Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]IX OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

[CENTER][SIZE=4][B][COLOR=red]ZAPRASZAMY![/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]!![/COLOR][/SIZE][/CENTER]



[LEFT][SIZE=2]Tegoroczny zlot dogomaniaków odbędzie się w Jeleniu :cool3:[/SIZE] kolo Szczecinka :)
Zmiena corocznego terminu- nie beda to wakacje, a WRZESIEN ;)
[/LEFT]

Tutaj jest link do ośrodka: [URL]http://www.wjeleniu.pl/index.php?id=1[/URL]


[LEFT][B][COLOR=darkorange]Termin zlot:[/COLOR][/B][/LEFT]
[LEFT][SIZE=5][B][B]17-23 września [/B][/B][/SIZE]
[/LEFT]



[LEFT][B][COLOR=darkorange]Cena[/COLOR][/B]
[/LEFT]

[LEFT][B][SIZE=3]35zł od osoby za dobę[/SIZE][/B]. [COLOR=red][B]Za cały pobyt wyjdzie 210zł!![/B][/COLOR]
[/LEFT]



[LEFT][COLOR=red][B]Osoby w namiocie - jesli beda chetni - dowiem sie :)[/B][/COLOR]
[/LEFT]


[LEFT][B][COLOR=red]Psy 1wszy- 5 zł za dobę :smile: [/COLOR][/B][B]- ale mogą jechać tyko psy nad którymi właściciel panuje i nie są agresywne do ludzi i innych czworonogów![/B]
Każdy kolejny 2,5 zł za dobę.
[/LEFT]



[LEFT]Miejsc jest sporo, mysle, ze i tak wszystkiego nie zajmiemy.
W kazdym badz razie:

[B]Ośrodek posiada:[/B]
3 domki letniskowe 8-12, 6-10 oraz 3-5 osobowe, z kuchniami i łazienkami oraz murowane pawilony z łazienkami i aneksami kuchennymi, wyposażonymi w niezbędne rzeczy umożliwiające samodzielne przygotowanie posiłków.

Pobyt w domkach zaczyna się o godz. 13-tej dnia pierwszego, a kończy o 12-tej dnia ostatniego.

[B]Domek 8 - 12 osobowy[/B] składa się z czterech niezależnych pokoików, salonu, kuchni oraz łazienki z przynależnym tarasem
[B]Domek 6 - 10 osobowy[/B] składa się z trzech niezależnych pokoików, saloniku, kuchni, łazienki oraz przynależnym tarasem
[B]Domek 3 - 5 osobowy[/B] składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju oraz łazienki i przynależnym do niego tarasem wypoczynkowym

Czyli maxymalnie 27 miejsc + 4 pawilony, jak bedzie potrzeba dowiem sie ile miejsc :)




Osrodek jest bardzo ladny, nowy, czysty, zadbany i caly dla nas i naszych psiakow!
[/LEFT]
Na terenie osrodka jest miejsce na ognisko, fajne podwyzszone, zadaszone miejsce na grilla. Do tego ogromny imprezowy namiot, z kanapami, stolikami.
W namiocie sprzét grajacy ze sporymi glosnikami. Stol do ping-ponga, pilkarzyki. dla kazdego cos dobrego :cool3:

[B][COLOR=#ff0000][SIZE=5]
ZAPRASZAM SERDECZNIE!!![/SIZE][/COLOR][/B] :cool3:

Edited by Estera
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][SIZE=4][COLOR=purple][B]Zapraszam do zapisów!![/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]


[COLOR=#800080][SIZE=4]Lista zlotowiczów:[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#ffa500][B]1./2. Estera + os. tow. (siostra :cool3: ) + 3 psy (Bydgoszcz)[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ffa500]3./4. Rose + os. tow. + 2 psy, kot, chomik, mama :roll: ( Skórzewo)
[/COLOR][COLOR=#ffa500]5. Komar + gitarra (zamiast[/COLOR][COLOR=#FFA500]psa :roll: :lol: ) (Wrocław)
6. Asia & Ginger + Ginger (Rawicz)
[/COLOR][COLOR=#FF0000]7./[/COLOR][COLOR=#FFA500]8.[/COLOR][COLOR=#FF0000] Martyńcia Blebluchozaurus+ Szczur z Miotłą+ [/COLOR][COLOR=#ffa500]Basia+ Chomik- domek[/COLOR]- [COLOR=#FF0000]łoże małżeńskie (cały świat) [/COLOR][/B][COLOR=#FF0000]
[/COLOR][B][COLOR=#ffa500]9. Aleks89 + 2 psy (Gliwice)[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]10. Karilka + pier Dolce + coś (psy też opłacone! )
[/COLOR][COLOR=#ffa500]11. /12. Atkaaa + os.tow. + Raymon (Gdynia)[/COLOR][/B][COLOR=#ffa500]
[/COLOR][COLOR=#ffa500][B]13. Mysia_ + pies (Zabrze)
[/B][/COLOR][B][COLOR=#ffa500]14. Talia - domek - suka sztuk 1 (Toruń)
[/COLOR][/B][COLOR=#ffd700]
[/COLOR]
[B]Osoby , które "wpadną" na kilka dni :cool3:
1./2. Ancor + Agnisia + 2 psy
3. Kara + psy
4. Soko + pies[/B]

