Jump to content
Dogomania

Chorzów 16.09.2007r. - Krajowa


Collieland

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bety']A ja mam małą prośbę :modla: :modla: :modla: do wystawiających się, zwiedzających i fotografujących. Jakby ktoś z Was był tak miły i mógł zrobić fotkę Akicie Amerykańskiej o numerze katalogowym 579 (suka w klasie młodzieży). Amerykańce będą na ringu 10 i wchodzą jako drugie po akitach japońskich. Będę dozgonnie wdzięczna :modla: :modla: :modla:
Pzdr[/quote]

No patrzciesz jakie modly zanosi :eviltong: zeby miec zdjecie akitki ktorej jeszcze na oczy nie widziala:evil_lol: I co Asiaczek zrobisz jej ta przyjemnosc;) Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Asiaczek[/B] - ciasto ciastem, a wystawa wystawą;) W końcu ktoś musi mówić że się nie może doczekać, bo to daje dużo pozytywnych wrażeń i nadziei na przyszłość:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nadziei na przyszłość na wystawę of course! (żebyście nie mówili że po angielsku "oczywiście" nie umiem powiedzieć:razz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franka']No patrzciesz jakie modly zanosi :eviltong: zeby miec zdjecie akitki ktorej jeszcze na oczy nie widziala:evil_lol: I co Asiaczek zrobisz jej ta przyjemnosc;) Pzdr.[/quote]
Będę próbowała...;)

[quote name='Goldek'][B]Asiaczek[/B] - ciasto ciastem, a wystawa wystawą;) W końcu ktoś musi mówić że się nie może doczekać, bo to daje dużo pozytywnych wrażeń i nadziei na przyszłość:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nadziei na przyszłość na wystawę of course! (żebyście nie mówili że po angielsku "oczywiście" nie umiem powiedzieć:razz:)[/quote]
Hahaha, ale wymodziła!:lol:

[quote name='Draczyn']Numerkow nie dostałam, ale namalowalam je sobie sama flamastrem na kartonikach. Moze to przejdzie, gdyby byla ogromna kolejka, jak myslicie??????????[/quote]
Przejdzie, przejdzie. Oby tylko dokumenty były na ringu, to nie ma co sie przejmowac numerkami...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franka']No patrzciesz jakie modly zanosi :eviltong: zeby miec zdjecie akitki ktorej jeszcze na oczy nie widziala:evil_lol: I co Asiaczek zrobisz jej ta przyjemnosc;) Pzdr.[/quote]


A co - jak taka jedna :eviltong: :evil_lol: co jedzie na wystawę i się będzie wystawiać fotek nie robi to trzeba dobre duszyczki :loveu: poprosić :modla: . No nie? :ylsuper:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']No to na jutro duża wrażeń będzie dla mnie :lol:
Dobrze że mamy blisko, prześpie sie troche :D[/quote]

A ja nie:placz: ale nieważne, ważne że się z dogomaniakami spotkam:)
Asiaczku, jak będę przy waszym ringu to mnie z koleżanką (ewentualnie) przygarniesz? Chciałabym pieski pogłaskać...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']A ja nie:placz: ale nieważne, ważne że się z dogomaniakami spotkam:)
Asiaczku, jak będę przy waszym ringu to mnie z koleżanką (ewentualnie) przygarniesz? Chciałabym pieski pogłaskać...:loveu:[/quote]

Hej Goldek :loveu:
Będziesz? Moze się poznamy? :cool3::cool3: Jak coś pisz 8039497 :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']ponieważ moje chłopie skasowało samochód a inny transport samochodowy jest baaardzo niepewny :placz: czy ktoś ze śląska może mi powiedzieć jak mam dojechać na wystawę z dworca PKP Katowice ???

Bardzo proszę !!![/quote]
wsiadasz w tramwaj nr 7 spod dworca i jedziesz, jedziesz i jedziesz - przez katowice, potem chorzow a w swietochlowicach pytasz o skalke i jestes na miejscu! Przechodzisz przez ulice kierujac sie w prawo, po wyjciu z przystanka.

Link to comment
Share on other sites

tram 7 narazie nie jezdzi,musisz pod dworcem na przystanku poszukac "za tramwaj"autobusu",po prawej 2albo 3 tor,teraz ten bus jedzie bo jest remont...on jedzie do piekarskiej w chorzowie,tam wysiadasz i czekasz na tramwaj 7,lepiej wczesniej wysc bo moze i godzine jechac!
powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...