Jump to content
Dogomania

Bestialskie postrzelenie berneńczyka


KasiaT

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli ten parszywiec strzelał przy domu, to bym sie upierała, ze naraził dziecko na utrate zdrowia i życia- a jakby wybiegło własnie w tym momencie? A jakby trafił w okno, chociazby rykoszetem?
Wiecie "głupim psem" to się nie kazdy przejmie, ale dzieckiem już raczej tak....

Link to comment
Share on other sites

Sprawą zajmie się Parlamentarny Zespół Przyjaciół Zwierząt - zaczynam działać od jutra, ale realnie pewnie od poniedziałku.
Postaramy się zadziałać w Zarządzie Związku Łowieckiego, będziemy również monitorować działanie wymiaru sprawiedliwości.
W razie potrzeby przystąpimy do sprawy jako oskarżyciel posiłkowy jako fundacja.

Jestem w kontakcie z właścicielem psa i mam jego pozwolenie na takie działania. Czekam tylko na materiały i dane - powinnam dostać wszystko jeszcze dziś.

Poseł Suski jest zbulwersowany całą sprawą - obydwoje pamiętamy jakie boje toczył PZŁ w Sejmie i Senacie w czasie procedowania nowelizacji, udowadniając, że ograniczenie mozliwości strzelania do psów jest niepotrzebne, bo członkowie PZŁ to anioły o wysokim morale.

Zrobię wydarzenie na FB i poproszę organizacje i osoby prywatne o wysyłanie gdzie się da protestów - musimy "dać głos" - nie zwrócimy życia zwierzęciu, ale jeśli nagłośnimy sprawę, to jest szansa, że kolejny skur....l się zastanowi zanim strzeli.

Link to comment
Share on other sites

[B]kahona [/B]dziękuję Ci bardzo za tak szybką reakcję-szacuneczek i czapka z głowy.Jak zrobisz wydarzenie na Fb to podaj tu linka-ja nie mam konta,ale postaram się aby moi znajomi też trochę poklikali.
Trzymam kciuki aby ten hadzisko dostał to na co zasłużył

Link to comment
Share on other sites

Z ręką na sercu nigdy nie zdarzyło Ci się , żeby pies Ci uciekł na 5-10 min?
Podejrzewam, że pies był z dzieckiem, które go nie zabrało do domu jak samo wpadło na chwilę, błąd, bo dziecko nie powinno zajmować się psem do tego takim dużym, ale bez przesady...nic nie usprawiedliwia strzelania do psa, który bezpośrednio nie atakuje człowieka czy innego zwierzęcia...a część myśliwych tylko zaciera ręce i czeka na takie okazje, bo lubi sobie postrzelać i już.
[quote name='anorektyczna.nerka']Nie chcę nic mówić, ale właściciel jest sam sobie winny "pies oddalił się na chwilę", bo trąbi się na okrągło o tych zmianach ustawowych a i tak ludzie puszczają nieodoływalne psy w miejscu, gdzie mogłyby być narażone na odstrzał.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

jestem na zaproszenie kasit,jesli postrezlił psa na terenie miejs zabudowy czyt.gospodarstw luyb tez do 150m(bodajze)od zabudowań ludzkich -nawet pies biegajacy luzem jest winny kary pan psudomyśliwy.potrzebna bedzie obdukcja od lekarza co wykonywał zabieg oraz od tego swiadka.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim,którzy odpowiedzieli na zaproszenie-w jedności siła(wysłałam ponad 400 zaproszeń).
Mam nadzieję,że niewinna śmierć tego psa nie pójdzie na marne,a sprawiedliwość dokona żniwa .
Proszę o podanie linku na fejsa.
Wiem,że [B]kohoona[/B],która zajęła się sprawą ma przygotować linka i opisać całe wydarzenie-bo ma bezpośredni kontakt z właścicielem psa.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za odzew i proszę o dalsze przekazywanie linku do wątku i tutaj i wszędzie gdzie Wam to przyjdzie do głowy.

Link to comment
Share on other sites

siła facebooka jest ogromna. wierzcie mi.. takie wieści rozchodzą się jak prąd po kablach,,. i nikt tam nie dba o ochronę danych osobowych.. chodzi o to aby napiętnować dziada zwyrodniałego ! Tylko oczywiście musi to być wiarygodna informacja..rzetelna i poparta dowodami.

Link to comment
Share on other sites

KasiaT dziękuję za zaproszenie, choć sprawa przykra....

[quote name='wolf122']Już to pisałem nie raz ...w tym kraju trzeba sprawy wziąć we własne ręce i już.Gdyby to chodziło o mojego psa i sąsiada to zajeb...m gnoja.Tyle w temacie.I nie piszcie,że jestem ordynarny i że tak nie można...a co mozna?Bestialstwo za bestialstwem a policja i sądy żenujące działania,które pozorują praworządnośc.Nie namawiam nikogo do przemocy i łamania prawa,żeby to było jasne.Piszę za siebie.Ja bym z.......ł gnoja i trudno ,później do paki.[/QUOTE]
popieram.... zrobiłabym tak samo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']jestem na zaproszenie kasit,jesli postrezlił psa na terenie miejs zabudowy czyt.gospodarstw luyb tez do [B]150m[/B](bodajze)od zabudowań ludzkich -nawet pies biegajacy luzem jest winny kary pan psudomyśliwy.potrzebna bedzie obdukcja od lekarza co wykonywał zabieg oraz od tego swiadka.[/QUOTE]

chyba nawet 200.... boże masakra, szkoda mi psiaka, szkoda mi tez tych dzieciaków co one musiały przezywać :(
Róbcie co w waszej mocy, temu zwyrodnialcowi nie może to ujść na sucho :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']Nie chcę nic mówić, ale właściciel jest sam sobie winny "pies oddalił się na chwilę", bo trąbi się na okrągło o tych zmianach ustawowych a i tak ludzie puszczają nieodoływalne psy w miejscu, gdzie mogłyby być narażone na odstrzał.[/QUOTE]

chyba nie wiesz co piszesz

przeczytaj całość , pies nie biegał po lesie , poza tym , myśliwy NIE WOLNO już strzelać do psów

tzn że jak pies oddali się na łące od właściciela w pogoni za piłką np to debil może go zabić ??


Krzysztof , współczuję Tobie i Rodzinie
Zdjęcie widziałam :(...piesku
[*]

mam tylko nadzieję , ze ten debil odpowie za to

Link to comment
Share on other sites

I koniecznie do doniesienia o przestępstwie dołączyć obdukcję od psychologa na temat szkód moralnych poniesionych przez dziecko!
A takich przypadków niestety jest więcej, niedawno do mojej lecznicy przyniesiono sukę pilnującą posesji, postrzeloną przez złodzieja, a do weta opiekującego się psami mojej koleżanki pani przyniosła na obdukcję maleńkiego pieska, którego ktoś jej zastrzelił!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta']I koniecznie do doniesienia o przestępstwie dołączyć obdukcję od psychologa na temat szkód moralnych poniesionych przez dziecko!
A takich przypadków niestety jest więcej, niedawno do mojej lecznicy przyniesiono sukę pilnującą posesji, postrzeloną przez złodzieja, a do weta opiekującego się psami mojej koleżanki pani przyniosła na obdukcję maleńkiego pieska, którego ktoś jej zastrzelił![/QUOTE]

Brak słów... Muszę zebrać myśli, żeby napisać coś sensownego, bo na chwilę obecną mam mętlik odnośnie natłoku informacji. Co za skur... to, że ktoś ma broń nie znaczy, że może z niej skorzystać zawsze wtedy, kiedy zaswędzą go rączki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...