Jump to content
Dogomania

Bestialskie postrzelenie berneńczyka


KasiaT

Recommended Posts

[quote name='zaginiona sara']Potrzebuję kontaktu do właścicieli psa TTV się zainteresowała sprawą "Blisko ludzi"
Powysyłałam maile ale wiele nie doszło.[/QUOTE]

[B]kahoona [/B]ma nr tel do właściciela-pisz do niej na PW ,to na p Ci poda.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie chcę komentować dyskusji, która tutaj powstała. Najważniejsze jest teraz ukaranie tego bydlaka, który powinien odpowiedzieć za to, co uczynił. Nie ma co do tego wątpliwości. Jeżeli TTV się tym zainteresowało, to jest duża szansa do nagłośnienia sprawy.

Link to comment
Share on other sites

;)[quote name='zaginiona sara']Na razie mam się wstrzymać bo może uwaga się zainteresuje.
Nie bardzo rozumie w jakim celu wysyłałam maile, raczej ttv nie będzie czekać, im więcej osób zobaczy tym lepiej.[/QUOTE]
A czemu masz się wstrzymać?Przecież jak UWAGA będzie chciała zrobić reportaż to zrobi go pomimo wszystko.

Edited by KasiaT
literówki
Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam ostrzeżenie i punkty karne,za to,że zawiadamiałam o tym bestialskim wyczynie-a myślałam,że jest to forum dla psiarzy,a nie "ogrodnicze"....najwidoczniej ciumkanie wszędzie jest w modzie,a sprawy istotne i ważne najlepiej zamiatać pod dywan i udawać,że się ich nie widzi.

Podaję link do reportazu z możliwością odsłuchania w radiu ZET-[URL]http://wiadomosci.radiozet.pl/Programy/Z-Bliska-Magazyn-Reporterow-Radia-ZET/Mysliwy-bez-powodu-zastrzelil-psa-sasiadow[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']chęć wywołania zainteresowania , chęć pomocy/wsparcia w ukaraniu,napiętnowaniu bezzasadnego użycia broni palnej, strzelania do psa sąsiadów skutkującego śmiercią psa, nazywasz spamowaniem ???!!! Ewa[/QUOTE]

Mówię, czym to jest wg regulaminu forum, nie unoś się przesadnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale proszę mi wyjaśnić czemu ma służyć to Forum ? Jeżeli rozpowszechnianie wiadomości o [B]bestialstwie wobec psa,jeżeli szukanie własnie TU pomocy w dązeniu do ukarania winnego[/B] jest nie zgodne z regulaminem ...To co wszyscy mamy zamknec gebę na klodkę i udawac ,że nic sie nie stało ? Byłam przekonana ,że właśnie wśród Dogomaniakow=prawdziwych miłośników psów /i kotów/ nalezy szukac pomocy. ..... Reszte zostawie bez komentarza .Kasiu T głowa do góry jest jeszcze kilka osób ,ktore naprawde chcą pomagac zwierzakom bo czują taka potrzebę.

Link to comment
Share on other sites

A ja gdyby było trzeba,to jeszcze raz wpisałabym się w profile powiadamiając o tym zdarzeniu-nawet mogą zamknąć mi konto.Dziękować temu co nad nami jak mam nadmiar kasy to zawsze mogę przelać na szwajcary w potrzebie,i nie muszę wcale uczestniczyć w bazarkach,na które też dostaję powiadomienia w profilu,nie robiąc z tego afery,a tutaj na tym forum zalogowałam się przypadkiem w celu podnoszenia pewnych wątków.
Bardzo się cieszę,że chociaż garstka ludzi odpowiedziała na mój apel i dzięki temu sprawa nabrała tępa,i zainteresowały się nią osoby,którym dobro i pomoc psom nie jest obojętne.

