Jump to content
Dogomania

Przerażona RYSIA, ADOPTOWANA PRZEZ DT


DOSIA_GRECIA

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na wyjeździe w Poznaniu, Rysia została w Warszawie. No i rano do mnie Sławek dzwoni że wyszedł z psem do kiosku, czyli tam gdzie Rysia boi się chodzić bo są samochody...
I smycz nie wytrzymała i karabińczyk się urwał....
jak do mnie dzwonił to szedł a przed nim z 15 metrów szła Rysia. Nie chciała podejść do niego ale go prowadziła. Co chwila się odwracała czy Sławek za nią idzie. Doszła do klatki schodowej i grzecznie czekała na Sławka aż dojdzie i ją wpuści.

Ja mało zawału nie dostałam... Przecież ona się boi wszystkiego i mogła się czegoś jeszcze bardziej wystraszyć i uciec....

Dzielna, mądra dziewczynka...

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Od trzech dni Rysia robi na dywan. tylko rano. Wychodzi normalnie - ok 8-10. Wytrzymywała ze Sławkiem do tej godziny. A teraz jest problem. Kazałam zwinąć dywan i wychodzić częściej... [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ale Sławek traci nerwy... ;/ [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jeszcze tylko tydzień i się nią zajmę...[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Może tęskni,.. trochę sie pogubiła,.. była kochana Pani i dziewczynka a tu obie gdzies pojechały... psy wariuja w takich chwilach.. Ponadto nasi panowie nie koniecznie wiedza jak obsługiwać się z psami,. kiedy pokazują ,że chcą siusiu. Przecież teraz są upały psy więcej piją,.to siusiu też częściej im się chce. Jak mój mąż zostaje z psami to nawet kupę robią w domu...I on nigdy nie wie jak to sie stało. Dzwoni do mnie :"wracaj bo ode sie załatwiaja wszędzie!!!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W piątek wracamy do Rysi :)
Wczoraj mięliśmy powódź w domu...
Rysia zaczęła gonić kota, kot uciekł za akwarium...
Ruszył kablem od filtra... Filtr się uniósł i woda zaczęła lecieć na pokrywę a z pokrywy po ściance na podłogę...
Z 6 litrów się wylało... ;|
Dobrze że ktoś zaraz przyszedł do domu......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co u Rysi ?
Rysia stała się zabawowa. Coraz częściej zaczepia do zabawy. Coraz częściej sama przynosi skarpetkę do rzucania ;)
W ferworze zabawy łapie za co popadnie co leży na podłodze, głównie są to buty. Muszę ją tego oduczyć bo jak się nauczy to klops.

Nadal nie chce przechodzić przez ulicę i muszę ją przenosić.
Stała się dominantką na spacerach, żeby nie powiedzieć agresywna...
Nie do wszystkich psów. DO dużych szczeka i ucieka. Do małych atakuje lub nie...
Jej zaczepki nasilają się jak poczuje napiętą smycz...
Wczoraj za małym psem poleciała tak, że skończyła jej się smycz i zrobiła fikołka w powietrzu... :oops:
Bo Rysia ma nową smycz - 5 metrową automatyczną :razz: I jest bardzo zadowolona. Chociaż jak jest mokro na dworze tak jak dziś to i tak muszę wejść w trawę żeby się załatwiła bo hrabina nie lubi mieć mokrych stópek :p

Nauczyła się jeść suszone ucho. Za pierwszym razem jak jej to dałam... wzięła w zęby zaniosła na posłanie, położyła się i patrzyła na to. Później załapała o co chodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...