Jump to content
Dogomania

Chorzów 16.09.2007r. - Krajowa


Collieland

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Hurra, rzutem na taśmę Poczta Polska postarała się - mam potwierdzenie z Chorzowa!!!:lol:
Mapka, kupon na katalog, numerki... wszystko się zgadza...
Dzięki!

BTW - dostałam tez potwierdzenie na Klubówkę do Łodzi, ale... zgłosiłam 8 psów i dostałam 8 potwierdzeń, każde w osobnej kopercie... PO CO MI TO!? czy naprawdę O/Łódź nie ma na co wydawać pieniędzy?
A, i jeszcze jest to priorytet, każdy w cenie 2,15 zł...:cool1:
Pzdr.[/quote]

co do łodzi to prawda, ja ted dostałam 2 koperty, nie szkoda im kasy, mogliby wiecej lepszych nagród dac ;)
sorry za to ze pisze o lodzi ale to porownanie i wychodzi ze chorzów mądrzejsze :diabloti:

oo super ze bedą kubeczki :loveu: juz nie moge sie doczekac!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collieland']Mogę chyba zdradzić, że upominkiem będzie okolicznościowy kubek, z którego pijąc kawę w zimowę wieczory będzie można wspominać miłe chwile spędzone w Świerklańcu :lol:

Co do stoisk obawiam się, że w Świerklańcu, poza gastronomią nie będzie żadnych.[/quote]

Hehe... Oby te kubeczki nie były na otarcie łez, jak coś pójdzie nie tak. Co przy moim łysym suczu jest całkiem możliwe :lol:

Dzięki za info co do stoisk. Przed chwilką wróciłam z zoologa. Udało mi się dostać jakiś łańcuszek, więc jutro jakoś oblecimy. W niedzielę, mam nadzieję, znajdę coś bardziej odpowiedniego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']E, nie narzekaj! Na Klubówce będą, we Wrocku - tez będzie coś słodkiego...
Pzdr.[/quote]
Nie mam powodu by narzekac... Klubowka coraz blizek w koncu :) Tak sobie tylko stwierdzam fakty :diabloti:
Jak narazie probowałam tylko 'Asiaczkowej Zebry' i bardzo mi smakowala!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ooooo, "zebra" to była chyba rok albo 2 lata temu w Gorzowie...:evil_lol: Rzeczywiście masz zaległości...ciastowe:lol:
Pzdr.[/quote]
Hihi ... tak w Gorzowie :) Moje 'pierwsze' i jedyne spotkanie z wypiekiem Asiaczkowym :cool1: Ale za to jakim dobrym !!!
Czas nadrobic zaleglosci!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nadrobisz!
Tylko szkoda, ze się nie zgadało z tym ciastem, jak byłaś w w-wie poprzednim razem... Że też ja o tym nie pomyślałam...:cool3:
Pzdr.[/quote]
A tam, oczywiscie ze jestes usprawiedliwiona.. Przeciez wiadomo, ze w natłoku obowiazkow i rzeczywistosci czasem sie zapomina o tak prozaicznych sprawach jak... ciasto:lol:
Na szczescie teraz jak za pare dni bede to sie załapie.. i zaczne nadrabiac zaległosci ciastowe

Link to comment
Share on other sites

A ja mam małą prośbę :modla: :modla: :modla: do wystawiających się, zwiedzających i fotografujących. Jakby ktoś z Was był tak miły i mógł zrobić fotkę Akicie Amerykańskiej o numerze katalogowym 579 (suka w klasie młodzieży). Amerykańce będą na ringu 10 i wchodzą jako drugie po akitach japońskich. Będę dozgonnie wdzięczna :modla: :modla: :modla:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...