Edited by KasiaT
literówki
Link to comment
Share on other sites

W profilu to normalne, co innego jak pw ktoś zapycha.
Obojętne w jakim celu.
Ja jak dostanę coś na profil to często zajrzę ale na pw już niekoniecznie.

Taki jest regulamin i tyle, można poprosić o zgodę na rozsyłanie pw moda czy coś, czy w profilu zostawiać.
Dla jednego ta sprawa jest bardzo ważna a innego nie obchodzi i mu się to nie podoba, że coś dostał.
A co kto robi ze swoim kontem na dogo, pw, na co przeznacza pieniądze i w czym bierze udział to indywidualna sprawa każdego.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=zaginiona sara;192530
Dla jednego ta sprawa jest bardzo ważna a innego nie obchodzi i mu się to nie podoba, że coś dostał.
A co kto robi ze swoim kontem na dogo, pw, na co przeznacza pieniądze i w czym bierze udział to indywidualna sprawa każdego.[/QUOTE]

Hmmm tu mnie zaskoczyłaś bo byłam przekonana /do dzisiaj !!!/ ,że to o czym piszemy w tym wątku powinno być [B]ważne dla WSZYSTKICH uważających sie za milośników psów i co wazne chcących ich dobra.[/B]Wiem ,że wiele osób ma tak ustawione ,że na pocztę dostają informacje o nowej PW i dlatego jestem pewna ,że akcja Kasi była jak nabardziej uzasadniona a co ważne pokazała na ile Dogo jest skuteczne.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaginiona sara']Dlatego że nie można na pw rozsyłać wiadomości.
Można wkleić w podpis czy gościnnie w inne wątki.....[/QUOTE]


Dziękuję za wyjaśnienie, bez sarkazmu jak LadyS...
Do rzeczy ja osobiście nie ma [B]ŻADNYCH ZARZUTÓW [/B]do właścicieli psa za to do strzelającego sąsiada , niewątpliwie znającego choć z widzenia rodzinę i ps,a mam [B]WIELE ZARZUTÓW[/B] zważywszy na okoliczności i traumę rodziny, zwłaszcza dzieci. Na tyle na ile pozwala prawo winien otrzymać najwyższą możliwą karę z odebraniem broni na wieki wieków. Najwyrażniej nie wie co czego ona miała służyć , swoją droga jestem przeciwniczką polowań . Gdyby nasz Fundacja była w tej sprawie potrzebna -służymy. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Gdzie widzisz sarkazm w stwierdzeniu, że regulamin zabrania spamowania? :roll: Zresztą, dogomania to nie tylko portal osób działających na PwP, ale również w ogóle nie mających z nim nic wspólnego - tylko po prostu posiadających psa. Ja codziennie praktycznie mam skrzynkę zapchaną PW z zaproszeniami na bazarki/wątki i tego nie cierpię, bo jak ktoś chce napisać w ważnej sprawie, to nie może - skrzynka pełna. Natomiast tak jak sara, na wątki rzucane w profil wchodzę - w niczym mi tam one nie przeszkadzają. Dodam tylko, że spamowanie to prócz wysyłania PW również reklamowanie wątków po innych wątkach, co też bywa upierdliwe, szczególnie tam, gdzie z powodu tego spamu nie da się dotrzeć szybko do ważnych wiadomości. Nie piszę tego złośliwie - po prostu wiem z własnego doświadczenia, że takie PW/wpisy na wątkach tylko zniechęcają do odwiedzania tak reklamowanego tematu. To tyle OT :roll:

Link to comment
Share on other sites

Można wrzucać sobie w podpis bo chyba na wątkach też nie do końca wolno wrzucać wszędzie tak jak LadyS pisze.
Ja też nie dostaję ważnych informacji bo skrzynka ciągle pełna i nawet człowiek o tym nie wie.

A LadyS chyba bez sarkazmu napisała.

Po prostu regulaminu trzeba się trzymać, bez względu na to jak emocjonalnie jesteśmy związani ze sprawą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...