Jump to content
Dogomania

Chorzów 16.09.2007r. - Krajowa


Collieland

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bardotka']No my z Musiałkiem pewnie tez będziemy i na ciasto się piszemy hihihi :loveu:[/quote]
Już teraz cieszę się na to spotkanie!:lol:

[quote name='Agasia']Jak ma być dużo basków i ciasto to nie ma już szans żebym nie jechala :D[/quote]
[B]Agasia[/B] - [I]my som[/I] już umówione, prawda?

[quote name='Codik&Toffik']Tak idziemy na JH :lol: A czy idziemy jak burza to nie wiem, ale mam nadzieję, że tak będzie :cool3:[/quote]
W każdym razie widać Ciebie na ringach MP!:lol:

[quote name='Morris']Znamy się, ale tylko z widzenia. Z Łodzi bodajże ;) .[/quote]
No to musimy się poznać osobiście. Nie ma innego wyjścia, prawda?:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Oj chyba braknie tego ciasta :evil_lol:. 2 blachy musisz Asiaczku przywieźć minimum :lol:.[/quote]
2 blaszki to i tak muszę zrobić, bo... obiecałam Prezesowi. Z tego wynika, że chyba 3 blaszki powinna upiec..... W co ja się dałam wnamewrować?!:crazyeye:

[quote name='Agasia']Tuż to niedlugo Asiaczek będzie najbardziej obleganym stoiskiem gastronomicznym, nalesniki i Michalowki sie schowają :)[/quote]
Hihihi, zawsze mogę wziąć ze sobą grilla, jakieś karkóweczki, kiełbaski i wtedy rzeczywiście będzie konkurować z Michałówką...

A co do naleśników, to tez żaden problem. Napiec dzień wczesniej naleśników, wziąć w słoiczkach różne nadzienia i w grillowym ciepełku można lekko podgrzać naleśnik.

Nie widzę tutaj żadnego problemu. No, może jeden: kiedy mam prezentować baski, jak cały czas będe odwracała karkówkę na grillu lub podgrzewała naleśniki...?:cool3:
A, i czy będzie mi się chciało...:oops: Bo ja z natury taka bardziej leniwa jestem.:oops::oops:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...