spać z pleśnią w domku to myślę, że nie ma się co ściskać, w domkach i tak tylko śpimy. :)
A no w łóżeczku to ja chce być oczywiście z Wera xD Możemy też czasem przygarnąć Basię:loveu:, ale nie za często bo one dwie razem za bardzo psują mi moje inteligentne mózgowie.:lol: No i Aleksandra! To tak z wierności BanBanBananów! :diabloti:
Oluś już nie jest Olusiem tylko Aleksandrem... ehhh... jak ten czas szybko mija!:placz:
Unbebable, ferst tajm będą dwa bordy na zlocie! Idzie ku lepszemu!
Esti ja też się cieszkam, i zrobimy sobie nowe zdjęcie do familiady!![/QUOTE]Dokładnie tak, co do wszystkiego! :cool3: W domkach głównie śpimy, tamsą dwa takie zarąbiste miejsca gdzie zmieścimy się WSZYSCY :) Dlatego spanie, to pikuś ;)

Zdjęcie do Familiady OBOWIĄZKOWE!!! Jak zawsze :loveu:
A mamusię przygarniesz? :cool3:

[quote name='Marta_Ares']my niestety na dzień dzisiejszy się wypisujemy :-([/QUOTE]
Kurczę, dalczego? :placz: Nic się nie da zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']i to jakie zajebiste! :evil_lol:
tylko teraz nie wiem co z Gramem :diabloti: bo znając jego będzie pieski kilim[/QUOTE]

oj tylko pudla kilim, a pudla nie biorę więc chill xD chyba, że będę zmuszona, ale wydaje mi się, że w domu ogarną tydzień jakoś

[quote name='Estera']

Dokładnie tak, co do wszystkiego! :cool3: W domkach głównie śpimy, tamsą dwa takie zarąbiste miejsca gdzie zmieścimy się WSZYSCY :) Dlatego spanie, to pikuś ;)

Zdjęcie do Familiady OBOWIĄZKOWE!!! Jak zawsze :loveu:
A mamusię przygarniesz? :cool3:

[/QUOTE]

No raczej! Mimo, że zepsułaś kariere wystawową Rejmonda w tym roku to przygarnę xD. Ale muszę nadrobić przytulanie do piersi, tak jak pisałyśmy, na porost, u Basi się przecież udało!
Ej a my tylko te zdjęcia robimy i robimy a jeszcze nie wysłaliśmy zgłoszenia, ja proponuje jakoś w listopadzie/grudniu, Baśka już wtedy będzie duża to też będzie mogła xD

[quote name='rose']to do mnie? :P
jak tak to z jaką pleśnią o co chodzi? :P[/QUOTE]

Czy Ty jesteś Ania? Nie, Ty jesteś Roseeee z naciskiem na EEEEE xD
Ania to pineska czy tam pinezka nie pamiętam xD.
A pleśń to brat miotły, wiesz wiesz. Unbebable wytłumaczy xD

Aresy nooo :( Nie możecie... kto będzie gotował?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']
Domek największy zajmuję dla
1.Estera
2.Eliza
3.Asia
4.Basia
[COLOR=#ff0000][B]5.Ania[/B][/COLOR]
6.Martynka
7.Aleks
8.Patryk
9.Komar
10.Gosia
11.TZ Gosi
[/QUOTE]

stąd moje pytanie :P

[quote name='Atkaaaa']
Czy Ty jesteś Ania? Nie, Ty jesteś Roseeee z naciskiem na EEEEE xD
Ania to pineska czy tam pinezka nie pamiętam xD.
A pleśń to brat miotły, wiesz wiesz. Unbebable wytłumaczy xD

Aresy nooo :( Nie możecie... kto będzie gotował?[/QUOTE]

Gotować może Patryk, bo lubi a jak nie lubi to polubi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']strasznie chujowy z ciebie organizator, wiedziałam że można na ciebie liczyć :loveu: :evil_lol:[/QUOTE]
:mad: :evil_lol:

[quote name='Atkaaaa']
No raczej! Mimo, że zepsułaś kariere wystawową Rejmonda w tym roku to przygarnę xD. Ale muszę nadrobić przytulanie do piersi, tak jak pisałyśmy, na porost, u Basi się przecież udało!
Ej a my tylko te zdjęcia robimy i robimy a jeszcze nie wysłaliśmy zgłoszenia, ja proponuje jakoś w listopadzie/grudniu, Baśka już wtedy będzie duża to też będzie mogła xD[/QUOTE]
To nie ja! to regulamin! :cool3:
Basia będzie duża?! Boże to już w tym roku, jak te dzieci szybko rosną :placz:
:loveu:

[quote name='Asia & Ginger']Ja też się chętnie poprzytulam do Esterki, już nawet raz podobno spałam z głową między jej piersiami. :-o :oops: Esti była przerażona po przebudzeniu, bo myślała, że to jakiś zboczeniec, na szczeście to byłam tylko ja, więc spała dalej w najlepsze. :evil_lol:[/QUOTE]Cśśś. Wszystko musisz wypaplać? :shake:

[quote name='Aleks89']A ja?A ja?
A ja miałem spać z Esterą!!!!!!!!!!Żeby mi było ciepło od tłuszczyku.
Atkusia słodkusia cieszkam się po ch....ju fest ,że jedziesz.
Aresowa ma w łeb łopatą za to ,że nie jedzie.[/QUOTE]Ojejku jej :loveu::loveu::loveu:



Kurczę, co noc z kim innym będę? :loveu: 3 noce zaklepane, kto następny? :diabloti:

[quote name='Unbelievable']
Mi do listy proszę dopisać jeszcze Jednorożca, specjalnie dla Aleksa :*[/QUOTE]
chyba nie wiem o co chodzi, ale pewnie nie muszę :eviltong:

[quote name='rose']
Gotować może Patryk, bo lubi a jak nie lubi to polubi :diabloti:[/QUOTE]bardzo podoba mi się ten pomysł :diabloti: Mam nadzieję, że umie też rozpalać grilla i ognisko - przyda mi się pomoc ... :roll:


[quote name='Aleks89']Jezu jak tu sztywno i nuuuudno[/QUOTE]
[quote name='rose']noo.................[/QUOTE]:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']to ja zajmuję 4 noc :D
ja Ci pomogę z ogniskiem, do kuchni się nie mieszam, bo znów zepsuję jajecznicę, której nie da się zepsuć :D[/QUOTE]
Dobrze :loveu:
Jeszcze 2 noce wolne :cool3:

Cieszę się, że mi pomożesz, mam nadzieje, że siebie nie podpalisz :cool3: Jajecznica była dobra, to , że wyglądała dziwnie to nie ważne :cool3:

[quote name='Aleks89']Nie ma ,któraś z was kolegi-przystojnego faceta geja? :P Żeby pojechał na zlot?:P To wtedy będę miał z kim spać.
Estera-nie tego twojego nie chce :P od razu mówie :P[/QUOTE]
Jedną noc śpisz ze mną, sam chciałeś! A co do kolegi, to ok- milczę :cool3: A może z Holandii Ci kogoś przywieźć? :cool3:


Ognisko rozpala się zapałkami!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Nie ma ,któraś z was kolegi-przystojnego faceta geja? :P Żeby pojechał na zlot?:P To wtedy będę miał z kim spać.
Estera-nie tego twojego nie chce :P od razu mówie :P[/QUOTE]


[URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/189860_191344370903778_4575923_n.jpg[/URL] hm, przystojny? :D tylko takiego mam/znam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...