Jump to content
Dogomania

Chorzów 16.09.2007r. - Krajowa


Collieland

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Collieland']Nie mamy rozpiski godzinowej - bo to tylko przedłuża sędziowanie. Buldogi francuskie są na początku stawki - radzę więc być bliżej godz. 10-tej[/quote]Ale co sie stalo, ze numerki nie doszly do tej pory. To nam jest bardzo nie na ręke, bo trzeba bedzie wcześniej wyjechac, aby stanąc w kolejce po numerki, a z Warszawy mamy kawal drogi

[quote name='Collieland']i jak ??? Doszły już do Was wszystkie potwierdzenia ???[/quote]Właśnie byl listonosz i dziś też nie ma potwierdzenia, ani numerkow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Ale co sie stalo, ze numerki nie doszly do tej pory. To nam jest bardzo nie na ręke, bo trzeba bedzie wcześniej wyjechac, aby stanąc w kolejce po numerki, a z Warszawy mamy kawal drogi[/quote]

Nie mam pojęcia - wszystkie potwierdzenia wysłaliśmy w sobotę, te co wyszły wieczorem poszły priorytetem. Mam nadzieję, że jutro wszystkie pozostałe dojdą !!!

Link to comment
Share on other sites

Doszło wszystko i muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem. Kupn na katalog, stawka, mapka dojazdu... :):):) Jeśli wystawa będzie tak porządnie zrobiona jak potwierdzenie, to będzie najlepszą wystawą na której byłam (choć bylo ich niewiele, bo 5, ale zawsze coś:) więc jest na lokacie:) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collieland']Może w stolicy listonosze strajkują ??? :roll:[/quote]

Może morze nam pomoże a jak morze nam nie pomoże, to pomoże nam Pomorze:P :) Mieliśmy to w czwartej klasie... Ale rzeczywiście nie ma tych potwierdzeń... (mówię o innych, bo ja dostałam:))

Link to comment
Share on other sites

Do mnie dotarło dopiero dzisiaj. Przed moją filką naliczyłam 55 psów... Jak myślicie o której Andrzej Kto upora się z taką ilością? Nie wiem o której wyjechać... :roll: Goldek, o której wyjeżdżasz?? Też jestem z okolic Krakowa, dlatego pytam :lol:

Collieland,jestem miło zaskoczona. Dla Bijou czeka jakaś nagroda za 500 zgłoszenie na wystawę. Super! A tak przy okazji, wysłałam pieniądze póxniej za wystawę. Wezmę potwierdzenie zgłoszenia, potwierdzenie wpłaty i w Sekretariacie spokojnie odbiorę numerek i katalog? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...