Jump to content
Dogomania

Bestialskie postrzelenie berneńczyka


KasiaT

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zaginiona sara']Ja myślałam, że niedowład to koniec dla psa.
Ale psa bez żuchwy sobie nie wyobrażam.
Moja suka też była otwarta na stole i miała wewnętrzny krwotok i wet kazał uśpić, powiedział, że może ratować ale szkoda cierpienia psa i moich pieniędzy bo i tak zdechnie.[/QUOTE]
Spokojnie sobie pies bez żuchwy daje radę - zapraszam na wątek Mrówkojada Maksia - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189591-zapomniany-Maksio-bez-%C5%BCuchwy-ZERO-DEKLARACJI%21%21%21-B%C5%81AGA-O-POMOC%21%21%21/page119"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189591-zapomniany-Maksio-bez-%C5%BCuchwy-ZERO-DEKLARACJI%21%21%21-B%C5%81AGA-O-POMOC%21%21%21/page119[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Spokojnie sobie pies bez żuchwy daje radę - zapraszam na wątek Mrówkojada Maksia - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189591-zapomniany-Maksio-bez-%C5%BCuchwy-ZERO-DEKLARACJI%21%21%21-B%C5%81AGA-O-POMOC%21%21%21/page119"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189591-zapomniany-Maksio-bez-żuchwy-ZERO-DEKLARACJI!!!-BŁAGA-O-POMOC!!!/page119[/URL][/QUOTE]

Dokładnie, Maksiu ma przez to oryginalną urodę ;)

Link to comment
Share on other sites

pies miał przestrzelony język , przestrzeloną łopatkę bo tamtędy wyszła kula , rozwaloną żuchwę ....i Wy zamiast rozliczać z tego draństwa myśliwego zaczynacie robić nagonkę na właściciela ....
robi się to co najmniej niesmaczne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']Jestem za ukaraniem tego co strzelał. Ukarałabym za orucieństwo również właściciela, bo jak widać na zdjęciu ten biedny pies nawet umierał w ordynarnej kolczacie na szyi. Innej biedak pewnie nawet nie miał ani wygodnych szelek i w tym pewnie chadzał na spacerki a może i po domu jak wiele, wiele psów w Polsce, bo wielu Polaków tak właśnie "kocha" pieski...wstyd i żenada[/QUOTE]

żenujący post ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']pies miał przestrzelony język , przestrzeloną łopatkę bo tamtędy wyszła kula , rozwaloną żuchwę ....i Wy zamiast rozliczać z tego draństwa myśliwego zaczynacie robić nagonkę na właściciela ....
robi się to co najmniej niesmaczne[/QUOTE]
Podpisuję się pod Twoim postem obiema rękami. Ludzie szukają pomocy i wsparcia a spotykają się z osądami.Jeżeli ktoś uważa,że nie zasługują na wsparcie to niech po prostu nie zabiera głosu.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że ludzie zasługują na wsparcie i współczucie, bo to, co zrobił sąsiad, było okropne i niedopuszczalne. Tak samo niedopuszczalne jest puszczanie psa luzem i pod nadzorem dzieci tam, gdzie naturalnie zamieszkuje dzika zwierzyna, tak przy okazji. Co nie umniejsza faktu, że strzelający powinien swoje odpokutować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwiadams']dzikie zwierzęta na terenie zabudowanym... ciekawe,ciekawe...[/QUOTE]

Ironia jest niepotrzebna, piszę ogólnie - gro ludzi puszcza psy w lesie/na łąkach luzem, nawet psy z instynktem, a mało kto nad psem panuje ;) I znów podkreślam, że kara się należy - widzę, że na wątku można tylko łączyć się w cierpieniu, na inne posty nie ma miejsca; szkoda tylko, że ktoś spamuje zaproszeniami na PW ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwiadams']Czyli nigdy nie spuszczasz swojego psa ze smyczy ? tak mamy to rozumieć ?[/QUOTE]

Tak, nie spuszczam psa ze smyczy - biega na 15 metrowej lince. Dlatego, że nie mam wypracowanego 100% przywołania - a jestem osobą odpowiedzialną i posiadającą wyobraźnię. Pies biega za piłką, za aportem, robi komendy, bawi się z psami - wszystko na lince. Jakoś mi nie urąga jej trzymanie, szczególnie, że mam psa znacznie bardziej wybieganego niż większość znanych mi biegających luzem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS'][B]Tak samo niedopuszczalne jest puszczanie psa luzem i pod nadzorem dzieci tam, gdzie naturalnie zamieszkuje dzika zwierzyna[/B], tak przy okazji. Co nie umniejsza faktu, że strzelający powinien swoje odpokutować.[/QUOTE]

zgadzam się w 100%, proszę mi więcej nie spamować w związku z tą sprawą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']pies miał przestrzelony język , przestrzeloną łopatkę bo tamtędy wyszła kula , rozwaloną żuchwę ....i Wy zamiast rozliczać z tego draństwa myśliwego zaczynacie robić nagonkę na właściciela ....
robi się to co najmniej niesmaczne[/QUOTE]

