Jump to content
Dogomania

Salmonella w Taste of the Wild - UWAGA


Recommended Posts

Hej, koleżanki z borderowego dały znać, ja Taste of the Wild nie karmię, ale lepiej przestrzec...

Kopiuję z forum BARFnego. tu akurat wątek koci...

[QUOTE][LEFT][FONT=Verdana]Wszystkich uspokojonych informuję, że mnie uspakajające odpowiedzi z Zooplusa nie przekonały, w związku z czym pełną dostawę karmy TOTW, która świeżo co dotarła do mojego domu, zawiozłam do badania bakteriologicznego do Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Katowicach, tym bardziej, że jak byk widniały na workach wszelkie wyznaczniki trefnej serii, o których mowa na str. 1. [/FONT]

[FONT=Verdana]W jednym z zamkniętych worków wykryto salmonellę. [/FONT]

[FONT=Verdana]Dodam na razie tylko tyle, że do badania pobrano 25g! z worka o zawartości 6,8 kg ... salmonella w żywności występuje punktowo, więc trafienie na nią w tak maleńkiej próbce graniczy niemalże z cudem.... no chyba, że była jej - salmonelli- taka ilość, że wystarczyłaby i mniejsza próbka :? [/FONT]

[FONT=Verdana]Jestem aktualnie w kontakcie z Powiatowym Inspektoratem Weterynarii i przekazuję im wszystkie informacje, które posiadam, ale jakie oni działania podejmą... czas pokaże...[/FONT]


[FONT=Verdana]jeśli kod produkcyjny ma "2" lub "3" w 9. pozycji i "X" w pozycji 10 lub 11 i twoja data przydatności do spożycia wynosi od 9 grudnia 2012 r. i 7 kwietnia 2013 r., jest to partia do wycofania [/FONT]

[FONT=Verdana]jeśli produkt nie zawiera "2" lub "3" w 9. pozycji i "X" w 10. lub 11. pozycji i twoja data przydatności do spożycia nie jest od 9 grudnia 2012 r. i 7 kwietnia 2013 r., można nadal karmić.[/FONT][/LEFT][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...