Jump to content
Dogomania

Chorzów 16.09.2007r. - Krajowa


Collieland

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super! Dzięki za informacje!
Szkoda, ze nie ma godzin co do poszczególnych ras, ale za dużo wymagam , a i tak się ciesze, że jest stawka. Nie to co we Wrocławiu.

A tak nawiasem mówiąc to jak dobrze, że ring VI jest blisko IX.:cool3:
Zobaczymy, może uda mi się myknąć by ufocić białą hiszpankę i rudego tollerka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collieland']Stawki, plan sędziowania, program wystawy - już na oddziałowej stronie !!![/quote]A czy nie zaduzo bym chciala, ale jak można by bylo sie dowidzieć, o ktorej zaczynaja sie buldozki francuskie, to bylabym cala happy, bo mamy dozc daleko i w zwiazku z tym jest to dla nas dość istotne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']No widzę że sędzina Semik odstraszyła reprezentantów V grupy :evil_lol:.

Asiaczku ja niestety nie przyjadę na wystawę :-(. Ale mam nadzieję że spotkamy sie w Łodzi albo we Wrocławiu ;).[/quote]
Szkoda:placz:, byłaby szansa pogadania trochę dłużej... No nic to. Może w Łodzi albo we Wrocku. Ale pewnie więcej czasu będzie we Wrocku, bo na Klubowej to ja będę zakręcona "jak ślimaka domek"...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Basenji są na ringu nr 11 (tam, gdzie charty) i startujemy o godz. 10:00.:lol:
Pzdr.[/quote]

Dzięki.:)
Bo sobie przeglądam plan sędziowania i myślę że chyba się będę musiała rozmnożyć. Jest około 10 ras które chciałabym obejrzeć w tym samym czasie:p Ciekawe jak to zrobię... Ale jedno jest pewne - nie będę się nudzić:)
(bo zawsze na wystawach się nudzę, nigdy nie patrzę na inne rasy i czekam przy moim ringu... A tak to nagle zaczęłam myśleć - w końcu to nie ciągłe czekanie tylko niemal latanie z wywieszonym jęzorem od ringu do ringu:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...