Jeśli tak przeszła kula to musiał strzelać mając psa blisko przy sobie. Nie przypuszczam żeby tak trafił z jakiejś odległości. Dla mnie to nie jest człowiek tylko.....:angryy::angryy::angryy:oby za to odpowiedział!!!

Link to comment
Share on other sites

Jeśli tak weterynarz polecił to jak można się z nim sprzeczać? Tu chodziło o psa z odstrzeloną częścią ciała, to nie była noga.
Ja też nie dyskutowałam jak dowiedziałam się przez tel. że otworzy psa i wtedy będę musiała podjąć decyzję jak zobaczy co jest w środku.
Nie kazałam mu ratować po to żeby zaraz zdechł w męczarniach. ;(
Dopiero się dowiedziałam, że pies bez żuchwy może żyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']pies miał przestrzelony język , przestrzeloną łopatkę bo tamtędy wyszła kula , rozwaloną żuchwę ....i Wy zamiast rozliczać z tego draństwa myśliwego zaczynacie robić nagonkę na właściciela ....
robi się to co najmniej niesmaczne[/QUOTE]
Moja wiadomość odnosiła się do psa bez żuchwy ogólnie nie do tego konkretnego psa. Chciałam tylko pokazać, że pies bez żuchwy żyć może bez większych problemów. Nie czytałam co ten konkretny miał przestrzelone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Moja wiadomość odnosiła się do psa bez żuchwy ogólnie nie do tego konkretnego psa. Chciałam tylko pokazać, że pies bez żuchwy żyć może bez większych problemów. Nie czytałam co ten konkretny miał przestrzelone.[/QUOTE]

ale to jest temat TEGO konkretnego psiaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']ale to jest temat TEGO konkretnego psiaka[/QUOTE]
Zaginiona sara napisała "psa bez żuchwy sobie nie wyobrażam", więc ja pokazałam, że pies może tak żyć. Nie wiem Alu z czym masz problem... doszukujesz się drugiego dna, zupełnie niepotrzebnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Zaginiona sara napisała "psa bez żuchwy sobie nie wyobrażam", więc ja pokazałam, że pies może tak żyć. Nie wiem Alu z czym masz problem... doszukujesz się drugiego dna, zupełnie niepotrzebnie.[/QUOTE]Padly glosy ze i wlasciciela trzeba ukarac za uspienie psa, wiec gdzie tu masz doszukiwanie sie drugiego dna?

Mam wielka nadzieje ze uda sie wygrac te sprawe i zwyrodnialec zostanie przyzwoicie ukarany.

Czy jakies nowe wiadomosci sa odnosnie postepowania? Wiem ze ukazal sie artykul w gazecie, ale czy jest cos ponadto?

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Padly glosy ze i wlasciciela trzeba ukarac za uspienie psa, wiec gdzie tu masz doszukiwanie sie drugiego dna?
[/QUOTE]
Ja odnoszę się tylko do SWOICH wypowiedzi, nie mam wpływu na to co pisze kto inny, więc nie rozumiem dlaczego do mnie pretensje, że wrzuciłam wątek psa, który jest bez żuchwy, to było tylko i wyłączeni odniesienie się do tego jednego postu, zacytowałam go.

Link to comment
Share on other sites

nie będzie dochodziło do niedomówień jeśli każda z was bedzie się trzymała tematu a tutaj konkretnie jest temat jak pomóc właścicielowi berneńczyka w skutecznym ukaraniu mordercy psa

jeśli macie potrzebę opowieści o pieskach kalekich to może warto założyć taki temat i zaręczam że każdy chętnie poczyta o psiakach które przeżyły tragdie i życie dało im szansę po raz 2gi

[quote name=':: FiGa ::']Padly glosy ze i wlasciciela trzeba ukarac za uspienie psa, wiec gdzie tu masz doszukiwanie sie drugiego dna?

[/QUOTE]
ano dokładnie , nie było 2go dna , wystarczy czytać bez pospiechu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...