Jump to content
Dogomania

VIII Zlot Buldogów Francuskich


anutka

Recommended Posts

[quote name='Draczyn']Przecież na pierwszej stronie tematu jest dokładna mapka. Czyzby Altzheimer??????????????[/quote]

Bez tomografi komputerowej nie jestem w stanie stwierdzić czy to Alzhimer, ale o ile mi wiadomo to choroba ludzi w przedziale wiekowym 60-65, więc mnie nie dotyczy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Dziękuje za informacje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mada&Teodor']Bez tomografi komputerowej nie jestem w stanie stwierdzić czy to Alzhimer, ale o ile mi wiadomo to choroba ludzi w przedziale wiekowym 60-65, więc mnie nie dotyczy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Dziękuje za informacje :eviltong:[/quote]Niektórzy wcześnie sie starzeja, a inni pozostaja wiecznie mlodzi. To sa indywidualne cechy osobnicze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynka']:roll: A mówiłaś, że masz kiepską pamięć... :)
Viris, ja będę miała trochę wolnego na początku maja, więc można pomyśleć, czy coś nie można by było zorganizować... pomyślimy, zobaczymy, będą propozycje to sie przychylimy ;)[/quote] O przyjemnościach lubię pamiętać. Niestety 2 maja wylatuję do Grecji, ale w drugiej połowie to nawet sesja mi nie przeszkodzi żeby się z Wami spotkać. Oczywiście w razie potrzeby podwózka z Gniezna do Wrześni nieproblemowa. A jakbyś w ogóle miała dzień wolny byłoby super. Niestety Przed 2 maja też nie dam rady, ale o powodach nie chcę się tu rozpisywać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Ja przynajmniej nie wymądrzam się na każdy temat i nie piszę głupot.[/quote]Oj, oj, samokrytyczne spojrzenie na swiat i na siebie, to ogromna zaleta, ale niestety, niw wszyscy ja posiadają, a to wielka szkoda:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Złosliwosćo cecha ludzi inteligentnych, tak ktoś madry kiedys powiedzial.[/quote]

[B]Zapomiałaś[/B] dopisać, że ten mądry powiedział jeszcze, że "Złośliwość jest cechą ludzi inteligentnych......
często prostacy mylą złośliwość z zawiścią....Nie ma nic bardziej żałosnego niz radość prostaka z cudzego bólu"

[B]Czyżby Altzheimer ? ? ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada&Teodor'][B]Zapomiałaś[/B] dopisać, że ten mądry powiedział jeszcze, że "Złośliwość jest cechą ludzi inteligentnych......
często prostacy mylą złośliwość z zawiścią....Nie ma nic bardziej żałosnego niz radość prostaka z cudzego bólu"

[B]Czyżby Altzheimer ? ? ?[/B][/quote]Nigdy bym nie pomyslala, ze ten z pozoru niewinny zart o Aldsheimerze wywola taka burzę. Gdzie wasze poczucie humoru dziewczyny. Przecież chyba nikt nie wzial poważnie tego stwierdzenia w stosunku do mlodej dziewczyny. Oj oj śmiech to zdrowie. Zycze wiece pogody ducha, taktu i uśnmiechu na codzień

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Z chorób się nie żartuje. Uważam ten temat za zamknięty.

Czy ktoś wie gdzie dokładnie jest ten zlot?[/quote]Przecież zalączylam powyzej dokladna mapke . Wjeżdża sie tak jak na łegię z ul Powążowsiej . za brama jeszcze przjeżdża sie kiladziesiat metrow i po prawej stronie jest ląćzka, i paring. napewnobedzie tam sporo ludzi, wiec nie jest trudno trafić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Przecież zalączylam powyzej dokladna mapke . Wjeżdża sie tak jak na łegię z ul Powążowsiej . za brama jeszcze przjeżdża sie kiladziesiat metrow i po prawej stronie jest ląćzka, i paring. napewnobedzie tam sporo ludzi, wiec nie jest trudno trafić[/quote]

Draczyn, a nie mogłaś odrazu napisać tak jasno, zamiast się z nami "droczyc" ? Teraz już kojarze gdzie ta łączka i parking :lol:

Dzięki za info.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Ta ja powiedziałam, trzeba zart przyjmować za zart i nie ma sprawy, a przy oazji życzę Wam wesolych Swiąt, wesolego jeja i morego dyngusa. Oraz duuuuuzo usmiechu[/quote]

Również życzę Wesołych Świąt Wielanocnych [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img59.imageshack.us/img59/5182/wielkanoczj5.gif%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5182/wielkanoczj5.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Plan Zlotu:[/B]
12.15 - Powitanie
12.00-14.00 - Kącik Porad Weterynaryjnych
12.30 - Konkursy z nagrodami
12.45-13.30 - Pokazy bohaterów wystawy
13.30 - Pamiątkowe zdjęcie
13.50 - Upominki od Sponsorów
[B]14.00 - Pokaz psiej tresury w wykonaniu Pani Agnieszki Boczuli[/B]

Jeszcze raz serdecznie zapraszam

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciliśmy do domu i padliśmy.
Bardzo dziękuje wszystkim za udział i od razu przepraszam za moje niedociągnięcia organizacyjne.
Pogoda dopisała, było nas bardzo dużo, mam nadzieje, że wróciliście usatysfakcjonowani.
Zdjęć mam troche. Jak troche ochłonęto wstawie.
Liczę jednak również na Waszą fotorelację.
Jeszcze raz bardzo dziękuje P.Agnieszce Boczuli z klubem Aki za udział i bardzo ciekawy pokaz, naszym niezastąpionym weterynarzom, którzy cały czas służyli pomocą i radą, a także dr. Kourou Dembele za poswiecenie nam swojego czasu.
Specjalne podziękowania należą sięrónież Monice Pawłowskiej za wspaniałe upominki. Parasolki to był strzał w dzięsiątke.

Dziękuje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...