Jump to content
Dogomania

12 lat bylem pupilkiem a teraz porzucono mnie jak stary przedmiot


Anka_M

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anka_M']A wiec kochane dziewczyny wszystkim serdecznie dziekuje za pomoc w poszukiwaniach i oglaszam z wielka radoscia ze od wczoraj PAN PIKUS zosttal warszawiakiem.... jak ja sie ciesze................o matko ..............[/QUOTE]

Nooo witam ziomala, czytałam na zielonym forum :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka_M']A wiec kochane dziewczyny wszystkim serdecznie dziekuje za pomoc w poszukiwaniach i oglaszam z wielka radoscia ze od wczoraj PAN PIKUS zosttal warszawiakiem.... jak ja sie ciesze................o matko ..............[/QUOTE]

[quote name='Anka_M']Tak i ogromne podziekowania dla Was dziewczyny w oglaszaniu go i udostepniani na fb..... jego nowa Pani od wczoraj jest jeszcze szczesliwsza bo ma przy sobie Pana Pikusia[/QUOTE]

To czekamy już tylko na dobre wieści i może foteczki.

Link to comment
Share on other sites

Rowniez tutaj chcialam ogromnie podziekowac Pani Luizie za to, ze mimo takiej odleglosci przyjechala po Piksia vel Fikusia i zabrala go do siebie. Jeszcze raz dziekuje wszystkim dziewczynom ktore opmagaly w oglaszaniu Pikusia :) Wspolnymi silami udalo sie..... teraz Pikus jest szczesliwy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka_M']Wklejam zdjecie jak Pan Pikuś vel Fikus wyleguje sie na kanapie a główke ułożyl na nogach swojej Pani:)
[url]http://images47.fotosik.pl/1510/a475e33a46772684.jpg[/url]
[/QUOTE]

No i tak ma być:) - najprawdziwszy jamniorek w swoim naturalnym środowisku - w kołderkach, w łóżeczku... aż się oczy pocą patrząc na to szczęście:):):)
Jeszcze raz wielkie dzięki Pani Luizo") i uściski dla Fikusia:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...