[COLOR=#ffa500][B]osoby, które zapłaciły zaliczke[/B][/COLOR][COLOR=black]
[B][COLOR=red]osoby, które zapłaciły całość za zlot (za siebie, za ew. psy bede zbierac na miejscu)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][COLOR=blue]osoby pod namiotami
[/COLOR][/COLOR][/B]

[/COLOR]Do 15 lipca będę zbierała zaliczki, ponieważ muszę wpłacić zaliczkę właścicielowi :)
Zaliczka wynosi - 100 zł od osoby.
Całość 210 zł od osoby i 30 zł psa.


[B]Estera Owczarska
mBank
[URL="https://www.mbank.com.pl/accounts_list.aspx#"]57 1140 2004 0000 3102 7426 7952[/URL]

Zaliczka w wysokości 100 zł w tytule "[COLOR=#008000]nick+IX zlot[/COLOR]" [/B]

Edited by Estera
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']O wlasnie, prosze zapisywac sie tak jak Rose zapoczatkowala :cool3:

Rose mama mama, ale co z Paciem?![/QUOTE]

mama przygotowuje najlepsze mleko na noc! bez mamy ani rusz. nie zasnę.

mam se kawalera szukacc a Ty mi Papcia wciskasz na chama..

[quote name='komar']zglaszam z tym ze do 21 wrzesnia:)
i pytanie brzmi:) czu musze placic z calosc czy moge te dwie doby pominąć??:)[/QUOTE]

może być tak że Papeć przyjedzie tylko na weekend to byście sie wtedy podzielili ta kwotą, ale to jeszcze nic pewnego :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']hehehehehhehehe Gramuś będzie miał co robić[/QUOTE]
Martyńcia Blebluchocoś tam, Ty się nie zapisałaś a Gramuś jedzie? :cool3: A miotełkę też nam wyślesz? :cool3:

[quote name='komar']zglaszam z tym ze do 21 wrzesnia:)
i pytanie brzmi:) czu musze placic z calosc czy moge te dwie doby pominąć??:)[/QUOTE]
No Komarku, jako drugi organizator tym samym wybrałeś termin, więc lecę zmienić :cool3:
Co do płatności, to pisałam Ci prywatnie, jak znajdzie się ktoś tylko na weekend to za tyle ile jesteś :)

[quote name='basia bonnie']to wezmę mu też drugiego chomika[/QUOTE]
Basiulek :loveu: Czy Ciebie i Martyńcie zapisać jako Basia + jej dzieffcyna? :cool3:

[quote name='rose']mama przygotowuje najlepsze mleko na noc! bez mamy ani rusz. nie zasnę.

mam se kawalera szukacc a Ty mi Papcia wciskasz na chama..

może być tak że Papeć przyjedzie tylko na weekend to byście sie wtedy podzielili ta kwotą, ale to jeszcze nic pewnego :P[/QUOTE]Głupiaś, jejku jakaś Ty głupia :loveu: Dobrze weź mamę i Klarcię, coby pić się dziecko nauczyło :lol:
Ej nie, jak to Papeć tylko na weekend? Co to ma być? Ktoś musi mi pomóc z psami, zobacz, że całe trio biorę :cool3:
Mam nadzieję, że Jessi przeżyje :roll:

[quote name='Marta_Ares']Marta_Ares + os. towarzysząca (kucharz :diabloti:) + lwiątko kujawskie + pseudo husky termin ten wcześniejszy jakby dało radę :)

ps. Mayka uwielbia ruchome przekąski :diabloti:[/QUOTE] :multi: Cieszę się Martusia :cool3: A skoro kucharz jedzie, to ja liczę na naleśniki!!! :lol:

[quote name='Asia & Ginger']Asia & Ginger + Ginger

I będę się modlić, żeby termin zjazdu nie wypadł mi w tym samym czasie. :modla:


