Jump to content
Dogomania

Chorzów 16.09.2007r. - Krajowa


Collieland

Recommended Posts

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Proponowana obsada sędziowska:[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]I FCI[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Paweł Tiahnybok[/B] – owczarki niemieckie[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Tomas Rohlin (Dania)[/B] – owczarek szetlandzki, bouvier des flandres, Australian Cattle Dog, Australian Kelpie, o.australijski[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Andrzej Zamoyski[/B] – o.podhalański, PON, bearded collie, border collie, briard, o.belgijskie, welsh corgi[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]George Kostopoulos (Grecja)[/B] – collie rough & smooth, bobtail, pozostałe[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]II FCI[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Małgorzata Jabłońska[/B] – sznaucery, pinczery[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Piotr Król[/B] – czarny rosyjski terier[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Andrzej Kot[/B] – berneński pies pasterski, dogue de bordeaux, dogi niemieckie, duży szwajcarski pies, entlebucher, fila brasileiro, hovavart, landseer, leonberger, pies z majorki, pirenejski pies górski, shar-pei, bernardyny[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Marek Lewandowski[/B] – boksery, buldog angielski, cane corso, mastify, nowofundland, o.kaukaski, o.śr-azjatycki, rottweiler, tosa, pozostałe[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]III FCI[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Piotr Król[/B] – American Staffordshire Terrier, Bullterrier, Jack Russel Terrier, Parson Russel Terrier, Staffordshire Bull Terrier[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Lioudmila Tchistiakowa (Rosja) [/B]– yorkshire terrier, bedlington terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Lakeland Terrier, Terier czeski, cairn terrier, kerry blue terrier[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Katarzyna Nitka[/B] – foksteriery, niemiecki terier myśliwski, skye terrier, terier szkocki, terier walijski, west higland white terrier, airedale terrier, pozostałe[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]IV FCI[/FONT][/SIZE]

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Małgorzata Lewandowska[/SIZE][/FONT][/B]


[SIZE=3][FONT=Times New Roman]V FCI[/FONT][/SIZE]

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Eli -Marie Klepp (Norwegia)[/SIZE][/FONT][/B] - basenji, podenco ibicenco, podenco portugalski, Pies Faraona

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mariola Agata Semik - pozostałe[/SIZE][/FONT][/B]


[SIZE=3][FONT=Times New Roman]VI FCI[/FONT][/SIZE]

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Marek Roszkiewicz[/SIZE][/FONT][/B]


[SIZE=3][FONT=Times New Roman]VII FCI[/FONT][/SIZE]

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Henryk Fonfara[/SIZE][/FONT][/B]


[SIZE=3][FONT=Times New Roman]VIII FCI[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Andrzej Stępiński [/B]– cocker spaniel angielski i amerykański, springer spaniel angielski i walijski, golden retriever[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Bożena Banasiewicz [/B]– chesapeake bay retriever, flat coated retriever, labrador retriever, nova scotia duck tolling retriever, płochacz niemiecki, pozostałe[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]IX FCI[/FONT][/SIZE]

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ewa Pyrchała[/SIZE][/FONT][/B]


[SIZE=3][FONT=Times New Roman]X FCI[/FONT][/SIZE]

[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Eli -Marie Klepp (Norwegia)[/FONT][/SIZE][/B]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]MŁODY PREZENTER[/FONT][/SIZE]

[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Piotr Król[/FONT][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jovi'][B]Musiałek[/B], Ty się tak nie ciesz n a tego Duńczyka bo potem się okaże, że to podpucha, a sędziować będzie... ja wiem...np. Szemaraj lub Semik :eviltong:[/quote]

Obsada przezemnie podana jest już potwierdzona, a zagraniczni sędziowie mają już kupione bilety lotnicze :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi'][B]Collieland[/B], brawo ! czyli to nie podpucha , a wypadki losowe to już wola Boża :loveu:[/quote]

zawsze istnieje jakieś ryzyko, ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że to raczej polscy sędziowie potrafią nagle zmienić zdanie na tydzień przed wystawą. Zagraniczni, z którymi dotychczas miałem "przyjemność" byli solidni pod tym względem

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]George Kostopoulos (Grecja) - [/B]ktoś coś słyszał, ktoś coś wie?
[B]
[COLOR=Red]Edit:[/COLOR][/B]

P.S. Na starość oślepłam. Nie wiem czemu,, ale to temu panu wepchnęłam belgi :) Ale że sędziuje je dzień wcześniej na krajowej pastuchów, to i tak pytanie pozostaje aktualne :)
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Do licha...ja tak lubię chorzowskie wystawy ... ale czemu taki sędzia ???:shake:
Do kitu...:roll:[/quote]
[B]cockermanka[/B] widzę, że mamy podobne zdanie...
Taka fajna wystawa, a taki sędzia na spaniele grrrr:angryy:
Chyba w takim razie zaoszczędzę trochę kasiurki i pojawię
się tylko towrzysko z weterankiem Elroyem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...