Czy w tym roku ktoś będzie chciał koszulki zlotowe?[/QUOTE]
Powiedz im, że zjazdu mieć nie możesz bo nie i już :lol:
Ja bym chciała koszulkę w tym roku :cool3:



Listę zlotowiczów uzupełnię popołudni, bo właśnie spóźniłam się na uczelnię :lol:

Edited by Estera
Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']A ja niewyspany byłem więc mi się zapomniało;D

Więc dlaczemu jeszcze nie jestem zapisany??:D

Komar + gitarra:D[/QUOTE]
No już Cię zapisałam mój drogi, nie bój żaby :cool3: To jasne chyba dla Wszystkich, że zlot bez Komcia to....nie zlot :cool3:

[quote name='Unbelievable']Martyńcia Blebluchozaurus+ Szczur z Miotłą+ Basia+ Chomik- domek- łoże małżeńskie (cały świat)[/QUOTE]:loveu:

[quote name='basia bonnie']Nic więcej dodawać nie trzeba. :loveu:[/QUOTE]Super super dzieci, zapisałam Was. Życzę Wam wszystkiego dobrego, ale czy Wy czasem nie jesteście w jakiś tam sposób spokrewnione? :roll:

A tak serio serio, to oprócz Basi , Martynko bierzesz chłopa na zlot ? :)

Link to comment
Share on other sites

Oki :lol:

Jakby co, to tam w jednym domku, jest taki pokoik z łóżkiem małżeńskim (no znaczy się....wszystkie są z kanapami :lol: ) i łóżkiem pojedynczym.
Więc możecie w trójkę dostać ten pokój i się zmieniać :lol:
Raz Martyńcia + chłop
potem Martyńcia + Basia
a potem ........ Basia + chłop Martyńci :roll:

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Oki :lol:

Jakby co, to tam w jednym domku, jest taki pokoik z łóżkiem małżeńskim (no znaczy się....wszystkie są z kanapami :lol: ) i łóżkiem pojedynczym.
Więc możecie w trójkę dostać ten pokój i się zmieniać :lol:
Raz Martyńcia + chłop
potem Martyńcia + Basia
[B]a potem ........ Basia + chłop Martyńci :roll:[/B]

:lol: :lol: :lol:[/QUOTE]
holaholahola! basia by chciała, ale ja jej nie dam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']holaholahola! basia by chciała, ale ja jej nie dam :evil_lol:[/QUOTE] :lol: :lol: :lol:

[quote name='Marta_Ares']ja też chce łoże małżeńskie :diabloti: musi być wyspany, zeby dobre naleśniki robił :P[/QUOTE]spoczi ;) Tam są prawie wszędzie kanapy, będę mieć raczej problem z tymi co będą chcieli mieć łóżko tylko dla siebie :lol:

Bo chyba tylko jeden pokój , właśnie ten 3 osobowy jest z pojedynczym łóżkiem....

No zobaczymy, kto z kim w łóżku wyląduje :lol:
Na razie zbieramy chętnych, a z nimi kruchutko, oj kruchutko :(

Link to comment
Share on other sites

To i tak już będzie wieeelka radość, że Martynkę z Gramisiem i Brumi zobaczę przez kilka dni. :loveu: Jak będzie chłop to też fajnie, poznam i spiję, a jak nie to trudno, wtedy Martynka only for me.

No i Was wszystkich będzie tak fajnie zobaczyć, tak mi zlotów brakowało! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']To i tak już będzie wieeelka radość, że Martynkę z Gramisiem i Brumi zobaczę przez kilka dni. :loveu: Jak będzie chłop to też fajnie, poznam i spiję, a jak nie to trudno, wtedy Martynka only for me.

No i Was wszystkich będzie tak fajnie zobaczyć, tak mi zlotów brakowało! :multi:[/QUOTE]No nie będzie only for you, bo chyba z nami też trochę czasu spędzicie, co? :razz:
Mi też zlotu, takiego ogólnego brakowało :)

[quote name='Okamia']Okamia (na 50% na ten moment) + i tu rodzi się pytanie czy coś ze mną pojedzie :)[/QUOTE]
zapisałam :)

[quote name='Karilka']Karilka + pier Dolce + coś(?, mam aktualnie 2 "cosie") + może os. tow?

Estera napisz do Shilomaniak - mam nadzieję, że będą chętni ;).

Buziolki :D (sweeet!)
Karina.[/QUOTE]
dzięki, zaraz napiszę :)
Buziolki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...